Srovnání cen » Knihy, filmy, hudba » Knihy » Srovnání cen Johanes Anker Larsen: Znamení věčnosti

Knihy

Johanes Anker Larsen: Znamení věčnosti

Hodnocení: 1x
  • 4

Anotace: V románu Znamení věčnosti zpracovává Anker Larsen svůj sen o novém světě – o světě lásky, která dlí v ještě nezrozeném, o světě věčnosti, jež vstoupila mezi lidi a stala se životem samým. V řadě víceméně samostatných epizod zachycuje postupné přibližování se hlavního protagonisty (Jana Larsena) „božskému ...a dál?

Radost vám udělá:
  • 0

Filtrovat: i

Za tyto obchody dáme ruku do ohně

Více možností? Johanes Anker Larsen: Znamení věčnosti koupíte i tady

Specifikace Johanes Anker Larsen: Znamení věčnosti

Kategorie Knihy
Nejnižší cena 251 Kč

V románu Znamení věčnosti zpracovává Anker Larsen svůj sen o novém světě - o světě lásky, která dlí v ještě nezrozeném, o světě věčnosti, jež vstoupila mezi lidi a stala se životem samým. V řadě víceméně samostatných epizod zachycuje postupné přibližování se hlavního protagonisty (Jana Larsena) "božskému světu" - slunečnímu nebi -, vrcholící úplným, bezpodmínečným odevzdáním se božské vůli v oběti sebe sama pro růst druhých. Na této oběti se rodí nová společnost - obec, která vrůstá do nebe. (kronika » ... a dál?

Produkt Johanes Anker Larsen: Znamení věčnosti

Johanes Anker Larsen: Znamení věčnosti - parametry

Název produktu: Johanes Anker Larsen: Znamení věčnosti
Výrobce: NEUVEDEN
Minimální cena: 251 Kč
Maximální cena: 329 Kč
Ušetríte až: 78 Kč
Průměrné hodnocení uživatelů: 4 bodů z 5
Počet hodnocení: 1 x
Hodnocení:
  • 4
Podrobný popis:

Anotace: V románu Znamení věčnosti zpracovává Anker Larsen svůj sen o novém světě – o světě lásky, která dlí v ještě nezrozeném, o světě věčnosti, jež vstoupila mezi lidi a stala se životem samým. V řadě víceméně samostatných epizod zachycuje postupné přibližování se hlavního protagonisty (Jana Larsena) „božskému světu“ – slunečnímu nebi –, vrcholící úplným, bezpodmínečným odevzdáním se božské vůli v oběti sebe sama pro růst druhých. Na této oběti se rodí nová společnost – obec, která vrůstá do nebe. Celý ostatní svět zmizel – všechno, co člověk chce, a všechno, co má udělat – jako vlny, které se ve večerním tichu zklidňují. Zůstalo jen něco samozřejmého. Něco velmi nepatrného, něco velmi cenného. Byl to on sám. (...) V oné době růstu nebylo pro mne na světě nic kromě Boha a onoho nepatrného, pomíjivého, hluboce potřebného ´já´. Svůj účel jsem nesl v sobě. Tak jsem, slepý pro všechno ostatní, vrůstal do světa, ve

kterém není času ani prostoru.


Nejoblíbenější knihy:

Obsah stránek www.srovname.cz je chráněn autorským zákonem. Přepis, šíření nebo další zpřístupňování tohoto obsahu či jeho částí veřejnosti, a to jakýmkoliv způsobem, je bez předchozího souhlasu autorů těchto stránek v rozporu s právním řádem České republiky.
Tyto internetové stránky používají soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Více informací zde.