Srovnání cen » Knihy, filmy, hudba » Knihy » Učebnice/Odborná literatura » Srovnání cen Jizerské hory 2

Učebnice/Odborná literatura

Jizerské hory 2

Hodnocení: 1x
  • 4

Poznejte živou přírodu jedinečného českého pohoří! Odborná kniha Jizerské hory 2 se věnuje především fauně a flóře. Kolektiv více než 60 odborníků poskytne fascinující vhled do světa mechů, lišejníků, hub, vyšších rostlin a živočišných druhů. Které rostliny v Jizerských horách jsou jedovaté? Které opřádají pověsti o kouzelné moci? Jaké druhy rostlin a živočichů se vyskytují pouze v Jizerských horách? Odpovědi a krásné fotografie naleznete na 440 stranách knihy Jizerské hory 2. více podrobností

Radost vám udělá:
  • 4.90602
skladem

Jaké má kniha
Jizerské hory 2
hodnocení na ČBDB?

Filtrovat: i

Za tyto obchody dáme ruku do ohně

Více možností? Jizerské hory 2 koupíte i tady

Specifikace Jizerské hory 2

Kategorie Učebnice/Odborná literatura
Nejnižší cena 1 595 Kč

Jedná se o druhý díl projektu, popisujícího Jizerky ze všech možných úhlů pohledu. ... a dál?

Produkt Jizerské hory 2

Jizerské hory 2 - parametry

Název produktu: Jizerské hory 2
Výrobce: NEUVEDEN
Minimální cena: 1 595 Kč
Maximální cena: 2 252 Kč
Ušetríte až: 657 Kč
Průměrné hodnocení uživatelů: 4 bodů z 5
Počet hodnocení: 1 x
Hodnocení:
  • 4
Podrobný popis:

Jedná se o druhý díl projektu, popisujícího Jizerky ze všech možných úhlů pohledu. Tuto knihu sestavil kolektiv více než 60 odborníků a týká se především živé přírody. Shrnuje přírodovědné bádání od historie po současnost, zvláštní kapitoly jsou věnovány mechům, lišejníkům, houbám, vyšším rostlinám, dále všem živočišným druhům od mikroorganismů až po velké savce. Ochraně přírody, lesnictví a myslivosti bude věnován 3. díl, který vyjde na podzim 2014. Pohoří je pojato komplexně včetně polské části. Kromě odborných informací, z nichž některé jsou publikovány vůbec poprvé, jako např. o houbách, zde je i mnoho kapitol, které jistě osloví i ty čtenáře, pro něž nejsou botanika a zoologie hlavním předmětem zájmu. Namátkou jmenujme pověsti o kouzelné moci rostlin, legendy o rašeliništích, vývoj botanické a zoologické zahrady, kapitolu o jedovatých rostlinách nebo o historii unikátních schaffgottschovských sbírek - to vše ve více než dvou stovkách kapitol. Milovníky Jizerských hor jistě potěší, objevy několika druhů rostlin a živočichů, které nebyly dosud v ČR zaznamenány, a dokonce i pár druhů s celoevropským významem. Chybět nemohou ani velké reprodukce oblíbených leteckých snímků. Kniha vyjde v druhé polovině listopadu 2013.

Odesíláme 04.12.2015O rašeliništích, květeně a zvířeněKnihy 555 2013Kniha, čeština, 440 stran

, Druh sortimentu : Kniha, Jizerské hory 2, Jazyk : Čeština, Počet stran : 440


Nejoblíbenější knihy:

Obsah stránek www.srovname.cz je chráněn autorským zákonem. Přepis, šíření nebo další zpřístupňování tohoto obsahu či jeho částí veřejnosti, a to jakýmkoliv způsobem, je bez předchozího souhlasu autorů těchto stránek v rozporu s právním řádem České republiky.
Tyto internetové stránky používají soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Více informací zde.