MENU

Srovnání cen » Koníčky a outdoor » RC modely » Ostatní z kategorie RC modely » Srovnání cen Joysway Magic Vee MK2 RTR

Ostatní z kategorie RC modely

Joysway Magic Vee MK2 RTR

Hodnocení: 1x
  • 4
EAN: 6949762280555

Miniaturní rychlostní člun s elektrickým pohonem s plastovým trupem o délce 225 mm (celková délka 270 mm) pro příjemné rekreační poježdění i na malých vodních plochách. Model je dodáván hotový ve třech barevných provedeních (bílá, červená a žlutá s bílou spodní částí trupu), připravený k vyplutí (stačí nabít a vložit ...a dál?

Radost vám udělá:
  • 4.73439
skladem

Filtrovat: i

Srovnání cen Joysway Magic Vee MK2 RTR

Specifikace Joysway Magic Vee MK2 RTR

Kategorie Ostatní z kategorie RC modely
Výrobce Joysway
Nejnižší cena 1 249 Kč

RC model - rychlostní člun, 2.4Ghz, délka 27cm. Koho baví rychlé RC modely a má rád vodu, ten si jistě najde zalíbení v RC modelu rychlostního člunu Magic Vee MK2 RTR. Tento miniaturní člun o celkové délce 27 cm má plastový trup a funguje na elektrický pohon. Součástí palubní elektroniky je 9g servo kormidla a přijímač kombinovaný s elektronickým regulátorem otáček. Člun je ovládán pomocí dvoukanálového pistolového vysílače 2,4 GHz. Ovládání kormidla i otáček motoru je plně proporcionální. RC model člunu » ... a dál?

Produkt Joysway Magic Vee MK2 RTR

Pro jedno kvítí slunce nesvítí. Vždycky máte na vybranouJoysway Magic Vee MK2 RTR - parametry

Název produktu: Joysway Magic Vee MK2 RTR
Výrobce: Joysway
Minimální cena: 1 249 Kč
Maximální cena: 1 295 Kč
Ušetríte až: 46 Kč
Průměrné hodnocení uživatelů: 4 bodů z 5
Počet hodnocení: 1 x
Hodnocení:
  • 4
Podrobný popis:

Miniaturní rychlostní člun s elektrickým pohonem s plastovým trupem o délce 225 mm (celková délka 270 mm) pro příjemné rekreační poježdění i na malých vodních plochách. Model je dodáván hotový ve třech barevných provedeních (bílá, červená a žlutá s bílou spodní částí trupu), připravený k vyplutí (stačí nabít a vložit pohonné akumulátory) se stejnosměrným motorem řady 180 s vodním chlazením. Chladící voda je nasávána tryskou na dně lodi, ven z lodi je odváděna z levého boku. Výkon motoru je přenášen pružnou spojkou na lodní hřídel s poloponořeným třílistým šroubem. Směr jízdy je ovládán excentricky umístěným kormidlem, jak je to obvyklé u lodí konstruovaných pro jízdu na okruzích po směru hodinových ručiček. Ostrou zatáčku umožňují "říznout" nastavitelné pomocné ploutve po obou stranách zádi trupu. Ovládání zajišťuje dvoukanálový pistolový vysílač 2,4 GHz, palubní elektronika zahrnuje přijímač kombinovaný s elektronickým regulátorem otáček chráněný proti proniknutí vody a 9 g servo kormidla. Ovládání kormidla i otáček motoru je plně proporcionální.Přístup k motoru, akumulátorům a elektronice zajišťuje vrchní odnímací kryt, vybavený gumovým těsněním, které zajišťuje těsnost proti vniknutí vody do lodi. Pro pohon je s modelem dodávána šestičlánková akumulátorová sada NiMH 7,2 V/260 mAh , k jejímu nabíjení slouží nabíječ 400/550 mA. Pro napájení vysílače slouží destičková 9 V baterie, která je rovněž součástí RC setu.S tímto vybavením model dosahuje rychlosti až 20km/h.RC set obsahuje: hotový model připravený k plavbě, dvoukanálový pistolový vysílač, pohonný akumulátor 7,2 V/260 mAh, nabíječ pro pohonný akumulátor, 9V destičkovou baterii, plastový stojánek a podrobný návod k obsluze.Délka [mm]270Šířka [mm]70Hmotnost [g]135 RC model - rychlostní člun, 2.4Ghz, délka 27cm. Koho baví rychlé RC modely a má rád vodu, ten si jistě najde zalíbení v RC modelu rychlostního člunu Magic Vee MK2 RTR. Tento miniaturní člun o celkové délce 27 cm má plastový trup a funguje na elektrický pohon. Součástí palubní elektroniky je 9g servo kormidla a přijímač kombinovaný s elektronickým regulátorem otáček. Člun je ovládán pomocí dvoukanálového pistolového vysílače 2,4 GHz. Ovládání kormidla i otáček motoru je plně proporcionální. RC model člunu Magic Vee MK2 RTR je dodáván zkompletovaný. Stačí už jen nabít a vložit pohonné akumulátory a je připraven k vyplutí. Je určen pro rekreační pojíždění i na menších vodních plochách. Klíčové vlastnosti RC modelu rychlostního člunu Magic Vee MK2 RTRPro milovníky rychlých modelů lodíRC model člunu Magic Vee MK2 RTR s pistolovým vysílačem 2,4 GHzModel je dodáván zkompletovanýFunguje na elektrický stejnosměrný vodou chlazený elektrický motor řady 180Loď s lodní hřídelí s poloponořeným tříl


Přidat recenzi pro Joysway Magic Vee MK2 RTR

  • 0

* Položky označené hvězdičkou jsou povinné!

V rámci zpříjemnění uživatelského zážitku používáme soubory cookie. Setrváním na našem webu s jejich použitím souhlasíte. Více informací zde.


© 2006 - 2021 Srovname.cz | Všechna práva vyhrazena.