Srovnání cen » Knihy, filmy, hudba » Knihy » Srovnání cen Jitka Taišlová: ON Y VA! 1 - Francouzština pro střední školy - učebnice + 2CD

Knihy

Jitka Taišlová: ON Y VA! 1 - Francouzština pro střední školy - učebnice + 2CD

Hodnocení: 1x
  • 4

ON Y VA! 1 - Francouzština pro střední školy - učebnice + 2CD - 2. vydání - Jitka Taišlová . První díl nového, přepracovaného učebnicového kompletu pro studenty, kteří hodlají po čtyřletém studiu z tohoto jazyka maturovat. Učebnice je založena na srovnání francouzštiny jako cizího jazyka s češtinou a sleduje dvojí ...a dál?

Radost vám udělá:
  • 4.89203
skladem

Jaké má kniha
ON Y VA! 1 - Francouzšt..
hodnocení na ČBDB?

Filtrovat: i

Za tyto obchody dáme ruku do ohně

Více možností? Jitka Taišlová: ON Y VA! 1 - Francouzština pro střední školy - učebnice + 2CD koupíte i tady

Specifikace Jitka Taišlová: ON Y VA! 1 - Francouzština pro střední školy - učebnice + 2CD

Kategorie Knihy
Nejnižší cena 329 Kč

Nové, přepracované vydání učebnicového kompletu pro studenty, kteří hodlají po čtyřletém studiu z tohoto jazyka maturovat. Komplet je založen na srovnání francouzštiny jako cizího jazyka s češtinou. ... a dál?

Produkt Jitka Taišlová: ON Y VA! 1 - Francouzština pro střední školy - učebnice + 2CD

Jitka Taišlová: ON Y VA! 1 - Francouzština pro střední školy - učebnice + 2CD - parametry

Název produktu: Jitka Taišlová: ON Y VA! 1 - Francouzština pro střední školy - učebnice + 2CD
Výrobce: NEUVEDEN
Minimální cena: 329 Kč
Maximální cena: 499 Kč
Ušetríte až: 170 Kč
Průměrné hodnocení uživatelů: 4 bodů z 5
Počet hodnocení: 1 x
Hodnocení:
  • 4
Podrobný popis:

ON Y VA! 1 - Francouzština pro střední školy - učebnice + 2CD - 2. vydání - Jitka Taišlová . První díl nového, přepracovaného učebnicového kompletu pro studenty, kteří hodlají po čtyřletém studiu z tohoto jazyka maturovat. Učebnice je založena na srovnání francouzštiny jako cizího jazyka s češtinou a sleduje dvojí cíl: položit pevný základ komunikativní a jazykové kompetence umožňující dorozumění v běžných životních situacích a současně seznámit s reáliemi francouzsky mluvících zemí. Učebnice obsahuje texty k různým konverzačním tématům, gramatický výklad a cvičení, v přílohách je začleněn přehled gramatiky, informace o reáliích francouzsky mluvících zemí, klíč k autokorektivním cvičením a dále francouzsko-český a česko-francouzský slovníček. Součástí učebnice je zvuková nahrávka textů a cvičení na dvou audio CD. Učebnice získala schvalovací doložku MŠMT ČR pro výuku francouzštiny na středních školách. Vzhledem ke značnému rozsahu cvičení (jejichž řešení si studující může v klíči sám ověřit) a nahrávek je učebnice vhodná i pro samouky a pro výuku v nejrůznějších kursech, včetně kursů pro dospělé. Cílem tohoto prvního dílu učebnice je zvládnutí francouzštiny na základní úrovni (stupeň A1 Evropského jazykového rámce). ON Y VA! 1 - Francouzština pro střední školy - učebnice + 2CD - 2. vydání - Jitka Taišlová od nakladatelství LEDA spol. s r. o. v kategorii | | za skvělé ceny na e-shopu Knihydobrovsky.cz


Nejoblíbenější knihy:

Obsah stránek www.srovname.cz je chráněn autorským zákonem. Přepis, šíření nebo další zpřístupňování tohoto obsahu či jeho částí veřejnosti, a to jakýmkoliv způsobem, je bez předchozího souhlasu autorů těchto stránek v rozporu s právním řádem České republiky.
Tyto internetové stránky používají soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Více informací zde.