Srovnání cen » Knihy, filmy, hudba » Knihy » Knihy naučná literatura » Srovnání cen Josef A. Zentrich Herbář léčivých rostlin (7)

Knihy naučná literatura

Josef A. Zentrich Herbář léčivých rostlin (7)

Hodnocení: 1x
  • 4

Stavitelé katedrál 1 / Katedrála v Chartres – Francouzské umění rané a vrcholné gotiky - André Chédeville, John James, Peter Kováč. Třinácté století přineslo mimořádný rozvoj tvůrčí kreativity. Hlavním symbolem doby se staly odvážně budované chrámy, jejichž věže se hrdě tyčily k nebesům a už zdálky poutaly pozornost ...a dál?

Radost vám udělá:
  • 5
skladem

Filtrovat: i

Za tyto obchody dáme ruku do ohně

Specifikace Josef A. Zentrich Herbář léčivých rostlin (7)

Kategorie Knihy naučná literatura
Nejnižší cena 400 Kč

Třinácté století přineslo mimořádný rozvoj tvůrčí kreativity. Hlavním symbolem doby se staly odvážně budované chrámy, jejichž věže se hrdě tyčily k nebesům a už zdálky poutaly pozornost poutníků. V celé západní Evropě propukla stavební horečka. Být zedníkem, kameníkem či sochařem patřilo k váženým profesím. Ti nejtalentovanější a nejšikovnější z nich se pak stávali staviteli katedrál. ... a dál?

Produkt Josef A. Zentrich Herbář léčivých rostlin (7)

Josef A. Zentrich Herbář léčivých rostlin (7) - parametry

Název produktu: Josef A. Zentrich Herbář léčivých rostlin (7)
Výrobce: NEUVEDEN
Minimální cena: 400 Kč
Maximální cena: 400 Kč
Ušetríte až: 0 Kč
Průměrné hodnocení uživatelů: 4 bodů z 5
Počet hodnocení: 1 x
Hodnocení:
  • 4
Podrobný popis:

Stavitelé katedrál 1 / Katedrála v Chartres – Francouzské umění rané a vrcholné gotiky - André Chédeville, John James, Peter Kováč. Třinácté století přineslo mimořádný rozvoj tvůrčí kreativity. Hlavním symbolem doby se staly odvážně budované chrámy, jejichž věže se hrdě tyčily k nebesům a už zdálky poutaly pozornost poutníků. V celé západní Evropě propukla stavební horečka. Být zedníkem, kameníkem či sochařem patřilo k váženým profesím. Ti nejtalentovanější a nejšikovnější z nich se pak stávali staviteli katedrál. Historik umění Peter Kováč napsal tuto čtivou a zajímavou publikaci o katedrále v Chartres i celou sérii pěti zasvěcených knih o 13. století jako poctu tvůrcům, z nichž mnozí zůstali bezejmenní, a přesto dokázali vytvořit umělecká a architektonická díla, která nás dodnes ohromují. Kniha obsahuje unikátní soubor fotografií, které byly většinou pořízeny po nedávném restaurovaní soch a vitrají, dále jedinečnou antologii textů středověkých teologů 13. století o architektuře, malířství a sochařství a jako doplněk v ní naleznete studie tří světově proslulých znalců katedrály v Chartres — Henryho Adamse, Johna Jamese a André Chédevilla. Stavitelé katedrál 1 / Katedrála v Chartres – Francouzské umění rané a vrcholné gotiky - André Chédeville, John James, Peter Kováč od nakladatelství Eminent v kategorii | Historie a military za skvělé ceny na e-shopu Knihydobrovsky.cz Nejucelenější herbářové dílo v historii českých zemí korunoval poslední společný díl obou autorů, který nese výstižný podtitul RECEPTÁŘ. Stovky rad a receptů na léčbu a prevenci celé řady nemocí jsou Autor : Jiří Janča, Josef A. Zentrich, Druh sortimentu : Kniha, Herbář léčivých rostlin (7), Jazyk : Čeština, Počet stran : 271


Nejoblíbenější knihy:

Obsah stránek www.srovname.cz je chráněn autorským zákonem. Přepis, šíření nebo další zpřístupňování tohoto obsahu či jeho částí veřejnosti, a to jakýmkoliv způsobem, je bez předchozího souhlasu autorů těchto stránek v rozporu s právním řádem České republiky.
Tyto internetové stránky používají soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Více informací zde.