Srovnání cen » Knihy, filmy, hudba » Knihy » Knihy naučná literatura » Srovnání cen Josef Jonáš: Kde končí duše a začíná tělo

Knihy naučná literatura

Josef Jonáš: Kde končí duše a začíná tělo

Hodnocení: 1x
  • 4

Kniha Kde končí duše a začíná tělo je souhrnným dílem MUDr. Josefa Jonáše o řízené a kontrolované detoxikaci organismu. Vše, co kdy MUDr. Jonáš řekl, napsal nebo si jen o této problematice myslel, najdete v kapitolách jako jsou Detoxikace v obecných souvislostech, Mocná síla lidské psychiky, Některé choroby a ...a dál?

Radost vám udělá:
  • 5
skladem

Jaké má kniha
Kde končí duše a začíná..
hodnocení na ČBDB?

Filtrovat: i

Za tyto obchody dáme ruku do ohně

Více možností? Josef Jonáš: Kde končí duše a začíná tělo koupíte i tady

Specifikace Josef Jonáš: Kde končí duše a začíná tělo

Kategorie Knihy naučná literatura
Nejnižší cena 197 Kč

Kniha Kde končí duše a začíná tělo je souhrnným dílem MUDr. Josefa Jonáše o řízené a kontrolované detoxikaci organismu. Vše, co kdy MUDr. Jonáš řekl, napsal nebo si jen o této problematice myslel, naj ... a dál?

Produkt Josef Jonáš: Kde končí duše a začíná tělo

Josef Jonáš: Kde končí duše a začíná tělo - parametry

Název produktu: Josef Jonáš: Kde končí duše a začíná tělo
Výrobce: NEUVEDEN
Minimální cena: 197 Kč
Maximální cena: 279 Kč
Ušetríte až: 82 Kč
Průměrné hodnocení uživatelů: 4 bodů z 5
Počet hodnocení: 1 x
Hodnocení:
  • 4
Podrobný popis:

Kniha Kde končí duše a začíná tělo je souhrnným dílem MUDr. Josefa Jonáše o řízené a kontrolované detoxikaci organismu. Vše, co kdy MUDr. Jonáš řekl, napsal nebo si jen o této problematice myslel, najdete v kapitolách jako jsou Detoxikace v obecných souvislostech, Mocná síla lidské psychiky, Některé choroby a zdravotní problémy, Strava a metabolismus a na své si přijdou rovněž těhotné ženy. Popis MUDr. Josef Jonáš je jedním z našich nejpopulárnějších autorů a zároveň vyhledávaným praktikem celostní medicíny. Věhlas získal především svým průkopnickým dílem Křížovka života, které dodnes patří mezi nejžádanější publikace, jež u nás kdy vyšly. Volně na ni navazují dvě knihy s názvem Tajenky života odhalující další skrytém souvislosti v lidském organismu.

Úryvek z knihy:

Hlavní myšlenkou řízené a kontrolované detoxikace organismu je nalézat kořeny nemoci a usilovně se stále hlouběji prokopávat ke kořenům stromu, na němž "zraje ovoce nemoci".

Lze chronické zdravotní potíže řešit bez chemických léků, čistě přírodními prostředky?

Představujeme vám celosvětově ojedinělou původní metodu MUDr. Josefa Jonáše pojmenovanou Řízená a kontrolovaná detoxikace organismu.

Na rozdíl od celé řady metod pracujících s očistou organismu řeší metoda MUDr. Josefa Jonáše kompletně celkovou toxickou zátěž organismu, a to v celostním pojetí - zahrnuje tedy nejen toxiny tělesné, ale i psychické.

Z čeho metoda vychází?

Metoda vychází z principů celostní medicíny, jejímž hlavním úkolem je nalézat kořeny nemocí. Celostní medicína se snaží řešit příčiny chorob, nikoli jejich projevy.

Na jaké teorii je metoda založena?

Metoda Řízené a kontrolované detoxikace organismu je založena na teorii o toxinech, která za příčinu všech onemocnění považuje "jedy". Stejný názor již zastávala starověká medicína, ovšem rozdíl spočívá v pojetí toho, co to vlastně jed je.

Počet stran: 305

Rozměry: 149 x 210 mm Další sdělení V naší nabídce naleznete také další knihy MUDr. Josefa Jonáše: Tajenky života - kniha první (MUDr. Josef Jonáš), Tajenky života - kniha druhá - od praxi k teorii (MUDr. Josef Jonáš), Křížovka života (MUDr. Josef Jonáš). Další informace o knize Kde končí duše a začíná tělo naleznete v článku Detoxikace po používání léků.


Nejoblíbenější knihy:

Obsah stránek www.srovname.cz je chráněn autorským zákonem. Přepis, šíření nebo další zpřístupňování tohoto obsahu či jeho částí veřejnosti, a to jakýmkoliv způsobem, je bez předchozího souhlasu autorů těchto stránek v rozporu s právním řádem České republiky.
Tyto internetové stránky používají soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Více informací zde.