Srovnání cen » Knihy, filmy, hudba » Knihy » Srovnání cen Josef Kubát: Sbírka úloh z matematiky pro přípravu k maturitní zkoušce a k přijímacím zkouškám na VŠ

Knihy

Josef Kubát: Sbírka úloh z matematiky pro přípravu k maturitní zkoušce a k přijímacím zkouškám na VŠ

Hodnocení: 2x
  • 3.5

Tato stále žádaná sbírka vychází již ve 4. vydání. Jak plyne z jejího názvu, je sbírka určena k závěrečnému předmaturitnímu opakování z matematiky a pro přípravu k přijímacím zkouškám na vysoké školy. Obsahuje řešené příklady a neřešené úlohy obsahově sestavené do deseti tematických celků. Každý tematický celek ...a dál?

Radost vám udělá:
  • 5
skladem

Filtrovat: i

Za tyto obchody dáme ruku do ohně

Více možností? Josef Kubát: Sbírka úloh z matematiky pro přípravu k maturitní zkoušce a k přijímacím zkouškám na VŠ koupíte i tady

Specifikace Josef Kubát: Sbírka úloh z matematiky pro přípravu k maturitní zkoušce a k přijímacím zkouškám na VŠ

Kategorie Knihy
Nejnižší cena 194 Kč

Tato stále žádaná sbírka vyšla již ve 4., aktualizovaném vydání. Poskytuje materiál k důkladnému předmaturitnímu opakování, informace o požadavcích vysokých škol, ale i upozornění na chyby, kterých se ... a dál?

Produkt Josef Kubát: Sbírka úloh z matematiky pro přípravu k maturitní zkoušce a k přijímacím zkouškám na VŠ

Josef Kubát: Sbírka úloh z matematiky pro přípravu k maturitní zkoušce a k přijímacím zkouškám na VŠ - parametry

Název produktu: Josef Kubát: Sbírka úloh z matematiky pro přípravu k maturitní zkoušce a k přijímacím zkouškám na VŠ
Výrobce: NEUVEDEN
Minimální cena: 194 Kč
Maximální cena: 253 Kč
Ušetríte až: 59 Kč
Průměrné hodnocení uživatelů: 3.5 bodů z 5
Počet hodnocení: 2 x
Hodnocení:
  • 3.5
Podrobný popis:

Tato stále žádaná sbírka vychází již ve 4. vydání. Jak plyne z jejího názvu, je sbírka určena k závěrečnému předmaturitnímu opakování z matematiky a pro přípravu k přijímacím zkouškám na vysoké školy. Obsahuje řešené příklady a neřešené úlohy obsahově sestavené do deseti tematických celků. Každý tematický celek začíná shrnutím základních definic, vzorců, vět, vztahů a vlastností pojmů, které je nutné znát k řešení uvedených úloh. V posledních letech se stále častěji v písemných přijímacích zkouškách na vysoké školy objevují tzv. uzavřené úlohy (úlohy s nabídnutou volbou z několika výsledků, přičemž právě jeden z nabídnutých výsledků je správný). Také písemná část nové maturitní zkoušky bude s největší pravděpodobností obsahovat uzavřené úlohy. Úlohy tohoto typu jsou zařazeny i do této sbírky. Pro studenty, kteří chtějí pokračovat ve studiu na některé vysoké škole, je určeno dvacet ukázek písemných přijímacích zkoušek z různých vysokých škol. Poskytnou jim základní informace o obtížnosti písemných přijímacích zkoušek z matematiky. Stručný výčet často se vyskytujících nedostatků ve znalostech studentů středních škol upozorní studenty na znalosti a dovednosti, které by si měli upevnit, popř. doplnit, aby se zbytečně nedopoušteli chyb. Užitečnost sbírky ocení jistě středoškolští studenti i jejich učitelé. Sbírka úloh z matematiky pro přípravu k maturitní zkoušce a k přijímacím zkouškám na VŠ - Josef Kubát. Tato stále žádaná sbírka vyšla již ve 4., aktualizovaném vydání. Poskytuje materiál k důkladnému předmaturitnímu opakování, informace o požadavcích vysokých škol, ale i upozornění na chyby, kterých se mají studenti při řešení úloh vyvarovat. Sbírka úloh z matematiky pro přípravu k maturitní zkoušce a k přijímacím zkouškám na VŠ - Josef Kubát od nakladatelství PROMETHEUS,spol. s r.o. v kategorii Maturita za skvělé ceny na e-shopu Knihydobrovsky.cz Tato kniha se zabývá hlubším významem správného složení naší krve a s tím souvisejícími vlivy na tělesné i duševní zdraví. Mezi nejdůležitější faktory, ovlivňující příznivé složení naší krve, patří dostatečný příjem vhodných tekutin, pohyb na čerstvém vzduchu a samozřejmě naše výživa se vším, co s ní souvisí od způsobů pěstování až po konečnou úpravu potravin. Autor se v této knize nezaměřuje jen na chemické složení potravin a další fyzikálně měřitelné vlastnosti, ale i na energetické úrovně, jejichž vliv mnozí podceňují.


Nejoblíbenější knihy:

Obsah stránek www.srovname.cz je chráněn autorským zákonem. Přepis, šíření nebo další zpřístupňování tohoto obsahu či jeho částí veřejnosti, a to jakýmkoliv způsobem, je bez předchozího souhlasu autorů těchto stránek v rozporu s právním řádem České republiky.
Tyto internetové stránky používají soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Více informací zde.