Srovnání cen » Knihy, filmy, hudba » Knihy » Učebnice/Odborná literatura » Srovnání cen Jitka Peková, Jaroslav Pilný, Marek Jetmar: Veřejný sektor - řízení a financování

Učebnice/Odborná literatura

Jitka Peková, Jaroslav Pilný, Marek Jetmar: Veřejný sektor - řízení a financování

Hodnocení: 1x
  • 4

Odborná publikace „Veřejný sektor – řízení a financování“ seznamuje čtenáře s postavením a úkoly veřejné správy – jak státní správy, tak územní samosprávy v ČR. Věnuje se výkonným orgánům ve veřejné správě jako subjektu, který zajišťuje rozhodování volených orgánů, zajišťuje zabezpečování veřejných statků, řídí ...a dál?

Radost vám udělá:
  • 5
skladem

Filtrovat: i

Za tyto obchody dáme ruku do ohně

Více možností? Jitka Peková, Jaroslav Pilný, Marek Jetmar: Veřejný sektor - řízení a financování koupíte i tady

Specifikace Jitka Peková, Jaroslav Pilný, Marek Jetmar: Veřejný sektor - řízení a financování

Kategorie Učebnice/Odborná literatura
Nejnižší cena 412 Kč

Odborná publikace „Veřejný sektor – řízení a financování“ seznamuje čtenáře s postavením a úkoly veřejné správy – jak státní správy, tak územní samosprávy v ČR. Věnuje se výkonným orgánům ve veřejné s ... a dál?

Produkt Jitka Peková, Jaroslav Pilný, Marek Jetmar: Veřejný sektor - řízení a financování

Jitka Peková, Jaroslav Pilný, Marek Jetmar: Veřejný sektor - řízení a financování - parametry

Název produktu: Jitka Peková, Jaroslav Pilný, Marek Jetmar: Veřejný sektor - řízení a financování
Výrobce: NEUVEDEN
Minimální cena: 412 Kč
Maximální cena: 685 Kč
Ušetríte až: 273 Kč
Průměrné hodnocení uživatelů: 4 bodů z 5
Počet hodnocení: 1 x
Hodnocení:
  • 4
Podrobný popis:

Odborná publikace „Veřejný sektor – řízení a financování“ seznamuje čtenáře s postavením a úkoly veřejné správy – jak státní správy, tak územní samosprávy v ČR. Věnuje se výkonným orgánům ve veřejné správě jako subjektu, který zajišťuje rozhodování volených orgánů, zajišťuje zabezpečování veřejných statků, řídí veřejnoprávní neziskové organizace ve veřejném sektoru a zajišťuje jejich finanční vazby na rozpočet zřizovatele, resp. rozpočtovou soustavu. O struktuře veřejného sektoru, způsobu zabezpečování a financování veřejných statků, o redistribučních a stabilizačních aktivitách státu a územní samosprávy a míře solidarity se rozhoduje v zastupitelských demokraciích nepřímou veřejnou volbou, politickými hlasy. Čtenář se alespoň v základních rysech seznámí s procesem veřejného rozhodování o způsobu zabezpečování a financování veřejných statků a s jeho vlivem na efektivnost veřejného sektoru. Veřejný sektor a veřejné finance jsou dvě strany jedné mince. Každou činnost je nutné zabezpečit potřebnými finančními prostředky, které se získávají především z daní. Proto je věnována pozornost zdrojům financování v rámci rozpočtové soustavy a způsobům financování nákladů veřejného sektoru na centralizované i decentralizované úrovni, tzn. i přerozdělování v rámci rozpočtové soustavy. Podrobně je věnována pozornost postavení a hospodaření organizačních složek a příspěvkových organizací ve veřejném sektoru se zvláštním zřetelem ke specifikům způsobů řízení a financování potřeb v rámci jednotlivých odvětví veřejného sektoru. Publikace: Veřejný sektor - řízení a financování - Jitka Peková;Jaroslav Pilný;Marek Jetmar. Publikace: Veřejný sektor - řízení a financování - Jitka Peková;Jaroslav Pilný;Marek Jetmar. Jitka Peková; Jaroslav Pilný; Marek JetmarWolters Kluwer 2012Kniha, čeština, 488 stran


Nejoblíbenější knihy:

Obsah stránek www.srovname.cz je chráněn autorským zákonem. Přepis, šíření nebo další zpřístupňování tohoto obsahu či jeho částí veřejnosti, a to jakýmkoliv způsobem, je bez předchozího souhlasu autorů těchto stránek v rozporu s právním řádem České republiky.
Tyto internetové stránky používají soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Více informací zde.