Srovnání cen » Knihy, filmy, hudba » Knihy » Knihy osobnosti a fakta » Srovnání cen Josef Ptáček: Země krásná

Knihy osobnosti a fakta

Josef Ptáček: Země krásná

Hodnocení: 1x
  • 4

Je opravdu mnoho věcí, které se z této knihy nedozvíte. Na druhé straně vám však poskytne nevšední pohledy na tuto zemi krásnou... Skvostný soubor zachycené historie, vetkané do přírody a architektury, nabízí nepřeberné množství emocí a estetických zážitků. Sonduje otisky lidské činnosti v krajině, ať již parkové či ...a dál?

Radost vám udělá:
  • 4.88426
skladem

Jaké má kniha
Země krásná
hodnocení na ČBDB?

Filtrovat: i

Za tyto obchody dáme ruku do ohně

Více možností? Josef Ptáček: Země krásná koupíte i tady

Specifikace Josef Ptáček: Země krásná

Kategorie Knihy osobnosti a fakta
Nejnižší cena 1 599 Kč

Kniha nevšedních pohledů na českou kulturní historickou krajinu fotografa Josefa Ptáčka, doplněných zasvěcenými texty spisovatele, scenáristy a publicisty Petr Hory-Hořejše. Černobílé fotografie mimořádné kompozičně i technickou kvalitou defilují od velkoprostorových panoramat po intimní přírodní zátiší. Ve starobylých zámeckých zahradách a promyšlených přírodně krajinářských scenériích autor nachází otisky času, vyvanulé emoce, stopy zmizelých příběhů, vepsaných do prasklin stromů i zdí, do raněných soch či » ... a dál?

Produkt Josef Ptáček: Země krásná

Josef Ptáček: Země krásná - parametry

Název produktu: Josef Ptáček: Země krásná
Výrobce: NEUVEDEN
Minimální cena: 1 599 Kč
Maximální cena: 1 999 Kč
Ušetríte až: 400 Kč
Průměrné hodnocení uživatelů: 4 bodů z 5
Počet hodnocení: 1 x
Hodnocení:
  • 4
Podrobný popis:

Je opravdu mnoho věcí, které se z této knihy nedozvíte. Na druhé straně vám však poskytne nevšední pohledy na tuto zemi krásnou...

Skvostný soubor zachycené historie, vetkané do přírody a architektury, nabízí nepřeberné množství emocí a estetických zážitků. Sonduje otisky lidské činnosti v krajině, ať již parkové či volné, prostřednictvím fotografií nepodbízivých, ale přesvědčivých svou formou i obsahem. Svojí syrovou autenticitou, odhalující nové a nečekané významy, aspiruje na to stát se dlouhodobým společníkem a inspirací. Snímky zařazené v knize prošly tím nejspolehlivějším sítem kvality, kterým je čas, neboť vznikaly na téměř třicetileté cestě fotografa za objekty, které jsou důkazem o ušlechtilém úsilí našich předků své prostředí estetizovat a harmonizovat. Někde je jejich snaha takřka setřena plynutím věků, jinde je dodnes patrná. Fotografie je svědkem, ale nechce být soudcem. Každý si jistě najde to své, co jeho bytí i prožitky alespoň na čas odpoutá od reality všedních dnů. Vždyť ta země je přes veškeré své jizvy opravdu výsostně krásná... Země krásná - Josef Ptáček. Kniha nevšedních pohledů na českou kulturní historickou krajinu fotografa Josefa Ptáčka, doplněných zasvěcenými texty spisovatele, scenáristy a publicisty Petr Hory-Hořejše. Černobílé fotografie mimořádné kompozičně i technickou kvalitou defilují od velkoprostorových panoramat po intimní přírodní zátiší. Ve starobylých zámeckých zahradách a promyšlených přírodně krajinářských scenériích autor nachází otisky času, vyvanulé emoce, stopy zmizelých příběhů, vepsaných do prasklin stromů i zdí, do raněných soch či vyvrácených a odumřelých velikánů. Předkládá obrazy nestylizované, třeba i drsné, avšak nezbavené krásy, estetičnosti, vnitřního souladu, náboje, napětí. Nádherná obrazová imprese vychází v citlivé grafické úpravě Jana Měřičky. Země krásná - Josef Ptáček od nakladatelství EUROMEDIA GROUP, k.s. v kategorii | Encyklopedie za skvělé ceny na e-shopu Knihydobrovsky.cz


Nejoblíbenější knihy:

V rámci zpříjemnění uživatelského zážitku používáme soubory cookie. Setrváním na našem webu s jejich použitím souhlasíte. Více informací zde.


© 2006 - 2018 Srovname.cz | Všechna práva vyhrazena.