Srovnání cen » Knihy, filmy, hudba » Knihy » Próza - beletrie » Srovnání cen Juraj Červenák: Železný půlměsíc

Próza - beletrie

Juraj Červenák: Železný půlměsíc

Hodnocení: 1x
  • 5

Železný půlměsíc – Dobrodružství kapitána Báthoryho 4. - Juraj Červenák. Čtvrtý díl cyklu Dobrodružství kapitána Báthoryho. Léto 1663. Osmanská říše sahá až k Dunaji. Mírová rokování selhala a k pohraniční Ostřihomi přitáhlo obrovské turecké vojsko pod velením samotného velkovezíra. Má v plánu znovu se obořit na ...a dál?

Radost vám udělá:
  • 5
skladem

Jaké má kniha
Železný půlměsíc
hodnocení na ČBDB?

Filtrovat: i

Za tyto obchody dáme ruku do ohně

Více možností? Juraj Červenák: Železný půlměsíc koupíte i tady

Čerstvá hodnocení Juraj Červenák: Železný půlměsíc

  • 5

Yentha71, 27. listopadu 2015

Nevím, ale připadá mi, že každý díl je lepší než ten předchozí. Že by pan Červenák zrál jako víno. Když knížku člověk čte v nynější době, kdy je Evropa plná doufám, že jen opravdových uprchlíků, jde mu mráz po zádech. Doporučuji i když občas je té krve více než v dnešním tisku.


Specifikace Juraj Červenák: Železný půlměsíc

Kategorie Próza - beletrie
Nejnižší cena 221 Kč

Autor : Juraj Červenák, Léto 1663. Osmanská říše sahá až k Dunaji. Mírová rokování selhala a k pohraniční Ostřihomi přitáhlo obrovské turecké vojsko pod velením samotného velkovezíra. Má v plánu znovu se obořit na Vídeň, ale v cestě mu stojí moderní, dokonale vyzbrojená hornouherská pevnost Újvár - Nové Zámky. Velitel pevnosti Adam Forgáč dostal od panovníka jasný rozkaz: za žádnou cenu nesmí pustit mohamedánské hordy přes Dunaj. Křesťanští válečníci však stojí proti mnohonásobné přesile a ztrácejí síly ve » ... a dál?

Produkt Juraj Červenák: Železný půlměsíc

Juraj Červenák: Železný půlměsíc - parametry

Název produktu: Juraj Červenák: Železný půlměsíc
Výrobce: NEUVEDEN
Minimální cena: 221 Kč
Maximální cena: 348 Kč
Ušetríte až: 127 Kč
Průměrné hodnocení uživatelů: 5 bodů z 5
Počet hodnocení: 1 x
Hodnocení:
  • 5
Podrobný popis:

Železný půlměsíc – Dobrodružství kapitána Báthoryho 4. - Juraj Červenák. Čtvrtý díl cyklu Dobrodružství kapitána Báthoryho. Léto 1663. Osmanská říše sahá až k Dunaji. Mírová rokování selhala a k pohraniční Ostřihomi přitáhlo obrovské turecké vojsko pod velením samotného velkovezíra. Má v plánu znovu se obořit na Vídeň, ale v cestě mu stojí moderní, dokonale vyzbrojená hornouherská pevnost Újvár - Nové Zámky. Velitel pevnosti Adam Forgáč dostal od panovníka jasný rozkaz: za žádnou cenu nesmí pustit mohamedánské hordy přes Dunaj. Křesťanští válečníci však stojí proti mnohonásobné přesile a ztrácejí síly ve sporech mezi vídeňskou vrchností a uherskou šlechtou. Zdá se, že pro útočníky budou snadnou kořistí. Mezitím kapitán Báthory pátrá po synovi Michalovi a zachrání před tureckým otroctvím mladou zemanku Julianu. Má až nad hlavu vlastních starostí, přišel o někdejší bojovou zručnost a vojenské řemeslo by už nejraději pověsil na hřebík. K výzvě, aby se připojil k obraně křesťanského světa, však nemůže zůstat lhostejný. Železný půlměsíc – Dobrodružství kapitána Báthoryho 4. - Juraj Červenák od nakladatelství Brokilon v kategorii Beletrie | Sci-fi, Fantasy a Komiksy | Fantasy | za skvělé ceny na e-shopu Knihydobrovsky.cz Juraj ČervenákDobrodružství kapitána Báthoryho, kniha čtvrtáBrokilon 2015Kniha, čeština, 324 stran


Nejoblíbenější knihy:

Obsah stránek www.srovname.cz je chráněn autorským zákonem. Přepis, šíření nebo další zpřístupňování tohoto obsahu či jeho částí veřejnosti, a to jakýmkoliv způsobem, je bez předchozího souhlasu autorů těchto stránek v rozporu s právním řádem České republiky.
Tyto internetové stránky používají soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Více informací zde.