Srovnání cen » Knihy, filmy, hudba » Knihy » Učebnice/Odborná literatura » Srovnání cen Josef Blahož: Srovnávací ústavní právo

Učebnice/Odborná literatura

Josef Blahož: Srovnávací ústavní právo

Hodnocení: 1x
  • 4

Srovnávací ústavní právo - Josef Blahož, Vladimír Balaš, Karel Klíma. Autoři Josef Blahož, Vladimír Balaš a Karel Klíma napsali odbornou publikaci Srovnávací ústavní právo. Kniha je vědeckou monografií o srovnávacím ústavním právu, o ústavněpolitickém uspořádání v těch státech, které jsou v současnosti středem ...a dál?

Radost vám udělá:
  • 5

Filtrovat: i

Za tyto obchody dáme ruku do ohně

Více možností? Josef Blahož: Srovnávací ústavní právo koupíte i tady

Specifikace Josef Blahož: Srovnávací ústavní právo

Kategorie Učebnice/Odborná literatura
Nejnižší cena 464 Kč

Autoři Josef Blahož, Vladimír Balaš a Karel Klíma napsali odbornou publikaci Srovnávací ústavní právo. Kniha je vědeckou monografií o srovnávacím ústavním právu, o ústavněpolitickém uspořádání v těc ... a dál?

Produkt Josef Blahož: Srovnávací ústavní právo

Josef Blahož: Srovnávací ústavní právo - parametry

Název produktu: Josef Blahož: Srovnávací ústavní právo
Výrobce: NEUVEDEN
Minimální cena: 464 Kč
Maximální cena: 518 Kč
Ušetríte až: 54 Kč
Průměrné hodnocení uživatelů: 4 bodů z 5
Počet hodnocení: 1 x
Hodnocení:
  • 4
Podrobný popis:

Srovnávací ústavní právo - Josef Blahož, Vladimír Balaš, Karel Klíma. Autoři Josef Blahož, Vladimír Balaš a Karel Klíma napsali odbornou publikaci Srovnávací ústavní právo. Kniha je vědeckou monografií o srovnávacím ústavním právu, o ústavněpolitickém uspořádání v těch státech, které jsou v současnosti středem pozornosti naší politiky, žurnalistiky, vyššího úřednictva, podnikatelské a bankovní sféry. Zároveň je to vysokoškolská učebnice pro právnické fakulty. Poskytuje kvalifikované poučení, utřídění a vzájemné porovnání ústavněpolitických procesů v nejvýznamnějších státech. Jako předmět komparace byly vybrány Spojené státy americké, Velká Británie, Francie, Spolková republika Německo, Itálie, Rakousko, Švýcarsko a Česká republika. Srovnávací ústavní právo - Josef Blahož, Vladimír Balaš, Karel Klíma od nakladatelství v kategorii za skvělé ceny na e-shopu Knihydobrovsky.cz Publikace zabývající se srovnávacím ústavním právem - 4. přepracované vydání. Publikace Vám podává komplexní pohled na srovnávací ústavní právo. Zároveň se zaměřuje na ústavněpolitické uspořádání států, které jsou v pozornosti naší politiky, vyššího úřednictva, žurnalistiky, ale také bankovní či podnikatelské sféry. Publikace předává kvalifikované informace, které jsou utříděné a porovnávané v úrovni ústavněpolitického procesu. Státy, které byly použity k srovnání jsou následující: USA, Velká Británie, Spolková republika Německo, Rakousko, Itálie, Švýcarsko, Francie, Česká republika.


Nejoblíbenější knihy:

Obsah stránek www.srovname.cz je chráněn autorským zákonem. Přepis, šíření nebo další zpřístupňování tohoto obsahu či jeho částí veřejnosti, a to jakýmkoliv způsobem, je bez předchozího souhlasu autorů těchto stránek v rozporu s právním řádem České republiky.
Tyto internetové stránky používají soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Více informací zde.