Srovnání cen » Knihy, filmy, hudba » Knihy » Učebnice/Odborná literatura » Srovnání cen Karel Drbal, Zdeněk Rejdák: Perspektivy telepatie

Učebnice/Odborná literatura

Karel Drbal, Zdeněk Rejdák: Perspektivy telepatie

Hodnocení: 1x
  • 3.5

Tato kniha je považována za stěžejní dílo, mapující nejvýznamnější psychotronické fenomény 20. století u nás a ve světě. Jednotlivé obory psychotroniky jsou definovány a roztříděny v samostatných kapitolách. PhDr. Zdeněk REJDÁK (1934) patří k významným světovým psychotronickým badatelům. Soustavnému výzkumu ...a dál?

Radost vám udělá:
  • 5
skladem

Filtrovat: i

Za tyto obchody dáme ruku do ohně

Více možností? Karel Drbal, Zdeněk Rejdák: Perspektivy telepatie koupíte i tady

Specifikace Karel Drbal, Zdeněk Rejdák: Perspektivy telepatie

Kategorie Učebnice/Odborná literatura
Nejnižší cena 133 Kč

Tato kniha je považována za stěžejní dílo, mapující nejvýznamnější psychotronické fenomény 20. století u nás a ve světě. Jednotlivé obory psychotroniky jsou definovány a roztříděny v samostatných kapi ... a dál?

Produkt Karel Drbal, Zdeněk Rejdák: Perspektivy telepatie

Karel Drbal, Zdeněk Rejdák: Perspektivy telepatie - parametry

Název produktu: Karel Drbal, Zdeněk Rejdák: Perspektivy telepatie
Výrobce: NEUVEDEN
Minimální cena: 133 Kč
Maximální cena: 189 Kč
Ušetríte až: 56 Kč
Průměrné hodnocení uživatelů: 3.5 bodů z 5
Počet hodnocení: 1 x
Hodnocení:
  • 3.5
Podrobný popis:

Tato kniha je považována za stěžejní dílo, mapující nejvýznamnější psychotronické fenomény 20. století u nás a ve světě. Jednotlivé obory psychotroniky jsou definovány a roztříděny v samostatných kapitolách. PhDr. Zdeněk REJDÁK (1934) patří k významným světovým psychotronickým badatelům. Soustavnému výzkumu psychotroniky se věnuje od konce padesátých let dvacátého století a na tomto poli dosáhl řady vynikajících experimentálních výsledků, mezinárodních uznání a ocenění.

Od svého mládí se stýkal s hypnologem Břetislavem Kafkou a byl patrně posledním člověkem, s nímž tento legendární východočeský badatel konzultoval výsledky svých neobyčejných experimentů. Od roku 1973 působí autor jako prezident Mezinárodního sdružení pro psychotroniku. Experimentoval s mnoha významnými představiteli světové psychotroniky. Mezi jeho spolupracovníky patřili například N. S. Kulagina, Džuna Davitašvili, Robert Pavlita, páter František Ferda a přední světoví badatelé W. H. C. Tenhaeff, J. B. Rhine, Hans Bender, J. G. Pratt, Toshiya Nakaoka, Stefan Manczarski, Karel Kuchynka a zesnulý spoluautor této knihy Karel Drbal.

Kniha Perspektivy telepatie, jejíž první vydání se objevilo před čtvrt stoletím, předznamenala výzkum v této oblasti u nás a ovlivnila mnoho čtenářů v jejich zájmu o tento obor. Rozšířené doplněné vydání původní knihy, které právě vidíte, přináší vedle podstatných kapitol z prvního vydání především mimořádné světové psychotronické fenomény a experimentální výsledky, kterých bylo na poli psychotroniky dosaženo za poslední dobu.

Zdeněk Rejdák pravidelně publikuje v měsíčníku REGENERACE a je autorem celé řady odborných a populárních publikací, které vyšly po celém světě. Naši čtenáři jej kromě této knihy znají i jako autora monografie o páteru Františkovi Ferdovi. V současné době připravuje knihu o využívání a zneužívání psychotroniky v politice, vojenství a špionáži.

Autor: Zdeněk Rejdák a Karel Drbal

Nakladatelství: Eminent

Vazba: pevná s přebalem

Formát: 145 x 211 x 20 mm

Počet stran: 322

MM Přívěsek se symbolem Ba Gua Vám zajistí nepřetržitou ochranu a klid v životě. Mocné Ba Gua v podobě přívěsku s koženou šňůrkou je silným spojencem a ochráncem na cestách. Symbol monády - symbolu Jin Jang je obklopeno trigramy, které představují ochranné prvky. Tento přívěsek Vám zajistí bezpečí a klid. Přívěsek dodáváme včetně kožené šňůrky. Máte -li zájem dozvědět se podrobnější informace o nauce Feng Shui, klikněte na heslo v našem slovníku - Feng Shui, zároveň, pro lepší pochopení tohoto učení, Vám doporučujeme ještě vstřebat něco informací o základním principu, na kterém je učení Feng Shui postaveno, principu Jin - Jang. Stačí kliknout zde na heslo Jin Jang. Materiál

kov Průměr přívěsku

3,5 cm


Nejoblíbenější knihy:

Obsah stránek www.srovname.cz je chráněn autorským zákonem. Přepis, šíření nebo další zpřístupňování tohoto obsahu či jeho částí veřejnosti, a to jakýmkoliv způsobem, je bez předchozího souhlasu autorů těchto stránek v rozporu s právním řádem České republiky.
Tyto internetové stránky používají soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Více informací zde.