Jo Nesbo: Žízeň
Jo Nesbo: Žízeň

Jo Nesbo: Žízeň

62%
od 314 Kč
Harry Hole má konečně klid. Užívá si manželský život s Ráchel a vyučuje na policejní akademii. Pak se objeví brutálně zavražděná žena. A následně další. Obě si domluvily schůzku přes Tinder. Ale s kým? Vyšetřovací tým v čele s Katrine Brattovou tápe. Mikael Bellman ztrácí trpělivost. Aby mohl z postu policejního náčelníka vystoupat ještě výš, povolá do akce Harryho. Idylka skončila. V Oslu řádí sériový vrah. Na místech činu chybí krev. Proč? To…
Dobre-knihy.cz Spolehlivý eshop
Za dopravu 59 Kč Skladem
314 Kč Do eshopu

Parametry produktu

Klíčové vlastnosti

Název produktu: Jo Nesbo: Žízeň
Výrobce: NEUVEDEN
Minimální cena: 314 Kč
Maximální cena: 399 Kč
Ušetříte až: 85 Kč
Průměrné hodnocení uživatelů: 3,11 bodů z 5
Hodnocení:
3.11

Popis produktu

Harry Hole má konečně klid. Užívá si manželský život s Ráchel a vyučuje na policejní akademii. Pak se objeví brutálně zavražděná žena. A následně další. Obě si domluvily schůzku přes Tinder. Ale s kým? Vyšetřovací tým v čele s Katrine Brattovou tápe. Mikael Bellman ztrácí trpělivost. Aby mohl z postu policejního náčelníka vystoupat ještě výš, povolá do akce Harryho. Idylka skončila. V Oslu řádí sériový vrah. Na místech činu chybí krev. Proč? To mistrovsky vylíčí Jo Nesbo a nová kniha Žízeň.

Recenze

Celkové hodnocení

100
100%
5
2x
4
0x
3
0x
2
0x
1
0x

Váš názor nás zajímá!

Hodnocení je od spotřebitelů, kteří produkt zakoupili.

Vaše recenze

Petr

5 z 5
25.07.2017

Já prostě Harryho miluju :-) A Nesbo je geniální vypravěč. Akce střídá akci, napětí... Od knihy se prostě nedá odtrhnout. To se nedá popsat, to se musí přečíst! Doufám, že bude brzy další díl. Vzhledem k otevřenému konci v to pevně doufám!

  • Prostě skvělé, čtivé, napínavé, dokonalé :-)
  • Vůbec nic

Lukas

5 z 5
24.02.2017

Miluju Harryho a jeho životní trable... Nemůžu se dočkat, až kniha konečně vyjde. Mám ji předobjednanou, tak už aby to bylo!

  • Těším se jak malej kluk, už aby to vyšlo
  • Ještě není vydaná :/