Srovnání cen » Knihy, filmy, hudba » Knihy » Učebnice/Odborná literatura » Srovnání cen Jonathan Little, Patricia Cardner: Pozitivní poker

Učebnice/Odborná literatura

Jonathan Little, Patricia Cardner: Pozitivní poker

Hodnocení: 1x
  • 4

Výhodné balení tří velmi oblíbených a nápomocných pokerových knih od Jonathana Littla.Poker kniha Patricia Cardner a Jonathan Little: Pozitivní poker aneb psychologie vítězůVětšina pokerových expertů se shoduje na tom, že existuje nespočet psychologických dovedností nezbytných k tomu, abyste ovládli mentální ...a dál?

Radost vám udělá:
  • 4.89159
skladem

Jaké má kniha
Pozitivní poker
hodnocení na ČBDB?

Filtrovat: i

Za tyto obchody dáme ruku do ohně

Více možností? Jonathan Little, Patricia Cardner: Pozitivní poker koupíte i tady

Specifikace Jonathan Little, Patricia Cardner: Pozitivní poker

Kategorie Učebnice/Odborná literatura
Nejnižší cena 313 Kč

Většina pokerových expertů se shoduje na tom, že existuje nespočet psychologických dovedností nezbytných k tomu, abyste ovládli mentální stránku své hry a stali se lepšími hráči. ... a dál?

Produkt Jonathan Little, Patricia Cardner: Pozitivní poker

Jonathan Little, Patricia Cardner: Pozitivní poker - parametry

Název produktu: Jonathan Little, Patricia Cardner: Pozitivní poker
Výrobce: NEUVEDEN
Minimální cena: 313 Kč
Maximální cena: 490 Kč
Ušetríte až: 177 Kč
Průměrné hodnocení uživatelů: 4 bodů z 5
Počet hodnocení: 1 x
Hodnocení:
  • 4
Podrobný popis:

Výhodné balení tří velmi oblíbených a nápomocných pokerových knih od Jonathana Littla.Poker kniha Patricia Cardner a Jonathan Little: Pozitivní poker aneb psychologie vítězůVětšina pokerových expertů se shoduje na tom, že existuje nespočet psychologických dovedností nezbytných k tomu, abyste ovládli mentální stránku své hry a stali se lepšími hráči. Vše, počínaje správnými studijními metodami, zvyšováním psychické odolnosti a zvládáním tiltu konče, hraje velkou roli na cestě k dosažení mistrovství v pokeru. Účelem této knihy je ukázat vám celou řadu způsobů, jak ve všech z těchto oblastí lze zlepšit své dovednosti. Razit si cestu kupředu, i když se nic nevyvíjí podle plánu, vyžaduje silnou osobnost. Dobrá zpráva je, že mentální odolnost je dovednost (přesněji soubor dovedností), kterou se lze naučit. Kniha Pozitivní poker aneb psychologie vítězů proniká hluboko do tajů psychologických aspektů pokeru. Její autorka Dr. Patricia Cardnerová, renomovaná profesorka psychologie, profesionální poradkyně a vášnivá hráčka pokeru shromáždila nejnovější poznatky z vědeckých studií pojednávajících o tom, jak dosáhnout vrcholového výkonu, a přenesla je do velmi specifického pokerového prostředí. Nejen to, doktorka Cardnerová oslovila a následně vyzpovídala ty nejlepší z nejlepších, profesionální hráče, z nichž každý patří několik let mezi pokerovou elitu a má na svém kontě nejméně 1 000 000 dolarů vyhraných v pokeru. Jonathan Little, spoluautor knihy, je jedním z nejúspěšnějších turnajových hráčů současnosti a má na kontě přes 6 000 000 dolarů z turnajových výher. Zároveň jde o autora několika úspěšných knih o pokeru, například Jak vyhrávat pokerové turnaje. Pokud dáte dohromady nejnovější vědecké poznatky, přidáte k nim názory špičkových profesionálů na to, jak se jim podařilo dostat až na samotný vrchol, spolu se zasvěceným komentářem jednoho z nejlepších turnajových hráčů na světě, dostanete knihu Positive poker.Poker kniha Jonathan Little: Jak vyhrávat pokerové turnaje - 1. díl„Jak vyhrávat pokerové turnaje" je velice dobře napsaná kniha. Jonathan Little má přirozený talent vysvětlovat velmi jednoduše a pochopitelně i poměrně složité koncepty a myšlenky. Mimochodem, na rozdíl od mnoha jiných knih, na kterých je uvedeno jméno úspěšného hráče, ale autorem je ve skutečnosti někdo jiný, tuto knihu napsal Little celou naprosto sám. Styl knihy je velmi čtivý a autor dokáže čtenáře velmi rychle vtáhnout do popisovaných situací. Místo toho, aby čtenáři říkal, co by měl v dané situaci udělat, popisuje, jak by se zachoval on a proč. Kniha je rozdělena na několik sekcí. V první autor vysvětluje čtenářům obecně platné důležité pokerové koncepty, jako například pot control, kdy a proč použít continuation bet, kdy floatovat a podobně. V dalších sekcích se pak již věnuje hře samotné. Již ze samotné struktury jednotlivých kapitol je naprosto zřejmé, že autor je skutečně turnajový profesionál. Jednotlivé kapitoly jsou totiž členěny podle efektivní velikosti stacku, což


Nejoblíbenější knihy:

Obsah stránek www.srovname.cz je chráněn autorským zákonem. Přepis, šíření nebo další zpřístupňování tohoto obsahu či jeho částí veřejnosti, a to jakýmkoliv způsobem, je bez předchozího souhlasu autorů těchto stránek v rozporu s právním řádem České republiky.
Tyto internetové stránky používají soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Více informací zde.