Srovnání cen » Knihy, filmy, hudba » Knihy » Srovnání cen John Searles: Nebudete se bát ničeho zlého

Knihy

John Searles: Nebudete se bát ničeho zlého

Hodnocení: 0x
  • 4

DVĚ SESTRY. JEDNO TEMNÉ TAJEMSTVÍ… Uprostřed zasněžené únorové noci vyslechne mladičká Sylvie Masonová telefonický hovor rodičů. Není to zdaleka poprvé, co jim někdo takto pozdě volá. Oba se totiž věnují poměrně neobvyklému zaměstnání – pomáhají lidem, kteří se potýkají s bludnými dušemi zemřelých, zbavit je jejich ...a dál?

Radost vám udělá:
  • 4.67

Jaké má kniha
Nebudete se bát ničeho ..
hodnocení na ČBDB?

Filtrovat: i

Za tyto obchody dáme ruku do ohně

Více možností? John Searles: Nebudete se bát ničeho zlého koupíte i tady

Specifikace John Searles: Nebudete se bát ničeho zlého

Kategorie Knihy
Nejnižší cena 92 Kč

DVĚ SESTRY. JEDNO TEMNÉ TAJEMSTVÍ… Jedné zasněžené zimní noci vezmou rodiče svou dceru Sylvii s sebou na tajemnou schůzku do nedalekého kostela. Zatímco dívka čeká v zaparkovaném autě, jsou její otec i matka za nejasných okolností brutálně zavražděni. Dospívající dívka, žijící po tragické události v péči starší sestry, se rozhodne na vlastní pěst zjistit, co se té osudné noci v kostele doopravdy stalo a kdo nese zodpovědnost za smrt rodičů. Během neúnavného pátrání se vrací do let předcházejících zločinu i do » ... a dál?

Produkt John Searles: Nebudete se bát ničeho zlého

John Searles: Nebudete se bát ničeho zlého - parametry

Název produktu: John Searles: Nebudete se bát ničeho zlého
Výrobce: NEUVEDEN
Minimální cena: 92 Kč
Maximální cena: 312 Kč
Ušetríte až: 220 Kč
Průměrné hodnocení uživatelů: 4 bodů z 5
Počet hodnocení: 0 x
Hodnocení:
  • 4
Podrobný popis:

DVĚ SESTRY. JEDNO TEMNÉ TAJEMSTVÍ… Uprostřed zasněžené únorové noci vyslechne mladičká Sylvie Masonová telefonický hovor rodičů. Není to zdaleka poprvé, co jim někdo takto pozdě volá. Oba se totiž věnují poměrně neobvyklému zaměstnání – pomáhají lidem, kteří se potýkají s bludnými dušemi zemřelých, zbavit je jejich neobvyklého soužení. Tentokrát má ale Silvie pocit, že je něco jinak, což se jen potvrdí, když je spolu s rodiči vylákána do starého kostela na okraji města. Otec s matkou zmizí za jeho oprýskanými červenými dveřmi a nechají Silvii v autě samotnou. Dívka po chvíli usne, ze spánku ji ale vytrhne střelba – když vstoupí do kostela, zjistí, že jsou její rodiče mrtví. O necelý rok později po onom děsivém činu, s jehož následky stále není schopná se vyrovnat, žije Silvie v péči starší sestry, která se naopak snaží na události uplynulé zimy zapomenout. Zvědavá a dobrosrdečná Silvie chce ale zjistit, co se oné noci skutečně stalo, přičemž se ve vzpomínkách vrací do let, která zločinu

předcházela, i k tomu, co následovalo po něm. V touze přijít záhadě na kloub odhaluje rodinnou historii i tajemství, která celé roky obě sestry pronásledovala… Nebudete se bát ničeho zlého - John Searles od authora John Searles a nakladatelství v kategorii Knihy za skvělé ceny na e-shopu Martinus.cz DVĚ SESTRY. JEDNO TEMNÉ TAJEMSTVÍ…Jedné zasněžené zimní noci vezmou rodiče svou dceru Sylvii s sebou na tajemnou schůzku do nedalekého kostela. Zatímco dívka čeká v zaparkovaném autě, jsou její otec i matka za nejasných okolností brutálně zavražděni. Dospívající dívka, žijící po tragické události v péči starší sestry, se rozhodne na vlastní pěst zjistit, co se té osudné noci v kostele doopravdy stalo a kdo nese zodpovědnost za smrt rodičů. Během neúnavného pátrání se vrací do let předcházejících zločinu i do období těsně poté a postupně odhaluje temné a nelítostné události, které navždy změnily osud celé její rodiny, včetně jí samotné…„Bohatý a vzrušující příběh… Napínavý a zároveň citlivý pohled pod povrch záhady jménem rodina.“– Khaled Hosseini, autor bestselleru LOVEC DRAKŮAutor: Searles JohnRok vydání: 2017Vazba: Kniha, pevnáISBN: 978-80-88096-71-9Počet stran: 432Rozměry: 155 x 210


Nejoblíbenější knihy:

V rámci zpříjemnění uživatelského zážitku používáme soubory cookie. Setrváním na našem webu s jejich použitím souhlasíte. Více informací zde.


© 2006 - 2019 Srovname.cz | Všechna práva vyhrazena.