MENU

Srovnání cen » Koníčky a outdoor » RC modely » Ostatní z kategorie RC modely » Srovnání cen Joysway Offshore Lite Warrior RTR

Ostatní z kategorie RC modely

Joysway Offshore Lite Warrior RTR

Hodnocení: 1x
  • 4
EAN: 6949762280500

Malý rychlostní člun s elektrickým pohonem s plastovým trupem o délce 358 mm (celková délka 420 mm) pro příjemné rekreační poježdění na malých i větších vodních plochách. Model je dodáván hotový, připravený k vyplutí (stačí nabít a vložit pohonné akumulátory) se stejnosměrným motorem řady 390 s vodním chlazením. ...a dál?

Radost vám udělá:
  • 0

Filtrovat: i

Srovnání cen Joysway Offshore Lite Warrior RTR

Specifikace Joysway Offshore Lite Warrior RTR

Kategorie Ostatní z kategorie RC modely
Výrobce Joysway
Nejnižší cena 1 853 Kč

Rychlostní člun (420 mm) s plastovým trupem s motorem řady 390 s vodním chlazením. Zcela hotový model s dvoukanálovou pistolovou RC soupravou 2,4GHz, elektronickým regulátorem otáček, 7,2 V Li-ion aku se síťovým nabíječem. ... a dál?

Produkt Joysway Offshore Lite Warrior RTR

Pro jedno kvítí slunce nesvítí. Vždycky máte na vybranouJoysway Offshore Lite Warrior RTR - parametry

Název produktu: Joysway Offshore Lite Warrior RTR
Výrobce: Joysway
Minimální cena: 1 853 Kč
Maximální cena: 1 853 Kč
Ušetríte až: 0 Kč
Průměrné hodnocení uživatelů: 4 bodů z 5
Počet hodnocení: 1 x
Hodnocení:
  • 4
Podrobný popis:

Malý rychlostní člun s elektrickým pohonem s plastovým trupem o délce 358 mm (celková délka 420 mm) pro příjemné rekreační poježdění na malých i větších vodních plochách. Model je dodáván hotový, připravený k vyplutí (stačí nabít a vložit pohonné akumulátory) se stejnosměrným motorem řady 390 s vodním chlazením. Chladící voda je nasávána tryskou na dně lodi, ven z lodi je odváděna z levého boku. Výkon motoru je přenášen pružnou spojkou na lodní hřídel s poloponořeným třílistým šroubem. Směr jízdy je ovládán excentricky umístěným kormidlem, jak je to obvyklé u lodí konstruovaných pro jízdu na okruzích po směru hodinových ručiček. Ostrou zatáčku umožňují "říznout" nastavitelné pomocné ploutve po obou stranách zádi trupu. Ovládání zajišťuje dvoukanálový pistolový vysílač 2,4 GHz, palubní elektronika zahrnuje přijímač kombinovaný s elektronickým regulátorem otáček chráněný proti proniknutí vody a 9 g servo kormidla. Ovládání kormidla i otáček motoru je plně proporcionální.Přístup k motoru, akumulátorům a elektronice zajišťuje vrchní odnímací kryt, který je opatřen gumovým těsněním a tím zabezpečuje těsnost proti vniknutí vody. Pro pohon je s modelem dodávána dvoučlánková akumulátorová sada Li-ion 7,2 V/800 mAh, k jejímu nabíjení slouží sítový nabíječ 500 mA. Pro napájení vysílače slouží destičková 9 V baterie, která je rovněž součástí RC setu. Doba jízdy modelu cca 4-5 minut.RC set obsahuje: hotový model připravený k plavbě, dvoukanálový pistolový vysílač, pohonný akumulátor 7,2 V/1100 mAh, síťový nabíječ pro pohonný akumulátor,  sadu imbusových klíčů, 9V destičkovou baterii, plastový stojánek a podrobný návod k obsluze.Délka [mm]420Šířka [mm]115Hmotnost [g]480Stavební náročnostS0Náročnost pilotážeP1 Rychlostní člun (420 mm) s plastovým trupem s motorem řady 390 s vodním chlazením. Zcela hotový model s dvoukanálovou pistolovou RC soupravou 2,4GHz, elektronickým regulátorem otáček, 7,2 V Li-ion aku se síťovým nabíječem.


Přidat recenzi pro Joysway Offshore Lite Warrior RTR

  • 0

* Položky označené hvězdičkou jsou povinné!

V rámci zpříjemnění uživatelského zážitku používáme soubory cookie. Setrváním na našem webu s jejich použitím souhlasíte. Více informací zde.


© 2006 - 2021 Srovname.cz | Všechna práva vyhrazena.