MENU

Srovnání cen » Knihy, filmy, hudba » Knihy » Ostatní z kategorie knihy » Srovnání cen Joe Abercrombie: Hrdinové

Ostatní z kategorie knihy

Joe Abercrombie: Hrdinové

Hodnocení: 1x
  • 4
EAN: 9788073321772

Hrdinové - Abercrombie Joe O Černém Dowovi se říká, že zabil víc mužů, než zima, a na trůn Severu se vyšplhal po hoře lebek. Král Spojeného království nemíní s úsměvem přihlížet, jak leze ještě výš. Rozkazy byly vydány a vojska se plahočí severským blátem. Tisíce mužů se blíží k zapomenutému kamennému kruhu, ...a dál?

Radost vám udělá:
  • 4.9127
skladem

Jaké má kniha
Hrdinové
hodnocení na ČBDB?

Filtrovat: i

Srovnání cen Joe Abercrombie: Hrdinové

Čerstvá hodnocení Joe Abercrombie: Hrdinové

  • 5

Péťa80, 25. listopadu 2015

Naprosto perfektně sepsaná historie několika málo dní jedné války... Musí se nechat, že Abercrombie umí lidskou povahu popsat velmi dobře, líbí se mi jeho styl a po Prvním zákonu a Nejlépe chutná za studena jsem si Hrdiny opravdu užila. Počet stran zprvu člověka skoro vyděsí, ale čte se to samo. :)


Specifikace Joe Abercrombie: Hrdinové

Kategorie Ostatní z kategorie knihy
Nejnižší cena 349 Kč

O Černém Dowovi se říká, že zabil víc mužů, než zima, a na trůn Severu se vyšplhal po hoře lebek. Král Spojeného království nemíní s úsměvem přihlížet, jak leze ještě výš. Rozkazy byly vydány a vojska se plahočí severským blátem. Tisíce mužů se blíží k zapomenutému kamennému kruhu, bezcennému pahorku v naprosto nedůležitém údolí, a nesou si s sebou spoustu ostrého železa. Šermířský mistr Bremer dan Gorst přísahal, že na tomto bojišti znovu získá svou ukradenou čest. Je tou představou tak posedlý a tak navyklý na » ... a dál?

Produkt Joe Abercrombie: Hrdinové

Joe Abercrombie: Hrdinové - parametry

Název produktu: Joe Abercrombie: Hrdinové
Výrobce: NEUVEDEN
Minimální cena: 349 Kč
Maximální cena: 349 Kč
Ušetríte až: 0 Kč
Průměrné hodnocení uživatelů: 4 bodů z 5
Počet hodnocení: 1 x
Hodnocení:
  • 4
Podrobný popis:

Hrdinové - Abercrombie Joe O Černém Dowovi se říká, že zabil víc mužů, než zima, a na trůn Severu se vyšplhal po hoře lebek. Král Spojeného království nemíní s úsměvem přihlížet, jak leze ještě výš. Rozkazy byly vydány a vojska se plahočí severským blátem. Tisíce mužů se blíží k zapomenutému kamennému kruhu, bezcennému pahorku v naprosto nedůležitém údolí, a nesou si s sebou spoustu ostrého železa. Šermířský mistr Bremer dan Gorst přísahal, že na tomto bojišti znovu získá svou ukradenou čest. Je tou představou tak posedlý a tak navyklý na zabíjení, že se nestará, kolik krve při tom prolije. I kdyby měla být jeho vlastní. Prince Caldera čest nezajímá a už vůbec nemá v úmyslu se nechat zabít. Jediné, po čem touží, je moc a řekne jakoukoliv lež, použije každý trik a podrazí třeba všechny své přátele, aby jí získal víc. Alespoň dokud o ni nebude muset bojovat sám. Curnden Dávič je poslední čestný muž na Severu a život válečníka mu nepřinesl nic než opuchlé klouby a pocuchané nervy. Už mu sotva záleží na tom, kdo zvítězí, chce jen dělat správné věci. Ale jak poznat, které to jsou, když svět kolem něj zmírá v plamenech? Ve třech krvavých dnech bitvy rozhodnou o osudu Severu. Ale jelikož jsou obě strany prolezlé intrikami, hloupostí, řevnivostí a malichernou žárlivostí, je velmi nepravděpodobné, že o něm bude rozhodovat čistota srdce nebo i síla paží… z kategorie Knihy | Beletrie | Sci-fi, Fantasy a Komiksy | Fantasy | Světová fantasy od Polaris naleznete ne e-shopu KnihyDobrovsky.cz! Nová fantasy navazující na předchozí trilogii První zákon a knihu Nejlépe chutná za studena. Hrdinové - Joe Abercrombie od authora Joe Abercrombie a nakladatelství v kategorii Knihy za skvělé ceny na e-shopu Martinus.cz


Recenze Joe Abercrombie: Hrdinové

Péťa80, 25. listopadu 2015Naprosto perfektně sepsaná historie několika málo dní jedné války... Musí se nechat, že Abercrombie umí lidskou povahu popsat velmi dobře, líbí se mi jeho styl a po Prvním zákonu a Nejlépe chutná za studena jsem si Hrdiny opravdu užila. Počet stran zprvu člověka skoro vyděsí, ale čte se to samo. :)

Zobrazit celou recenzi
Hodnocení:
  • 5
Pomohlo Vám toto hodnocení? ANO | NE
Děkujeme, vaše hlasování bylo uloženo.

Přidat recenzi pro Joe Abercrombie: Hrdinové

  • 0

* Položky označené hvězdičkou jsou povinné!

Nejoblíbenější knihy:

V rámci zpříjemnění uživatelského zážitku používáme soubory cookie. Setrváním na našem webu s jejich použitím souhlasíte. Více informací zde.


© 2006 - 2021 Srovname.cz | Všechna práva vyhrazena.