Srovnání cen » Knihy, filmy, hudba » Knihy » Srovnání cen Jochen Kirchhoff: Vykoupení přírody a přirozenosti

Knihy

Jochen Kirchhoff: Vykoupení přírody a přirozenosti

Hodnocení: 1x
  • 4

Vykoupení přírody a přirozenosti – Podněty pro kosmický obraz člověka a základy duchovní ekologie - Jochen Kirchhoff . Základní dílo spirituální ekologie vycházející z kritiky abstraktního pojetí přírodovědy. Kirchhoff přichází s alternativní kosmologií založenou na tradiční a zkušenostní představě oduševnělého ...a dál?

Radost vám udělá:
  • 5

Jaké má kniha
Vykoupení přírody a při..
hodnocení na ČBDB?

Filtrovat: i

Za tyto obchody dáme ruku do ohně

Více možností? Jochen Kirchhoff: Vykoupení přírody a přirozenosti koupíte i tady

Specifikace Jochen Kirchhoff: Vykoupení přírody a přirozenosti

Kategorie Knihy
Nejnižší cena 168 Kč

Základní dílo spirituální ekologie vycházející z kritiky abstraktního pojetí přírodovědy. Kirchhoff přichází s alternativní kosmologií založenou na tradiční a zkušenostní představě oduševnělého kosmu. ... a dál?

Produkt Jochen Kirchhoff: Vykoupení přírody a přirozenosti

Jochen Kirchhoff: Vykoupení přírody a přirozenosti - parametry

Název produktu: Jochen Kirchhoff: Vykoupení přírody a přirozenosti
Výrobce: NEUVEDEN
Minimální cena: 168 Kč
Maximální cena: 321 Kč
Ušetríte až: 153 Kč
Průměrné hodnocení uživatelů: 4 bodů z 5
Počet hodnocení: 1 x
Hodnocení:
  • 4
Podrobný popis:

Vykoupení přírody a přirozenosti – Podněty pro kosmický obraz člověka a základy duchovní ekologie - Jochen Kirchhoff . Základní dílo spirituální ekologie vycházející z kritiky abstraktního pojetí přírodovědy. Kirchhoff přichází s alternativní kosmologií založenou na tradiční a zkušenostní představě oduševnělého kosmu. Jochen Kirchhoff (nar. 1944 v Torgau, žije v Berlíně) je významný německý filosof a spisovatel a jeden ze současných nejkreativnějších integrálních myslitelů. Ve svých početných knihách a článcích se kromě hudby a výzkumu vědomí zabývá především naturfilosofií a kosmologií, a to zejména v souvislosti se současnou ekologickou krizí. Jochen Kirchhoff, poukazuje na nutnost integrovat dnes do našeho filosofického a vědeckého zkoumání hlubokou spirituální zkušenost našeho vlastního bytí, našeho vlastního já. V této souvislosti přichází se zásadní kritikou abstraktnosti moderní přírodovědy i základních předpokladů, na nichž je postavena. Kirchhoffův návrh nové přírodovědy je založen na alternativní kosmologii, jež vychází z představy oduševnělého kosmu a jejímž jádrem je jeho "hypotéza radiálního pole", postavená na novém výkladu fenoménů gravitace a světla. Poukazuje na to, že lidské já a kosmos jsou hluboce navzájem spojeny, a obdobně jako Ken Wilber sjednocuje rozdílné životní skutečnosti do nového umění vnímání "skutečnosti za skutečností". Kniha Vykoupení přírody a přirozenosti patří mezi základní díla spirituální ekologie. Vykoupení přírody a přirozenosti – Podněty pro kosmický obraz člověka a základy duchovní ekologie - Jochen Kirchhoff od nakladatelství Malvern v kategorii | | za skvělé ceny na e-shopu Knihydobrovsky.cz


Nejoblíbenější knihy:

Obsah stránek www.srovname.cz je chráněn autorským zákonem. Přepis, šíření nebo další zpřístupňování tohoto obsahu či jeho částí veřejnosti, a to jakýmkoliv způsobem, je bez předchozího souhlasu autorů těchto stránek v rozporu s právním řádem České republiky.
Tyto internetové stránky používají soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Více informací zde.