Srovnání cen » Knihy, filmy, hudba » Knihy » Próza - beletrie » Srovnání cen Johanna Marianna Burg: Temný osud jménem d´Este

Próza - beletrie

Johanna Marianna Burg: Temný osud jménem d´Este

Hodnocení: 1x
  • 4

Publikace: Temný osud jménem d´Este - Johanna Mariann Burg. Tento sugestivní a mysteriózní historický román nabízí v netradičním zpracování zajímavý pohled na různé záhadné okolnosti, předzvěsti a varovná znamení, které předcházely atentátu na následníka trůnu, arcivévodu Františka Ferdinanda d´Este a jeho manželku ...a dál?

Radost vám udělá:
  • 5
skladem

Jaké má kniha
Temný osud jménem d´Este
hodnocení na ČBDB?

Filtrovat: i

Za tyto obchody dáme ruku do ohně

Více možností? Johanna Marianna Burg: Temný osud jménem d´Este koupíte i tady

Specifikace Johanna Marianna Burg: Temný osud jménem d´Este

Kategorie Próza - beletrie
Nejnižší cena 184 Kč

Tento sugestivní a mysteriózní historický román s názvem Temný osud jménem d´Este nabízí v netradičním zpracování zajímavý pohled na různé záhadné okolnosti, předzvěsti a varovná znamení, které předch ... a dál?

Produkt Johanna Marianna Burg: Temný osud jménem d´Este

Johanna Marianna Burg: Temný osud jménem d´Este - parametry

Název produktu: Johanna Marianna Burg: Temný osud jménem d´Este
Výrobce: NEUVEDEN
Minimální cena: 184 Kč
Maximální cena: 289 Kč
Ušetríte až: 105 Kč
Průměrné hodnocení uživatelů: 4 bodů z 5
Počet hodnocení: 1 x
Hodnocení:
  • 4
Podrobný popis:

Publikace: Temný osud jménem d´Este - Johanna Mariann Burg. Tento sugestivní a mysteriózní historický román nabízí v netradičním zpracování zajímavý pohled na různé záhadné okolnosti, předzvěsti a varovná znamení, které předcházely atentátu na následníka trůnu, arcivévodu Františka Ferdinanda d´Este a jeho manželku vévodkyni Žofii Hohenbergovou v Sarajevu, 28. června 1914. V románu se prolínají známé faktografické údaje s fiktivním milostným příběhem hlavní postavy následníka trůnu, jeho tajné milenky Maryčky, a dále potom jejího pozdějšího manžela lokaje Kazimíra Ctibora, předurčenost jejich osudů a reinkarnací. Milostný příběh arcivévody Františka Ferdinanda a Maryčky, a další jeho životní osudy, odhalují a více přibližují jinak nepřístupného a většině lidí nepříjemného následníka trůnu, a představují ho z jiného úhlu pohledu, než je o něm dosud známo. Román vyzdvihuje a zdůrazňuje jeho kladné povahové rysy, jako je touha po obyčejném lidském štěstí, lásce a spokojeném rodinném životě, které skrýval před světem pod tvrdou slupkou arogantního a nade vše povýšeného člověka, vysoce urozeného a postaveného aristokrata. Další zajímavou postavou románu je podivný, záhadný jasnovidec a alchymista, hrabě Saint-Germain, který se záhadně objevuje v klíčových okamžicích, aby znovu a znovu varoval před tragédií v Sarajevu a následnými hrozivými událostmi přerůstajícími ve velkou válku, znamenajícími obrovskou katastrofu pro celý svět. Fiktivní postava jasnovidce umocňuje mysterióznost celého románu a stmeluje zajímavě jeho děje. Román Osudné Sarajevo zachycuje dobu nedlouho před narozením arcivévody Františka Ferdinanda v roce 1863, stručněji projde jeho celým životem s důraznějším poukázáním na období kolem atentátu v Sarajevu, a končí po první světové válce v roce 1918. Publikace: Temný osud jménem d´Este - Johanna Mariann Burg. PETRKLÍČ - Jazyk: CZ - Vazba: Pevná bez přebalu matná - 270 str. - ISBN: 978-80-7229-220-2 - Kniha Jahanna Marianna BurgPETRKLÍČ 2009Kniha, čeština, 270 stran


Nejoblíbenější knihy:

Obsah stránek www.srovname.cz je chráněn autorským zákonem. Přepis, šíření nebo další zpřístupňování tohoto obsahu či jeho částí veřejnosti, a to jakýmkoliv způsobem, je bez předchozího souhlasu autorů těchto stránek v rozporu s právním řádem České republiky.
Tyto internetové stránky používají soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Více informací zde.