Srovnání cen » Knihy, filmy, hudba » Knihy » Srovnání cen John C. Parkin: Kašli na to! Uleví se ti

Knihy

John C. Parkin: Kašli na to! Uleví se ti

Hodnocení: 1x
  • 4

Pokud se chcete pobavit, ale hlavně uvolnit, rozhodně si kupte tuto knihu! Autor velmi vtipně a přesvědčivě vysvětluje svéráznou filozofii: na to, co vás trápí nebo co se vám nedaří, se jednoduše ""vykašlete"". Ukazuje, jaký vliv má říct si: ""Kašlu na to,"" na naše okolí, mysl ...a dál?

Radost vám udělá:
  • 4.78359
skladem

Jaké má kniha
Kašli na to! Uleví se ti
hodnocení na ČBDB?

Filtrovat: i

Za tyto obchody dáme ruku do ohně

Specifikace John C. Parkin: Kašli na to! Uleví se ti

Kategorie Knihy
Nejnižší cena 195 Kč

Publikace: Kašli na to! Uleví se ti - Klení a rezignace jako cesta k osvícení - John C. Parkin. Víte, že nadávání je jednou z cest k osvícení? Postoj vyjádřený výrazem "kašlu na to" (případně něčím peprnějším) může být výrazně osvobozující, neboť představuje konec snahy mít věci pod kontrolou. Kniha velmi vtipně vysvětluje, oč v této filozofii jde, uvádí některé možnosti její praktické aplikace a poukazuje na její blahodárný vliv na naši mysl, tělo i okolí. Pokud se chcete pobavit, ale i uvolnit, » ... a dál?

Produkt John C. Parkin: Kašli na to! Uleví se ti

John C. Parkin: Kašli na to! Uleví se ti - parametry

Název produktu: John C. Parkin: Kašli na to! Uleví se ti
Výrobce: NEUVEDEN
Minimální cena: 195 Kč
Maximální cena: 264 Kč
Ušetríte až: 69 Kč
Průměrné hodnocení uživatelů: 4 bodů z 5
Počet hodnocení: 1 x
Hodnocení:
  • 4
Podrobný popis:

Pokud se chcete pobavit, ale hlavně uvolnit, rozhodně si kupte tuto knihu! Autor velmi vtipně a přesvědčivě vysvětluje svéráznou filozofii: na to, co vás trápí nebo co se vám nedaří, se jednoduše ""vykašlete"". Ukazuje, jaký vliv má říct si: ""Kašlu na to,"" na naše okolí, mysl i tělo. Podrobněji tento přístup rozebírá v souvislosti s tématy: strava, zdraví, vztahy, peníze, počasí, výchova dětí, plány, cíle, sebeovládání, mírumilovnost, ohledy vůči druhým, klimatické změny, snaha změnit svět, práce, strach, vlast, duchovní hledání. Text tvoří nesmírně vtipné příklady ze života, rady, návody a úvahy. V určitých momentech jsme nuceni přiznat si vlastní bezmoc až hloubi duše říci: ""Kašlu na to!"" A právě tento postoj může být zlomovým bodem, který je výrazně osvobozující. Přestaneme se totiž snažit mít věci pod kontrolou, řešit problémy a být iniciativní, a místo toho necháme život, ať to (= cokoliv, na co momentálně kašleme) vyřeší sám. Tento postoj je podobný postoji, jaký známe např. ze zenové filozofie. Člověk prostě není vždy ""pupkem světa"" a schopnost z času na čas se vědomě odevzdat vyšší moci silám, které jsou mimo nás, mimořádně prospívá egu. Jednoduše se na všechno vykašlete a začněte si žít v pohodě! ((klení a rezignace jako cesta k osvícení)) Kašli na to! Uleví se ti. - Parkin John C. Klení a rezignace jako cesta k osvícení Víte, že nadávání je jednou z cest k osvícení? Postoj vyjádřený výrazem "kašlu na to" (případně něčím peprnějším) může být výrazně osvobozující, neboť představuje konec snahy mít věci pod kontrolou. Kniha velmi vtipně vysvětluje, oč v této filozofii jde, uvádí některé možnosti její praktické aplikace a poukazuje na její blahodárný vliv na naši mysl, tělo i okolí. Pokud se chcete pobavit, ale i uvolnit, rozhodně si kupte tuto knihu! z kategorie Knihy | Odborná literatura | Společenské vědy | Náboženství od Eugenika naleznete ne e-shopu KnihyDobrovsky.cz!


Nejoblíbenější knihy:

Obsah stránek www.srovname.cz je chráněn autorským zákonem. Přepis, šíření nebo další zpřístupňování tohoto obsahu či jeho částí veřejnosti, a to jakýmkoliv způsobem, je bez předchozího souhlasu autorů těchto stránek v rozporu s právním řádem České republiky.
Tyto internetové stránky používají soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Více informací zde.