Srovnání cen » Knihy, filmy, hudba » Knihy » Srovnání cen Josef Brukner: Čítanka pro 5. r. ZŠ

Knihy

Josef Brukner: Čítanka pro 5. r. ZŠ

Hodnocení: 1x
  • 4

Ucelená řada čítanek pro 1.stupeň ZŠ je vydána v novém, upraveném a rozšířeném vydání. Texty ke čtení jsou obohaceny o méně náročné a čtenářsky zajímavé texty, které byly vybrány jednak na doporučení učitelů, jednak na doporučení odborníků knihoven pro děti. Čítanky mají novou grafickou úpravu, jsou bohatě ...a dál?

Radost vám udělá:
  • 4.83703

Filtrovat: i

Za tyto obchody dáme ruku do ohně

Specifikace Josef Brukner: Čítanka pro 5. r. ZŠ

Kategorie Knihy
Nejnižší cena 76 Kč

Publikace: Čítanka pro 5. ročník základní školy - Josef Brukner. Řada čítanek bude připravena na jaře roku 2004 v novém, upraveném vydání. Úprava zasáhne obsah čítanek, budou obohaceny o méně náročné a čtenářsky zajímavé texty, bude se týkat i grafické podoby a formátu. V roce 2003 byla již vydána v této upravené podobě čítanka pro 2 ročník, obdobně budou upraveny i tituly pro 3. - 5. ročníky. Publikace: Čítanka pro 5. ročník základní školy - Josef Brukner. ... a dál?

Produkt Josef Brukner: Čítanka pro 5. r. ZŠ

Josef Brukner: Čítanka pro 5. r. ZŠ - parametry

Název produktu: Josef Brukner: Čítanka pro 5. r. ZŠ
Výrobce: NEUVEDEN
Minimální cena: 76 Kč
Maximální cena: 99 Kč
Ušetríte až: 23 Kč
Průměrné hodnocení uživatelů: 4 bodů z 5
Počet hodnocení: 1 x
Hodnocení:
  • 4
Podrobný popis:

Ucelená řada čítanek pro 1.stupeň ZŠ je vydána v novém, upraveném a rozšířeném vydání. Texty ke čtení jsou obohaceny o méně náročné a čtenářsky zajímavé texty, které byly vybrány jednak na doporučení učitelů, jednak na doporučení odborníků knihoven pro děti. Čítanky mají novou grafickou úpravu, jsou bohatě ilustrovány. Mají praktický formát, vhodný pro žáky mladšího školního věku. Dbají na mezipředmětové vztahy a utváření klíčových kompetencí v intencích rámcových vzdělávacích programů. Čítanky mají schvalovací doložky MŠMT ČR. Publikace: Čítanka pro 5. ročník základní školy - Josef Brukner. Řada čítanek bude připravena na jaře roku 2004 v novém, upraveném vydání. Úprava zasáhne obsah čítanek, budou obohaceny o méně náročné a čtenářsky zajímavé texty, bude se týkat i grafické podoby a formátu. V roce 2003 byla již vydána v této upravené podobě čítanka pro 2 ročník, obdobně budou upraveny i tituly pro 3. - 5. ročníky. Publikace: Čítanka pro 5. ročník základní školy - Josef Brukner. Čítanka pro 5. ročník ZŠ obsahuje především ukázky z knih současných autorů. Výběr textů byl ovlivněn dlouholetým průzkumem... Autor knihy Josef Brukner, Vydavatelstvo SPN-pedagogické nakladatelství,pro 5.ročník základní školy Josef Bruknerpro 5.ročník základní školySPN-pedagogické nakladatelstvíKniha, čeština, 208 stran


Nejoblíbenější knihy:

Obsah stránek www.srovname.cz je chráněn autorským zákonem. Přepis, šíření nebo další zpřístupňování tohoto obsahu či jeho částí veřejnosti, a to jakýmkoliv způsobem, je bez předchozího souhlasu autorů těchto stránek v rozporu s právním řádem České republiky.
Tyto internetové stránky používají soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Více informací zde.