Satisfyer Balls C02 double
Satisfyer Balls C02 double

TOP 19
Satisfyer Balls C02 double

od 485 Kč
Vytrénujte si své svaly lásky do vaší vysněné podoby se zátěžovými kuličkami Satisfyer Balls C02 double. Nejen že sex bude pro vašeho partnera několikanásobně uspokojující, bude uspokojující i pro vás! Tomu říkáme výhra pro obě strany. Používáním zátěžnových kuliček Satisfyer Balls C02 double podpoříte posílení pánevního dna, nebo také jinak označované kegelové svaly. Takovýmto trénováním budete později moci partnerovi působit několikanásobně…
Deeplove.cz
Za dopravu 79 Kč Skladem
490 Kč Do eshopu

Doporučujeme

Řadit dle

Jak vybíráme doporučené nabídky

Především pečlivě vážíme mezi cenou produktu, kvalitou a reputací eshopu.

Specifikace

Klíčové vlastnosti

Název produktu: Satisfyer Balls C02 double
Výrobce: Satisfyer
Minimální cena: 485 Kč
Maximální cena: 699 Kč
Ušetříte až: 214 Kč
Průměrné hodnocení uživatelů: 0,00 bodů z 5
Hodnocení:
0

Popis produktu

Vytrénujte si své svaly lásky do vaší vysněné podoby se zátěžovými kuličkami Satisfyer Balls C02 double. Nejen že sex bude pro vašeho partnera několikanásobně uspokojující, bude uspokojující i pro vás! Tomu říkáme výhra pro obě strany.

Používáním zátěžnových kuliček Satisfyer Balls C02 double podpoříte posílení pánevního dna, nebo také jinak označované kegelové svaly. Takovýmto trénováním budete později moci partnerovi působit několikanásobně vyšší stimulaci, neboť dojde k zúžení a posílení vaší vagíny. Na to samozřejmě navazuje, že sex s partnerem bude působit posílené slastné pocity i vám!

Zátěžové kuličky Satisfyer Balls C02 double k vám přichází v setu hned 3 různých kuliček. Každá z nich má vlastní váhu. Aby se co nejlépe rozeznávaly, tak jsou zátěžové kuličky Satisfyer Balls C02 double rozděleny pomocí barevného označení. Zátěžové kuličky Satisfyer jsou vhodné jak pro začátečníky, tak i pro pokročilé uživatele zátěžovžch kuliček. Vybárat si můžete mezi váhami pro začátečníky - 60g, nebo pro už mírně pokročile uživatele, kde je váha už mírně vyšší - 76g, a nebo pro naprosté profesionály, kde je váha kuličky Satisfyer už opravdu znát - 92g.

Celé to ale není jen o posílení svalů, kromě toho, že používáním zátěžových kuliček Satisfyer Balls C02 double si pánevní dno zpevníte, tak používáním si můžete dopřát i několik krásných orgasmů. No kdo by nechtěl si užívat a ještě při tom dělat něco pro svůj zdravý a krásný sexuální život plný potěšení.

Vibrační jádro zátěžových kuliček Satisfyer Balls C02 double není jen tak na okrasu. Při jakémkoliv malinkém pohybu se jádro vibračních zátěžových kuliček rozechvěje. Svůj orgasmus už jen tak jednoduše neudržíte. Neustálé chvění kuliček se postará, že si svou chvilku užijete na maximum.

Zátěžové kuličky Satisfyer Balls C02 double jsou bezpečnou erotickou pomůckou a hračkou pro všechny nezbedné ženy. Celý povrch kuliček je potažen prvotřídní směsí lékařského silikonu. Se svým krásným sametovým povrchem potěší jak vaše oči, tak i vaši touhu po pořádném vzrušení. Na dotek jemný silikon si zamilujete vy i vaše vagína.

V naší

Recenze

Celkové hodnocení

0
0%
5
0x
4
0x
3
0x
2
0x
1
0x

Váš názor nás zajímá!

Hodnocení je od spotřebitelů, kteří produkt zakoupili.