Srovnání cen » Knihy, filmy, hudba » Knihy » Učebnice/Odborná literatura » Srovnání cen Josef Nahodil: Sbírka úloh z fyziky kolem nás pro střední školy

Učebnice/Odborná literatura

Josef Nahodil: Sbírka úloh z fyziky kolem nás pro střední školy

Hodnocení: 1x
  • 4

Sbírka úloh vycházejících z reálných situací světa kolem nás. Na jednoduchých jevech z běžného života autor přiblížuje základní fyzikální principy a zákonitosti, podněcuje u čtenáře představivost a přináší mu také, díky zajímavým výsledkům, nové informace. OBSAH: 1. Kinematika 2. Dynamika 3. Mechanická energie a ...a dál?

Radost vám udělá:
  • 4.83768
skladem

Filtrovat: i

Za tyto obchody dáme ruku do ohně

Specifikace Josef Nahodil: Sbírka úloh z fyziky kolem nás pro střední školy

Kategorie Učebnice/Odborná literatura
Nejnižší cena 262 Kč

Publikace: Sbírka úloh z fyziky kolem nás pro střední školy - J.Nahodil. Sbírka úloh vycházejících z reálných situací světa kolem nás. Na jednoduchých jevech z běžného života autor přiblížuje základní fyzikální principy a zákonitosti, podněcuje u čtenáře představivost a přináší mu také, díky zajímavým výsledkům, nové informace. Publikace: Sbírka úloh z fyziky kolem nás pro střední školy - J.Nahodil. ... a dál?

Produkt Josef Nahodil: Sbírka úloh z fyziky kolem nás pro střední školy

Josef Nahodil: Sbírka úloh z fyziky kolem nás pro střední školy - parametry

Název produktu: Josef Nahodil: Sbírka úloh z fyziky kolem nás pro střední školy
Výrobce: NEUVEDEN
Minimální cena: 262 Kč
Maximální cena: 287 Kč
Ušetríte až: 25 Kč
Průměrné hodnocení uživatelů: 4 bodů z 5
Počet hodnocení: 1 x
Hodnocení:
  • 4
Podrobný popis:

Sbírka úloh vycházejících z reálných situací světa kolem nás. Na jednoduchých jevech z běžného života autor přiblížuje základní fyzikální principy a zákonitosti, podněcuje u čtenáře představivost a přináší mu také, díky zajímavým výsledkům, nové informace. OBSAH: 1. Kinematika 2. Dynamika 3. Mechanická energie a práce 4. Gravitační pole 5. Mechanika tuhého tělesa 6. Mechanika tekutin 7. Úvod do molekulové fyziky a termodynamiky 8. Plyn, práce plynu 9. Skupenství pevné 10. Skupenství kapalné 11. Změny skupenství 12. Mechanické kmitání 13. Mechanické vlnění 14. Elektrostatika 15. Elektrický proud 16. Elektrický proud v kapalinách, plynech a polovodičích 17. Magnetické pole 18. Střídavý proud 19. Elektromagnetické kmitání a vlnění, elektronika 20. Vznik a šíření světla 21. Optické zobrazování 22. Speciální teorie relativity 23. Atomová a kvantová fyzika 24. Jaderná fyzika Výsledky úloh Autor: Nahodil Josef; Sbírka úloh přibližujících fyziku v jednoduchých jevech okolo nás. (pro střední školy) Autor knihy Josef Nahodil, Vydavatelstvo PROMETHEUS Josef NahodilPROMETHEUSKniha, čeština


Nejoblíbenější knihy:

Obsah stránek www.srovname.cz je chráněn autorským zákonem. Přepis, šíření nebo další zpřístupňování tohoto obsahu či jeho částí veřejnosti, a to jakýmkoliv způsobem, je bez předchozího souhlasu autorů těchto stránek v rozporu s právním řádem České republiky.
Tyto internetové stránky používají soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Více informací zde.