Srovnání cen » Knihy, filmy, hudba » Knihy » Próza - beletrie » Srovnání cen Juliet Elizabeth McKenna: Ledové ostří

Próza - beletrie

Juliet Elizabeth McKenna: Ledové ostří

Hodnocení: 1x
  • 4

KNIHA MÁ POUZE OHLÝ ROH     Livak se nudí. Zima v Kellarinu měla co nabídnout, teď to ale nestojí za nic. Jistou naději nabízí plán na znovuobsazení jižní části původní kolonie, to však nebude možné, dokud z kontinentu po dlouhé zimě nepřipluje první loď. Livak však netuší, že žádná loď nedorazí. Důležitá obchodní ...a dál?

Radost vám udělá:
  • 0

Filtrovat: i

Za tyto obchody dáme ruku do ohně

Více možností? Juliet Elizabeth McKenna: Ledové ostří koupíte i tady

Specifikace Juliet Elizabeth McKenna: Ledové ostří

Kategorie Próza - beletrie
Nejnižší cena 221 Kč

Livak se nudí. Zima v Kellarinu měla co nabídnout, teď to ale nestojí za nic. Jistou naději nabízí plán na znovuobsazení jižní části původní kolonie, to však nebude možné, dokud z kontinentu po dlouhé zimě nepřipluje první loď. Livak však netuší, že žádná loď nedorazí. Důležitá obchodní cesta do Tormalinu není zrovna bezpečná. Nová hrozba, jíž musí kolonie čelit, se navíc ukáže mnohem závažnější, než se původně zdálo... Závěrečný díl série Einarinn opět přináší kouzelné vyprávění, silné charaktery a detailně » ... a dál?

Produkt Juliet Elizabeth McKenna: Ledové ostří

Juliet Elizabeth McKenna: Ledové ostří - parametry

Název produktu: Juliet Elizabeth McKenna: Ledové ostří
Výrobce: NEUVEDEN
Minimální cena: 221 Kč
Maximální cena: 284 Kč
Ušetríte až: 63 Kč
Průměrné hodnocení uživatelů: 4 bodů z 5
Počet hodnocení: 1 x
Hodnocení:
  • 4
Podrobný popis:

KNIHA MÁ POUZE OHLÝ ROH     Livak se nudí. Zima v Kellarinu měla co nabídnout, teď to ale nestojí za nic. Jistou naději nabízí plán na znovuobsazení jižní části původní kolonie, to však nebude možné, dokud z kontinentu po dlouhé zimě nepřipluje první loď. Livak však netuší, že žádná loď nedorazí. Důležitá obchodní cesta do Tormalinu není zrovna bezpečná. Nová hrozba, jíž musí kolonie čelit, se navíc ukáže mnohem závažnější, než se původně zdálo... Závěrečný díl série Einarinn opět přináší kouzelné vyprávění, silné charaktery a detailně propracovaný svět. Ukázka z obálky knihy: Zatímco mluvila, cítila jsem, jak se o mě něco otřelo, nic jsem však neviděla. Guinall mi tiskla ruku tak, až mi začaly dřevěnět prsty. Dívala se přímo skrz mě a důrazně opakovala zaklínadlo. Zjistila jsem, že se třesu tím neovladatelným chladem, kterému staří lidé říkají ovanutí Poldrionovým pláštěm. Držela jsem Guinall za ruce tak pevně, jako ona držela mě. Musela jsem věřit, že to dokážeme, jinak jsme byly obě ztracené. Pokud mezi mágy a éterickou magií, připravenou vyrvat jim rozum z hlavy, stálo jen tohle, budu zaříkávat, dokud mi neuschne jazyk. Ze série Einarinn již vyšlo: Zlodějčina hra, Šermířova přísaha, Hra osudu, Válečníkův slib, Ledové ostří.


Nejoblíbenější knihy:

Obsah stránek www.srovname.cz je chráněn autorským zákonem. Přepis, šíření nebo další zpřístupňování tohoto obsahu či jeho částí veřejnosti, a to jakýmkoliv způsobem, je bez předchozího souhlasu autorů těchto stránek v rozporu s právním řádem České republiky.
Tyto internetové stránky používají soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Více informací zde.