Srovnání cen » Knihy, filmy, hudba » Knihy » Srovnání cen Josef Molnár, Hana Mikulenková: Matematika a její aplikace pro 3. ročník 3. díl

Knihy

Josef Molnár, Hana Mikulenková: Matematika a její aplikace pro 3. ročník 3. díl

Hodnocení: 1x
  • 3.5

Matematika a její aplikace 3 - 3. díl Modrá řada Matematika a její aplikace Přehled obsahu: I. Sčítání a odčítání do 1.000 bez přechodu 100 II. Sčítání a odčítání do 1.000 s přechodem 100 III. Konstrukce trojúhelníku IV. Rovnostranný trojúhelník V. Násobení a dělení do 1.000 VI. Násobení a dělení čísly 10 a 100 VII. ...a dál?

Radost vám udělá:
  • 5
skladem

Filtrovat: i

Za tyto obchody dáme ruku do ohně

Více možností? Josef Molnár, Hana Mikulenková: Matematika a její aplikace pro 3. ročník 3. díl koupíte i tady

Specifikace Josef Molnár, Hana Mikulenková: Matematika a její aplikace pro 3. ročník 3. díl

Kategorie Knihy
Nejnižší cena 36 Kč

Nový třídílný titul Matematika a její aplikace 3 vám v mnoha směrech nebude neznámý, jeho jednotlivé části však jsou cele prakticky zaměřeny k naplňování očekávaných výstupů tak, aby vám pomohly u dět ... a dál?

Produkt Josef Molnár, Hana Mikulenková: Matematika a její aplikace pro 3. ročník 3. díl

Josef Molnár, Hana Mikulenková: Matematika a její aplikace pro 3. ročník 3. díl - parametry

Název produktu: Josef Molnár, Hana Mikulenková: Matematika a její aplikace pro 3. ročník 3. díl
Výrobce: NEUVEDEN
Minimální cena: 36 Kč
Maximální cena: 51 Kč
Ušetríte až: 15 Kč
Průměrné hodnocení uživatelů: 3.5 bodů z 5
Počet hodnocení: 1 x
Hodnocení:
  • 3.5
Podrobný popis:

Matematika a její aplikace 3 - 3. díl Modrá řada Matematika a její aplikace Přehled obsahu: I. Sčítání a odčítání do 1.000 bez přechodu 100 II. Sčítání a odčítání do 1.000 s přechodem 100 III. Konstrukce trojúhelníku IV. Rovnostranný trojúhelník V. Násobení a dělení do 1.000 VI. Násobení a dělení čísly 10 a 100 VII. Počítačka VIII. Násobení a dělení čísly 20, 30, 40, 50 IX. Násobení a dělení číslem 60,70, 80, 90 X. Jednotky délky XI. Měření úseček na cm a mm, porovnávání délek úseček XII. Polopřímka XIII. Obvod trojúhelníku XIV. Dělení se zbytkem XV. Násobení jednociferného a dvojciferného čísla s jednou desítkou XVI. Dělení dvojciferného čísla číslem jednociferným XVII. Opakování V souladu s RVP jsme pro Vás na školní rok 2007/2008 připravili v rámci nové Modré řady Matematika a její aplikace 1–5 publikaci Matematika a její aplikace 3, která zachovává vše originální z původních učebnic Prodosu, ale zároveň prakticky naplňuje pojetí moderní učebnice dle RVP. Vzniknul tak nový třídílný titul, který Vám v mnoha směrech nebude neznámý, jeho jednotlivé části však budou cele prakticky zaměřeny k naplňování očekávaných výstupů tak, aby Vám u dětí pomohly co nejlépe rozvíjet klí kniha, Matematika a její aplikace pro 3. ročník 3. díl, 3. ročník, Modrá řada, PeadDr.Hana Mikulenková, RNDr.Josef Molnár CSc., Prodos Josef Molnár; Hana MikulenkováVychází 06.10.20143. ročníkProdos 2009, edice Modrá řadaKniha, čeština, 64 stran


Nejoblíbenější knihy:

Obsah stránek www.srovname.cz je chráněn autorským zákonem. Přepis, šíření nebo další zpřístupňování tohoto obsahu či jeho částí veřejnosti, a to jakýmkoliv způsobem, je bez předchozího souhlasu autorů těchto stránek v rozporu s právním řádem České republiky.
Tyto internetové stránky používají soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Více informací zde.