Srovnání cen » Knihy, filmy, hudba » Knihy » Knihy naučná literatura » Srovnání cen Junghee Jang: Šamanské léčivé bubnování

Knihy naučná literatura

Junghee Jang: Šamanské léčivé bubnování

Hodnocení: 1x
  • 3.5

Zajímavý šperk? Ano, jistě, ale nejen to! Zatímco jsou Vaše oči zaujaty sledováním odlesků světel tančících na vybroušených ploškách horského křišťálu, Vaše podvědomí už registruje poblikávání malého oranžového světla... Tady a Teď Zajímavý šperk? Ano, jistě, ale nejen to! Zatímco jsou Vaše oči zaujaty sledováním ...a dál?

Radost vám udělá:
  • 5
skladem

Jaké má kniha
Šamanské léčivé bubnování
hodnocení na ČBDB?

Filtrovat: i

Za tyto obchody dáme ruku do ohně

Více možností? Junghee Jang: Šamanské léčivé bubnování koupíte i tady

Specifikace Junghee Jang: Šamanské léčivé bubnování

Kategorie Knihy naučná literatura
Nejnižší cena 183 Kč

Šamanské léčivé bubnování otevírá zcela nové roviny bubnové zkušenosti. Účinné šamanské techniky Od pradávných dob jsou bubny používány v různých kulturách k duchovnímu léčení a pro šamanské rituály. Šamanské léčivé bubnování, tak jak to Mark Hosak a Junghee Jang ukazují v této praktické knize, otevírá zcela nové roviny bubnové zkušenosti. Se zde představenými cvičeními může v sobě každý bez předchozích znalostí objevit netušené hudební a duchovní schopnosti. Zatěžující emocionální zápletky mohou být vyřešeny, » ... a dál?

Produkt Junghee Jang: Šamanské léčivé bubnování

Junghee Jang: Šamanské léčivé bubnování - parametry

Název produktu: Junghee Jang: Šamanské léčivé bubnování
Výrobce: NEUVEDEN
Minimální cena: 183 Kč
Maximální cena: 357 Kč
Ušetríte až: 174 Kč
Průměrné hodnocení uživatelů: 3.5 bodů z 5
Počet hodnocení: 1 x
Hodnocení:
  • 3.5
Podrobný popis:

Zajímavý šperk? Ano, jistě, ale nejen to! Zatímco jsou Vaše oči zaujaty sledováním odlesků světel tančících na vybroušených ploškách horského křišťálu, Vaše podvědomí už registruje poblikávání malého oranžového světla... Tady a Teď

Zajímavý šperk? Ano, jistě, ale nejen to! Zatímco jsou Vaše oči zaujaty sledováním odlesků světel tančících na vybroušených ploškách horského křišťálu, Vaše podvědomí už registruje poblikávání malého oranžového světla. Přesuňte svou pozornost k tomuto světlu a všimněte si, jak toto světlo vystupuje do popředí, září a rozpíná se. Soustřeďte se na toto světlo a zjistíte, že nic kromě něho vlastně neexistuje - vše ostatní ustoupilo do pozadí. To malé oranžové nic je to jediné, co je. Je to přítomný okamžik. Tady a teď.

Síla přítomného okamžiku

Toto světlo Vás upozorňuje, že jediný existující čas je Tady a Teď. Minulost už byla a budoucnost ještě nenastala, proto neztrácejte čas dumáním ohledně věcí minulých a představováním si budoucnosti (ať už jsou Vaše představy růžové či nikoliv). Čas je jen iluze, jediné co skutečně existuje je přítomný okamžik, Vaše vědomí tady a teď. Právě teď - v tento okamžik můžete změnit svou budoucnost. A když to nestihnete, hned ten další okamžik bude za chvíli novou přítomností :-) a jakmile zemře, zrodí se další nový okamžik a další a další... a v každém z nich tvoříte! Celý život je složen z malých okamžiků přítomnosti, které se rodí a umírají, střídají se jeden za druhým tak rychle, až vytváří kontiuum, kterému říkáme život. Čas není lineární, čas je skutečně jen iluze, když pochopíme, že není třeba rozdělovat život na minulost, přítomnost a budoucnost. Pokud tak činíme, začneme se brodit bahnem zážitků z minulosti, obav z budoucnosti a rozličných představ a strachů. Pak nám nezbude žádná energie potřebná k tvoření v tomto okamžiku. Žít Tady a Teď je tak vzrušující!

Tvoření

Jste tvůrci svého života, jste kouzelníci, alchymisté, vše je možné, vše je Vám k dispozici, stačí jen tento fakt přijmout a zbavit se omezení, která existují pouze ve Vaší mysli, která žije buď minulostí, nebo budoucností. Nechte svá omezení, bloky, obavy, strachy a předsudky klidně bloudit svou myslí, nebojujte s nimi, protože tím je posilujete. Nechte je být tak, jak jsou, přijměte fakt, že jsou součástí Vaší mysli. Nechte je být, pouze je pozorujte. Uvědomte si, že Vy nejste strachem, Vy nejste svou myslí, Vy nejste emocemi, pocity ani myšlenkami. Jste něčím víc. Uvnitř Vás dříme Vědomí, které nezná žádné hranice ani omezení. Toto vědomí může existovat pouze v přítomném okamžiku. Toto Vědomí jste Vy sami a prostřednictvím něj jste spojeni s ostatními bytostmi na tomto světě. Jste součástí velké Jednoty, součástí vesmíru, součástí Bytí samotného. A jste v pořádku takoví, jací jste. Jediným klíčem k opravdovému štěstí a naplnění je Vaše Vědomí v přítomném okamžiku, protože jedině v něm je možné úplně všechno, jedině v něm můžete skutečně tvořit, jedině v něm jste skutečně svobodní.

Přibližná velikost křišťálu 2,5 cm


Nejoblíbenější knihy:

Obsah stránek www.srovname.cz je chráněn autorským zákonem. Přepis, šíření nebo další zpřístupňování tohoto obsahu či jeho částí veřejnosti, a to jakýmkoliv způsobem, je bez předchozího souhlasu autorů těchto stránek v rozporu s právním řádem České republiky.
Tyto internetové stránky používají soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Více informací zde.