Srovnání cen » Knihy, filmy, hudba » Knihy » Učebnice/Odborná literatura » Srovnání cen Karel Eliáš a kolektiv: Obchodní zákoník

Učebnice/Odborná literatura

Karel Eliáš a kolektiv: Obchodní zákoník

Hodnocení: 1x
  • 4

Publikace: Obchodní zákoník, praktické poznámkové vydání, 5.vydání - Dvořák Tomáš. Předkládané dílo představuje úplný aktuální text obchodního zákoníku ve znění více než čtyřiceti jeho pozdějších novelizací podle právního stavu k 1. 11. 2006. Dílo zachovává svoji strukturu a koncepci z předchozích čtyř vydání. Po ...a dál?

Radost vám udělá:
  • 0
skladem

Filtrovat: i

Za tyto obchody dáme ruku do ohně

Specifikace Karel Eliáš a kolektiv: Obchodní zákoník

Kategorie Učebnice/Odborná literatura
Nejnižší cena 821 Kč

Předkládané dílo představuje úplný aktuální text obchodního zákoníku ve znění více než čtyřiceti jeho pozdějších novelizací podle právního stavu k 1. 11. 2006. Dílo zachovává svoji strukturu a koncepci z předchozích čtyř vydání. Po citaci zákonného ustanovení následuje informace o tom, zdali bylo předmětné ustanovení novelizováno, dále stručné informativní poznámky mající za cíl uvést čtenáře do problematiky a osvětlit mu základní smysl ustanovení, a poté již následuje výběr z použitelné judikatury Ústavního » ... a dál?

Produkt Karel Eliáš a kolektiv: Obchodní zákoník

Karel Eliáš a kolektiv: Obchodní zákoník - parametry

Název produktu: Karel Eliáš a kolektiv: Obchodní zákoník
Výrobce: NEUVEDEN
Minimální cena: 821 Kč
Maximální cena: 821 Kč
Ušetríte až: 0 Kč
Průměrné hodnocení uživatelů: 4 bodů z 5
Počet hodnocení: 1 x
Hodnocení:
  • 4
Podrobný popis:

Publikace: Obchodní zákoník, praktické poznámkové vydání, 5.vydání - Dvořák Tomáš. Předkládané dílo představuje úplný aktuální text obchodního zákoníku ve znění více než čtyřiceti jeho pozdějších novelizací podle právního stavu k 1. 11. 2006. Dílo zachovává svoji strukturu a koncepci z předchozích čtyř vydání. Po citaci zákonného ustanovení následuje informace o tom, zdali bylo předmětné ustanovení novelizováno, dále stručné informativní poznámky mající za cíl uvést čtenáře do problematiky a osvětlit mu základní smysl ustanovení, a poté již následuje výběr z použitelné judikatury Ústavního soudu, obou nejvyšších soudů, z předválečných sbírek civilní, trestní a správní judikatury a výjimečně též z judikatury Evropského soudu pro lidská práva a Soudního dvora ES/EU. Pro větší přehlednost díla je připojen přehled základní knižní literatury z oblasti obchodního práva a také věcný rejstřík. Publikace: Obchodní zákoník, praktické poznámkové vydání, 5.vydání - Dvořák Tomáš. Obchodní zákoník 5.v. - Praktické poznamkové vydání - Edice: Zákony - poznámková vydání - LINDE - Jazyk: CZ - Vazba: Pevná bez p


Nejoblíbenější knihy:

Obsah stránek www.srovname.cz je chráněn autorským zákonem. Přepis, šíření nebo další zpřístupňování tohoto obsahu či jeho částí veřejnosti, a to jakýmkoliv způsobem, je bez předchozího souhlasu autorů těchto stránek v rozporu s právním řádem České republiky.
Tyto internetové stránky používají soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Více informací zde.