MENU

Srovnání cen » Koníčky a outdoor » RC modely » Ostatní z kategorie RC modely » Srovnání cen Joysway Atlantic Yacht RTR

Ostatní z kategorie RC modely

Joysway Atlantic Yacht RTR

Hodnocení: 1x
  • 4
EAN: 8595241328393

Motorová jachta s elektrickým pohonem s plastovým trupem o celkové délce 700 mm pro příjemné rekreační poježdění. Model je dodáván hotový, připravený k vyplutí s dvojicí motorů řady 400 s přídavnými hliníkovými chladiči, osazenou kompaktní palubní elektronikou a dvoukanálovým pákovým vysílačem 2,4GHz. Model se řídí ...a dál?

Radost vám udělá:
  • 0
skladem

Filtrovat: i

Srovnání cen Joysway Atlantic Yacht RTR

Specifikace Joysway Atlantic Yacht RTR

Kategorie Ostatní z kategorie RC modely
Výrobce Joysway
Nejnižší cena 1 574 Kč

Motorová jachta s plastovým trupem s 2 motory řady 400. Zcela hotový model s dvoukanálovou RC soupravou 2,4GHz, 7,2 V akumulátorem a nabíječem. ... a dál?

Produkt Joysway Atlantic Yacht RTR

Joysway Atlantic Yacht RTR - parametry

Název produktu: Joysway Atlantic Yacht RTR
Výrobce: Joysway
Minimální cena: 1 574 Kč
Maximální cena: 1 574 Kč
Ušetríte až: 0 Kč
Průměrné hodnocení uživatelů: 4 bodů z 5
Počet hodnocení: 1 x
Hodnocení:
  • 4
Podrobný popis:

Motorová jachta s elektrickým pohonem s plastovým trupem o celkové délce 700 mm pro příjemné rekreační poježdění. Model je dodáván hotový, připravený k vyplutí s dvojicí motorů řady 400 s přídavnými hliníkovými chladiči, osazenou kompaktní palubní elektronikou a dvoukanálovým pákovým vysílačem 2,4GHz. Model se řídí prostřednictvím ovládání chodu motorů – levým ovladačem spouštíte oba motory současně pro jízdu vpřed, pravým ovladačem vypínáte nebo zapínáte levý či pravý motor a řídíte tak směr plavby.Pro pohon je s modelem dodávána sedmičlánková akumulátorová sada NiMH 8,4 V/2000 mAh (běžná velikost s články sub-C, stejně dobře lze použít i šestičlánek z modelu RC auta 1:10), k jeho nabíjení slouží síťový nabíječ 400 mA s automatikou. Jediné, co je třeba pro provoz modelu dokoupit, je šest AA (tužkových) alkalických baterií nebo akumulátorů pro vysílač.RC set obsahuje: hotový model připravený k plavbě, dvoukanálový pákový vysílač, 2 náhradní lodní šrouby, pohonný akumulátor 8,4 V/2000 mAh, síťový nabíječ a plastový stojánek.Délka [mm]700Šířka [mm]195Výška [mm]225Stavební náročnostS0Náročnost pilotážeP1 RC model - rychlostní člun, 2.4Ghz, délka 60cm. Koho baví rychlé RC modely a má rád vodu, ten si jistě najde zalíbení v RC modelu rychlostního člunu Atlantic Yacht RTR. Tento velký člun o celkové délce 70 cm má plastový trup a funguje na elektrický pohon. Člun je ovládán pomocí dvoukanálového pákového vysílače 2,4 GHz. Ovládání kormidla i otáček motoru je plně proporcionální. Loď má dvojici stejnosměrných motorů řady 400. RC model člunu Atlantic Yacht RTR je dodáván zkompletovaný. Stačí už jen nabít a vložit pohonné akumulátory a je připraven k vyplutí. Je určen pro rekreační pojíždění na větších vodních plochách. Splňte si svůj sen a staňte se kapitánem vlastní luxusní jachty. Klíčové vlastnosti RC modelu rychlostního člunu Atlantic Yacht RTRPro milovníky rychlých modelů lodíRC model člunu Atlantic Yacht RTR s pákovým vysílačem 2,4 GHzModel jachty Atlantic je dodáván zkompletovanýFunguje na dva elektrické stejnosměrné elektrické motory řady 400 Rozměry:700 × 200 × 245 m


Přidat recenzi pro Joysway Atlantic Yacht RTR

  • 0

* Položky označené hvězdičkou jsou povinné!

V rámci zpříjemnění uživatelského zážitku používáme soubory cookie. Setrváním na našem webu s jejich použitím souhlasíte. Více informací zde.


© 2006 - 2021 Srovname.cz | Všechna práva vyhrazena.