Srovnání cen » Knihy, filmy, hudba » Knihy » Knihy naučná literatura » Srovnání cen Josef Jonáš: Tajenky života od teorie k praxi

Knihy naučná literatura

Josef Jonáš: Tajenky života od teorie k praxi

Hodnocení: 28x
  • 3.03571

Kniha Tajenky života II. přináší další z řady rozluštění tajemných a spletitých souvislostí života a zdraví každého z nás.Kniha Tajenky života II. přináší další z řady rozluštění tajemných a spletitých souvislostí života a zdraví každého z nás. Popis Úryvek z úvodu: Tato ...a dál?

Radost vám udělá:
  • 2.5
skladem

Filtrovat: i

Za tyto obchody dáme ruku do ohně

Více možností? Josef Jonáš: Tajenky života od teorie k praxi koupíte i tady

Specifikace Josef Jonáš: Tajenky života od teorie k praxi

Kategorie Knihy naučná literatura
Nejnižší cena 118 Kč

Kniha Tajenky života II. přináší další z řady rozluštění tajemných a spletitých souvislostí života a zdraví každého z nás. ... a dál?

Produkt Josef Jonáš: Tajenky života od teorie k praxi

Josef Jonáš: Tajenky života od teorie k praxi - parametry

Název produktu: Josef Jonáš: Tajenky života od teorie k praxi
Výrobce: NEUVEDEN
Minimální cena: 118 Kč
Maximální cena: 189 Kč
Ušetríte až: 71 Kč
Průměrné hodnocení uživatelů: 3.04 bodů z 5
Počet hodnocení: 28 x
Hodnocení:
  • 3.03571
Podrobný popis:

Kniha Tajenky života II. přináší další z řady rozluštění tajemných a spletitých souvislostí života a zdraví každého z nás.Kniha Tajenky života II. přináší další z řady rozluštění tajemných a spletitých souvislostí života a zdraví každého z nás. Popis Úryvek z úvodu: Tato kniha vznikla na místě, kde nebe bylo tak nízké, že jsem k němu měl blíže snad jen jedenkrát v životě. To je ovšem jiná historka. (...) Ale nyní ke knize. Není kánonem přírodní medicíny. Neobsáhne zdaleka ani všechny způsoby přírodního léčení. myslím, že kterákoliv metoda může být dovedena k velké dokonalosti a v rukách mistra se tak stane tím, čím byl sekáč v rukách zručného sochaře. Tento nástroj může vytvářet totiž jak sochy, tak otvory do zdi pro trubky ústředního topení. Vím, co všechno léčí. Nepochybuji o tom, že léčí lidská energie, magnetické zóny, kameny ozářená voda, půlky slova, dokonce vím, že léčí vše. Zakládám si však jako lékař na tom, že vím, co léčím, a proč si počínám tak, jak si právě počínám. To ještě neznamená, že bych chtěl vychovávat z lidí lékaře, ale udělat z lékařů lékaře, to je již něco jiného. To bych moc chtěl. Myslím, že i bez dalšího vysvětlování všichni této hříčce porozumí. Chtěl bych, aby pacienti, když přicházejí k lékaři, věděli, co od něj chtějí, co kupují a nekompromisně lékaře tlačili tam, kde ho potřebují mít. Lékař musí léčit nejen pacienta, ale prostřednictvím pacienta i chorý život lidské společnosti. Život je pochod, který můžeme nalézat v místech s přebytkem energie. Má tendenci sám se organizovat, čerpá hmotu a energii z okolí a produkuje odpadní látky. Životu nestačí tepelná energie, která je konečnou a nejméně užitečnou formou, ale vyžaduje ušlechtilejší formy energie. Je na nás, abychom ji v tom chaosu vyhledali a přivedli k nemocnému. Počet stran: 222 Rozměry: 140 x 205 mm Vazba: vázaná Další sdělení Doporučujeme také další knihy MUDr. Josefa Jonáše: Tajenky života - kniha první (MUDr. Josef Jonáš), Křížovka života (MUDr. Josef Jonáš). Další informace o knize Tajenky života - kniha druhá - od praxe k teorii naleznete v článku Dietou proti alergiím. Od teorie k praxi zní podtitul druhého dílu Tajenek života, v nichž se populární lékař poprvé zabývá vlivem plísní na lidský organismus a jeho zdraví. Kniha završuje volnou řadu Křížovka života a Tajenky života 1. Z obsahu: Neštěstí ve štěstí Popis jednoho zápasu Chýše jedová Plísně v útoku Za zdravím na houby Jak plísně ke špatné pověsti přišly? Je libo Nobelovku? Močový a pohlavní systém kontra plísně Poruchy plodnosti Plísně a kůže Plísňové onemocnění ústní dutiny Plísně a zažívací trakt Oči, uši a snad i něco dalšího Konec lodě bláznů? ...


Nejoblíbenější knihy:

Obsah stránek www.srovname.cz je chráněn autorským zákonem. Přepis, šíření nebo další zpřístupňování tohoto obsahu či jeho částí veřejnosti, a to jakýmkoliv způsobem, je bez předchozího souhlasu autorů těchto stránek v rozporu s právním řádem České republiky.
Tyto internetové stránky používají soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Více informací zde.