Srovnání cen » Knihy, filmy, hudba » Knihy » Srovnání cen Josef Brukner: Čítanka pro 3. ročník základní školy

Knihy

Josef Brukner: Čítanka pro 3. ročník základní školy

Hodnocení: 1x
  • 4

Ucelená řada čítanek pro 1.stupeň ZŠ je vydána v novém, upraveném a rozšířeném vydání. Texty ke čtení jsou obohaceny o méně náročné a čtenářsky zajímavé texty, které byly vybrány jednak na doporučení učitelů, jednak na doporučení odborníků knihoven pro děti. Čítanky mají novou grafickou úpravu, jsou bohatě ...a dál?

Radost vám udělá:
  • 5
skladem

Filtrovat: i

Za tyto obchody dáme ruku do ohně

Více možností? Josef Brukner: Čítanka pro 3. ročník základní školy koupíte i tady

Specifikace Josef Brukner: Čítanka pro 3. ročník základní školy

Kategorie Knihy
Nejnižší cena 68 Kč

Čítanka je druhou částí řady čítanek pro 2. - 9. ročník ZŠ. Vychází v novém, výrazně upraveném a doplněném vydání. Původní autorské texty básníka Josefa Bruknera a výběr z klasické dětské literatury byly doplněny aktuálními ukázkami, které byly vybrány z knížek a časopisů, jež oslovují současného téměř desetiletého čtenáře. Čítanka má schvalovací doložku MŠMT ČR. ... a dál?

Produkt Josef Brukner: Čítanka pro 3. ročník základní školy

Josef Brukner: Čítanka pro 3. ročník základní školy - parametry

Název produktu: Josef Brukner: Čítanka pro 3. ročník základní školy
Výrobce: NEUVEDEN
Minimální cena: 68 Kč
Maximální cena: 143 Kč
Ušetríte až: 75 Kč
Průměrné hodnocení uživatelů: 4 bodů z 5
Počet hodnocení: 1 x
Hodnocení:
  • 4
Podrobný popis:

Ucelená řada čítanek pro 1.stupeň ZŠ je vydána v novém, upraveném a rozšířeném vydání. Texty ke čtení jsou obohaceny o méně náročné a čtenářsky zajímavé texty, které byly vybrány jednak na doporučení učitelů, jednak na doporučení odborníků knihoven pro děti. Čítanky mají novou grafickou úpravu, jsou bohatě ilustrovány. Mají praktický formát, vhodný pro žáky mladšího školního věku. Dbají na mezipředmětové vztahy a utváření klíčových kompetencí v intencích rámcových vzdělávacích programů. Čítanky mají schvalovací doložky MŠMT ČR. Publikace: Čítanka pro 3. ročník základní školy - Josef Brukner. Čítanka je druhou částí řady čítanek pro 2. - 9. ročník ZŠ. Vychází v novém, výrazně upraveném a doplněném vydání. Původní autorské texty básníka Josefa Bruknera a výběr z klasické dětské literatury byly doplněny aktuálními ukázkami, které byly vybrány z knížek a časopisů, jež oslovují současného téměř desetiletého čtenáře. Čítanka má schvalovací doložku MŠMT ČR. Publikace: Čítanka pro 3. ročník základní školy - Josef Brukner. Josef Brukner; Miroslava Čižkovápro 3.ročník základní školySPN-pedagogické nakladatelstvíKniha, čeština, 176 stran Autor knihy Josef Brukner, Miroslava Čižková, Vydavatelstvo SPN-pedagogické nakladatelství,pro 3.roč


Nejoblíbenější knihy:

Obsah stránek www.srovname.cz je chráněn autorským zákonem. Přepis, šíření nebo další zpřístupňování tohoto obsahu či jeho částí veřejnosti, a to jakýmkoliv způsobem, je bez předchozího souhlasu autorů těchto stránek v rozporu s právním řádem České republiky.
Tyto internetové stránky používají soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Více informací zde.