Srovnání cen » Knihy, filmy, hudba » Knihy » Próza - beletrie » Srovnání cen Josef Tykal: Dech Atlantidy

Próza - beletrie

Josef Tykal: Dech Atlantidy

Hodnocení: 1x
  • 5

Výpravný román se dotýká témat, která dodnes vzrušují svět. Jde o čtenářskou lahůdku pro milovníky historických románů, tajemství, dobrodružství, mystery ... Děj se odehrává v bájné Atlantidě 53 tisíc let př.n.l. Napínavé epizody se střídají s milostnými pasážemi, fascinujícími obřady, intrikami a bitvami. Tragické ...a dál?

Radost vám udělá:
  • 5
skladem

Jaké má kniha
Dech Atlantidy
hodnocení na ČBDB?

Filtrovat: i

Za tyto obchody dáme ruku do ohně

Více možností? Josef Tykal: Dech Atlantidy koupíte i tady

Specifikace Josef Tykal: Dech Atlantidy

Kategorie Próza - beletrie
Nejnižší cena 259 Kč

Výpravný román Dech Atlantidy je pozvánkou do světa, který stále láká a provokuje. Děj se odehrává v hlubokém dávnověku, v Atlantidě asi 53000 let př.n.l. Pradávný příběh není jen historický - je také ... a dál?

Produkt Josef Tykal: Dech Atlantidy

Josef Tykal: Dech Atlantidy - parametry

Název produktu: Josef Tykal: Dech Atlantidy
Výrobce: NEUVEDEN
Minimální cena: 259 Kč
Maximální cena: 399 Kč
Ušetríte až: 140 Kč
Průměrné hodnocení uživatelů: 5 bodů z 5
Počet hodnocení: 1 x
Hodnocení:
  • 5
Podrobný popis:

Výpravný román se dotýká témat, která dodnes vzrušují svět. Jde o čtenářskou lahůdku pro milovníky historických románů, tajemství, dobrodružství, mystery ... Děj se odehrává v bájné Atlantidě 53 tisíc let př.n.l. Napínavé epizody se střídají s milostnými pasážemi, fascinujícími obřady, intrikami a bitvami. Tragické události převracejí naruby životy hrdinů. Mysteriozní nádech událostí je umocněn tajuplným setkáním s prastarými artefakty, které ani současná věda nedokáže zařadit, např. křišťálové lebky, platinové dekódovací disky, krystalové měniče energií aj. Čtenář si vytvoří vlastní atmosféru, ucítí vůně tajemných esencí života - lásky, touhy, vítězství, prohry i smrti. Zničující kataklyzma totálně změnilo tvář Země. Prakontinent Atlantis se rozpadl na 10 velkých a nespočet malých ostrovů. Po několika tisíciletích povstala z přeživšího torza 2. atlantská éra. Civilizace postupně znovuobjevuje dávno ztracené technologie, zapomenutou moudrost, vědu i umění. Hlavní hrdina BELLOARGON je pravou rukou nejvyššího vládce celé atlantské říše krále Nasitoona. Diplomat, vojevůdce, otec šťastné rodiny. Po návratu z úspěšného tažení proti hybridním monstrům, ohrožujícím obyvatelstvo, je vyslán za oceán na diplomatickou misi do neznámé země Og, kde vládne královna Rua. Ambiciózní ministr Arzachel závidí Bellovi jeho úspěchy i přízeň vládce. Šéf tajné služby Sheraton, Belloargův otec, zachytí signály o aktivitách spiklenců toužících po moci. Král ostrova Aryazu Huartapora pátrá v Africe - hledá Síň moudrosti. Bella je vystaven těžkým zkouškám. Rodinná tragédie jej hluboce poznamená a změní mu život. Jeho bratr Geryton je pověřen posláním naplnit proroctví. Musí najít 7 palantirů - "vidoucích kamenů"- dar Hvězdného lidu a vypátrat všechny součásti vesmírného komunikátoru. Napínavý lidský příběh je pozvánkou do světa, do něhož mnozí touží alespoň nahlédnout. Je také hodně těch, kteří cítí přes propast věků ozvěnu pradávného dětství lidského rodu ... Dech Atlantidy - Josef Tykal. Výpravný román Dech Atlantidy je pozvánkou do světa, který stále láká a provokuje. Děj se odehrává v hlubokém dávnověku, v Atlantidě asi 53000 let př.n.l. Pradávný příběh není jen historický - je také dobrodružný, mysteriozní i duchovní. Kniha s nevšedním námětem a zpracováním nás zavede hluboko proti proudu času. Dotýká se záhad, které dodnes vzrušují svět. Napínavé epizody se střídají s milostnými pasážemi. Tragické události převracejí naruby životy postav. Dobrodružství, šarvátky, bitvy. Prostředí je podrobně vykresleno. Mysteriozní nádech událostí je umocněn tajuplným setkáním s prastarými artefakty, které ani současná věda nedokáže zařadit, např. křišťálové lebky, platinové dekódovací disky, krystalové měniče energií aj. Dech Atlantidy - Josef Tykal od nakladatelství Tykal Josef v kategorii za skvělé ceny na e-shopu Knihydobrovsky.cz


Nejoblíbenější knihy:

Obsah stránek www.srovname.cz je chráněn autorským zákonem. Přepis, šíření nebo další zpřístupňování tohoto obsahu či jeho částí veřejnosti, a to jakýmkoliv způsobem, je bez předchozího souhlasu autorů těchto stránek v rozporu s právním řádem České republiky.
Tyto internetové stránky používají soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Více informací zde.