Srovnání cen » Knihy, filmy, hudba » Knihy » Učebnice/Odborná literatura » Srovnání cen Joy A. Glenner: Péče o člověka s demencí

Učebnice/Odborná literatura

Joy A. Glenner: Péče o člověka s demencí

Hodnocení: 1x
  • 4

Péče o člověka s demencí - Joy A. Glenner Péče o člověka, který trpí nějakou formou demence, stojí hodně úsilí. Je třeba přecházet různým nehodám, zajistit problematická místa v domácnosti a zabezpečit člověku s demencí i sobě samému co nejbezpečnější prostředí a zároveň se seniorem, jehož duševní schopnosti a ...a dál?

Radost vám udělá:
  • 5

Jaké má kniha
Péče o člověka s demencí
hodnocení na ČBDB?

Filtrovat: i

Za tyto obchody dáme ruku do ohně

Více možností? Joy A. Glenner: Péče o člověka s demencí koupíte i tady

Specifikace Joy A. Glenner: Péče o člověka s demencí

Kategorie Učebnice/Odborná literatura
Nejnižší cena 173 Kč

Péče o člověka, který trpí nějakou formou demence, stojí hodně úsilí. Je třeba přecházet různým nehodám, zajistit problematická místa v domácnosti a zabezpečit člověku s demencí i sobě samému co ne ... a dál?

Produkt Joy A. Glenner: Péče o člověka s demencí

Joy A. Glenner: Péče o člověka s demencí - parametry

Název produktu: Joy A. Glenner: Péče o člověka s demencí
Výrobce: NEUVEDEN
Minimální cena: 173 Kč
Maximální cena: 229 Kč
Ušetríte až: 56 Kč
Průměrné hodnocení uživatelů: 4 bodů z 5
Počet hodnocení: 1 x
Hodnocení:
  • 4
Podrobný popis:

Péče o člověka s demencí - Joy A. Glenner Péče o člověka, který trpí nějakou formou demence, stojí hodně úsilí. Je třeba přecházet různým nehodám, zajistit problematická místa v domácnosti a zabezpečit člověku s demencí i sobě samému co nejbezpečnější prostředí a zároveň se seniorem, jehož duševní schopnosti a praktické dovednosti postupně mizí, jednat adekvátně jeho možnostem a zároveň jako s dospělým. Kniha zkušených odborníků nabízí praktické rady, které se týkají všech oblastí života člověka s demencí a jeho rodiny. Najdeme v ní doporučení, jak nemocnému pomáhat s osobní hygienou, jak zajistit dostatečnou výživu i jak s člověkem s demencí komunikovat tak, aby nám co nejvíce porozuměl a abychom ho svým mluveným projevem nedráždili nebo nestresovali. Všechny oblasti péče o člověka s demencí jsou v knize přiblíženy pomocí kazuistik. Kniha je velmi praktická; autoři radí, jak zvládat každodenní problémy, a zároveň upozorňují na to, že by se pečovatelé měli snažit zachovat člověku s demencí jeho lidskou důstojnost a umožnit mu, aby využil všechny své zbylé schopnosti, protože co nepoužíváme, o to brzy přijdeme. Kniha osloví rodinné příslušníky a přátele osob s demencí, sociální pracovníky, pečovatele a personál zařízení pro osoby s demencí. Joy A. Glenner vede síť center pro lidi s Alzheimerovou chorobou. Jean M. Stehman je ředitelem školy, kde se studuje péče o lidi s demencí. Judith Davagnino vede rodinná centra pro lidi s Alzeimerovou chorobou. Margaret J. Galante a Martha L. Green působí jako supervizorky zdravotnických pracovníků, kteří se starají o lidi s demencí. z kategorie Knihy | Naučná literatura | Zdraví, Hubnutí a Sport | Zdraví | Nemoci a zdravotní problémy od PORTÁL naleznete ne e-shopu KnihyDobrovsky.cz! Joy A. GlennerPrůvodce pro rodinné příslušníkyPORTÁL 2012Kniha, čeština, 136 stran


Nejoblíbenější knihy:

Obsah stránek www.srovname.cz je chráněn autorským zákonem. Přepis, šíření nebo další zpřístupňování tohoto obsahu či jeho částí veřejnosti, a to jakýmkoliv způsobem, je bez předchozího souhlasu autorů těchto stránek v rozporu s právním řádem České republiky.
Tyto internetové stránky používají soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Více informací zde.