JOYdivision Venušiny kuličky silikonové
JOYdivision Venušiny kuličky silikonové

JOYdivision Venušiny kuličky silikonové

od 349 Kč
Vysoce kvalitní řada Vaginálních kuliček od Německé společnosti Joydivision. Venušiny kuličky Joyballs jsou vyrobeny z vysoce kvalitního silikonového materiálu, který představuje hned několik výhod: poměrně rychle se adaptuje teplotě lidského těla, není pórovitý, je bez zápachů. Po stránce přímého užívání je tento materiál velice příjemný na dotek, dobře čistitelný a měkký. Venušiny kuličky jsou jednolité, nehrozí tak zatečení nebo usazení…
Erosstar.cz
Za dopravu 49 Kč Skladem
349 Kč Do eshopu

Specifikace

Klíčové vlastnosti

Název produktu: JOYdivision Venušiny kuličky silikonové
Výrobce: Joydivision
Minimální cena: 349 Kč
Maximální cena: 349 Kč
Průměrné hodnocení uživatelů: 0,00 bodů z 5
Hodnocení:
0

Popis produktu

Vysoce kvalitní řada Vaginálních kuliček od Německé společnosti Joydivision. Venušiny kuličky Joyballs jsou vyrobeny z vysoce kvalitního silikonového materiálu, který představuje hned několik výhod: poměrně rychle se adaptuje teplotě lidského těla, není pórovitý, je bez zápachů. Po stránce přímého užívání je tento materiál velice příjemný na dotek, dobře čistitelný a měkký. Venušiny kuličky jsou jednolité, nehrozí tak zatečení nebo usazení tekutin do míst, které by nešli jednoduše vymýt. Tímto se velmi efektivně zabraňuje základu pro tvorbu nežádoucích bakterií. Celkovou kvalitu tohoto výrobku podtrhuje TÜV certifikace.

  • Vysoce kvalitní materiál a zpracování
  • TÜV certifikace
  • Jednolité provedení pro snadnou údržbu
  • Vzorek lubrikačního gelu součástí balení

​Péče a údržba: silikonový materiál je velice jednoduchý na údržbu – po každém použití stačí omýt za pomocí mýdla pod mírně teplou tekoucí vodou a osušit. Pro důkladnější čištění, používejte speciální desinfekční prostředky určené pro erotické pomůcky. Pří skladování pomůcky dbejte na to, aby nepřišla do styku s jiným silikonovým materiálem. Pro lubrikaci používejte pouze lubrikační gely na vodní bázi.

Parametry produktu: Průměr: 3,6 cm Délka: 10 cm Materiál: 100% lékařský silikon prémiový materiál nejvyšší třídy bez jakýchkoliv příměsí. Vyznačuje se těsnou strukturou až na úrovní molekul, která odpuzuje vedle nečistot a vody i samotné bakterie a jejich množení. Na samotný dotek je velice příjemný – sametově hladký. Rychle přejímá lidskou teplotu. Pachově je neutrální. Výroba pochází z přírodních surovin. Alergické reakce na tento materiál bývají zcela výjimečné. Tento druh materiálu pro své vynikající vlastnosti se používá v lékařství – nejčastěji v chirurgii. Silikonový materiál je obecně nejlepší volbou pro erotické pomůcky.

Značka: Joydivision, Německo

Popisky připravujeme. Pro přednostní překlad odešlete prosím formulář "Zeptat se" (pod tlačítkem Koupit) s textem "překlad". Děkujeme.Originální text dodavatele (anglicky):Mega silent loveball duo at a strand, with inner vibrating vibro bullets. With retraction loop. Ø 3-5 cm. Weight 83 g. Material: Silikomed. Originální text dodavatele (německy):Flüsterleises Liebeskugel-Duo an einem Strang, mit innen rotierenden Vibrokugeln. Mit Rückholschlaufe. Ø 3,5 cm. Gewicht: 83 g. Material: Silikomed. Malé tajemství rozkoše s velkým účinkem!Extra tichá dvojice venušiných kuliček spojených provázkem, každá uvnitř s rotující kuličkou. Užijte si stimulace, masáže a efektivní cvičení pro vaše vaginální svaly a svaly pánevního dna.Se smyčkou pro snadné vytažení.Vč. Joyball sáčku pro hygienické skladování.Materiál: Silkomed.Rozměry: průměr každé z kuliček 3,5 cm, celková hmotnost 83 g. Mimořádně tiché  Venušiny  kuličky s vnitřní rotující kuličkou jsou spojené  a vybavené vytahovací šňůrkou. .Ø 3,5 cm. Hmotnost: 83 g Vzhled výrobku –   viz ilustrační foto Složení.  silikon Počet kus

Recenze

Celkové hodnocení

0
0%
5
0x
4
0x
3
0x
2
0x
1
0x

Váš názor nás zajímá!

Hodnocení je od spotřebitelů, kteří produkt zakoupili.