Srovnání cen » Knihy, filmy, hudba » Knihy » Knihy naučná literatura » Srovnání cen Kamila Skopová: Rodinné svátky o století zpátky aneb Oslavy a rituály v české domácnosti

Knihy naučná literatura

Kamila Skopová: Rodinné svátky o století zpátky aneb Oslavy a rituály v české domácnosti

Hodnocení: 1x
  • 3.5

Publikace: Rodinné svátky o století zpátky aneb Oslavy a rituály v české domácnosti - Kamila Skopová. Rodinnými svátky o století zpátky uzavírá autorka řadu útlých knížek, jejichž titul má vždy dovětek „...o století zpátky“. Předchozí publikace přiblížily čtenáři vánoční a velikonoční obyčeje, seznámily jej s ...a dál?

Radost vám udělá:
  • 5
skladem

Jaké má kniha
Rodinné svátky o stolet..
hodnocení na ČBDB?

Filtrovat: i

Za tyto obchody dáme ruku do ohně

Více možností? Kamila Skopová: Rodinné svátky o století zpátky aneb Oslavy a rituály v české domácnosti koupíte i tady

Specifikace Kamila Skopová: Rodinné svátky o století zpátky aneb Oslavy a rituály v české domácnosti

Kategorie Knihy naučná literatura
Nejnižší cena 80 Kč

Rodinnými svátky o století zpátky uzavírá autorka řadu útlých knížek, jejichž titul má vždy dovětek „...o století zpátky“. Předchozí publikace přiblížily čtenáři vánoční a velikonoční obyčeje, seznámi ... a dál?

Produkt Kamila Skopová: Rodinné svátky o století zpátky aneb Oslavy a rituály v české domácnosti

Kamila Skopová: Rodinné svátky o století zpátky aneb Oslavy a rituály v české domácnosti - parametry

Název produktu: Kamila Skopová: Rodinné svátky o století zpátky aneb Oslavy a rituály v české domácnosti
Výrobce: NEUVEDEN
Minimální cena: 80 Kč
Maximální cena: 125 Kč
Ušetríte až: 45 Kč
Průměrné hodnocení uživatelů: 3.5 bodů z 5
Počet hodnocení: 1 x
Hodnocení:
  • 3.5
Podrobný popis:

Publikace: Rodinné svátky o století zpátky aneb Oslavy a rituály v české domácnosti - Kamila Skopová. Rodinnými svátky o století zpátky uzavírá autorka řadu útlých knížek, jejichž titul má vždy dovětek „...o století zpátky“. Předchozí publikace přiblížily čtenáři vánoční a velikonoční obyčeje, seznámily jej s dětskými hrami v minulosti a nyní přicházejí na řadu neméně významné svátky a oslavy rodinné. Tak jako z našeho života zmizela většina výročních kalendářních zvyků, obřadů a obyčejů, tak postupně mizejí i rituály a oslavy rodinné. Ale ani ony dnes nejsou zbytečným přepychem: uvítání dítěte na svět, křestní trachta, zásnuby, svatební obřadnost, ale také věci poslední, důstojné rozloučení se členem rodiny... Přezírání těchto staletých zvyklostí má neblahé důsledky. Náš život se stává citově chudším, je plochý, jednotvárný. Odkaz předků v podobě vžitých rodinných rituálů nelze nahradit. Je v nich tradice, úcta k minulosti vlastního rodu, jistota letitých kořenů. Kdo odmítá minulost, nemá budoucnost. Slavme tedy dobře, bodře, vesele i důstojně, jak to uměli naši pradědové a prabáby. Publikace: Rodinné svátky o století zpátky aneb Oslavy a rituály v české domácnosti - Kamila Skopová. Rodinné svátky o století zpátk - aneb Oslavy a rituály v české domácnosti - AKROPOLIS - Jazyk: CZ - Vazba: Brožovaná bez přebalu Kamila Skopováaneb Oslavy a rituály v české domácnostiAKROPOLIS 2010Kniha, čeština, 96 stran


Nejoblíbenější knihy:

Obsah stránek www.srovname.cz je chráněn autorským zákonem. Přepis, šíření nebo další zpřístupňování tohoto obsahu či jeho částí veřejnosti, a to jakýmkoliv způsobem, je bez předchozího souhlasu autorů těchto stránek v rozporu s právním řádem České republiky.
Tyto internetové stránky používají soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Více informací zde.