Srovnání cen » Knihy, filmy, hudba » Knihy » Učebnice/Odborná literatura » Srovnání cen Josef Valenta: Didaktika osobnostní a sociální výchovy

Učebnice/Odborná literatura

Josef Valenta: Didaktika osobnostní a sociální výchovy

Hodnocení: 1x
  • 4

Didaktika osobnostní a sociální výchovy - Valenta Josef. Osobnostní a sociální výchova (OSV) je jedním z edukačních systémů věnujících se právě osobnostním dovednostem (práce na sebepojetí, sebeovládání, psychohygiena atd.) a dovednostem sociálním (práce se vztahy, komunikace, kooperace atd.). Svorníkem těchto skupin ...a dál?

Radost vám udělá:
  • 5
skladem

Jaké má kniha
Didaktika osobnostní a ..
hodnocení na ČBDB?

Filtrovat: i

Za tyto obchody dáme ruku do ohně

Více možností? Josef Valenta: Didaktika osobnostní a sociální výchovy koupíte i tady

Specifikace Josef Valenta: Didaktika osobnostní a sociální výchovy

Kategorie Učebnice/Odborná literatura
Nejnižší cena 159 Kč

Osobnostní a sociální výchova (OSV) je jedním z edukačních systémů věnujících se právě osobnostním dovednostem (práce na sebepojetí, sebeovládání, psychohygiena atd.) a dovednostem sociálním (práce se ... a dál?

Produkt Josef Valenta: Didaktika osobnostní a sociální výchovy

Josef Valenta: Didaktika osobnostní a sociální výchovy - parametry

Název produktu: Josef Valenta: Didaktika osobnostní a sociální výchovy
Výrobce: NEUVEDEN
Minimální cena: 159 Kč
Maximální cena: 349 Kč
Ušetríte až: 190 Kč
Průměrné hodnocení uživatelů: 4 bodů z 5
Počet hodnocení: 1 x
Hodnocení:
  • 4
Podrobný popis:

Didaktika osobnostní a sociální výchovy - Valenta Josef. Osobnostní a sociální výchova (OSV) je jedním z edukačních systémů věnujících se právě osobnostním dovednostem (práce na sebepojetí, sebeovládání, psychohygiena atd.) a dovednostem sociálním (práce se vztahy, komunikace, kooperace atd.). Svorníkem těchto skupin dovedností je pak morální rozměr jejich použití v různých situacích. Ve vztahu ke škole je OSV tzv. průřezovým tématem (rámcové programy pro základní vzdělávání a pro gymnázia). Jejím specifikem je, že učivem se stává sám žák (účastník, klient), ale i třída jako skupina. Podle výpovědí učitelů patří OSV k oblíbeným tématům. Provázejí ji ale mýty, například o tom, že probíhá jaksi "samo sebou" (jen pobytem ve školním kolektivu), že probíhá vlastně neustále (vždy a všude) apod. Pohled do třídy nicméně může ukázat, že tomu tak nebývá. Didaktika osobnostní a sociální výchovy - Valenta Josef od nakladatelství v kategorii | Pedagogika za skvělé ceny na e-shopu Knihydobrovsky.cz Publikace: Didaktika osobnostní a sociální výchovy - Josef Valenta. Tato kniha (opírající se o poznatky zjištěné v praxi) si klade za

cíl konstituovat základ didaktiky OSV. Zejména chce ale ukázat, o

čem by měl učitel/lektor přemýšlet, aby pak v učebně mohl říci:

''Teď opravdu dělám OSV.'' Kniha je věnována všem, kdo se zabývají

rozvíjením životních dovedností. Publikace: Didaktika osobnostní a sociální výchovy - Josef Valenta.


Nejoblíbenější knihy:

Obsah stránek www.srovname.cz je chráněn autorským zákonem. Přepis, šíření nebo další zpřístupňování tohoto obsahu či jeho částí veřejnosti, a to jakýmkoliv způsobem, je bez předchozího souhlasu autorů těchto stránek v rozporu s právním řádem České republiky.
Tyto internetové stránky používají soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Více informací zde.