Srovnání cen » Knihy, filmy, hudba » Knihy » Srovnání cen Jitka Machová: Biologie člověka pro učitele

Knihy

Jitka Machová: Biologie člověka pro učitele

Hodnocení: 1x
  • 3.5

Učebnice biologie člověka je určena studentům učitelství i učitelům v praxi. Obsahuje poznatky, které vytvářejí čtyři ucelené části: základy anatomie a fyziologie lidského těla s přihlédnutím k vývojovým zvláštnostem, základy lidské genetiky s těžištěm v poznatcích z klinické genetiky, vysvětlení ontogeneze s důrazem ...a dál?

Radost vám udělá:
  • 5
skladem

Jaké má kniha
Biologie člověka pro uč..
hodnocení na ČBDB?

Filtrovat: i

Za tyto obchody dáme ruku do ohně

Více možností? Jitka Machová: Biologie člověka pro učitele koupíte i tady

Specifikace Jitka Machová: Biologie člověka pro učitele

Kategorie Knihy
Nejnižší cena 284 Kč

Nové vydání úspěšné učebnice Biologie člověka pro učitele. Autorka se postupně věnuje základům anatomie a fyziologie člověka, základům lidské genetiky, ontogenetickému vývoji a charakterizuje jednotli ... a dál?

Produkt Jitka Machová: Biologie člověka pro učitele

Jitka Machová: Biologie člověka pro učitele - parametry

Název produktu: Jitka Machová: Biologie člověka pro učitele
Výrobce: NEUVEDEN
Minimální cena: 284 Kč
Maximální cena: 385 Kč
Ušetríte až: 101 Kč
Průměrné hodnocení uživatelů: 3.5 bodů z 5
Počet hodnocení: 1 x
Hodnocení:
  • 3.5
Podrobný popis:

Učebnice biologie člověka je určena studentům učitelství i učitelům v praxi. Obsahuje poznatky, které vytvářejí čtyři ucelené části: základy anatomie a fyziologie lidského těla s přihlédnutím k vývojovým zvláštnostem, základy lidské genetiky s těžištěm v poznatcích z klinické genetiky, vysvětlení ontogeneze s důrazem na vývoj v dětském věku a závěrečnou část o vlivu životního stylu na zdraví člověka... Z obsahu: Úvod Teoretické otázky v biologii Základy cytologie Základy histologie (Tkáň výstelková, Tkáň pojivová, Tkáň nervová, ...) Základy anatomie a fyziologie (Organismus jako celek, Soustava kosterní, Soustava svalová, Krev a obehová soustava, ...) Základy lidské genetiky (Předmět studia genetiky, Základní genetické pojmy, Vzájemné vztahy alel, Polyfaktoriální dědičnost, ...) Ontogenetický vývoj (Základní pojmy, Růst a vývoj, Rozdelení ontogenetického vývoje, Období prenatální, Období postnatální, ...) Člověk a zdraví (Životní styl, Životní prostředí, Zdravotní stav,

Pogramy, Udržitelný rozvoj) Literatura Rejstřík Publikace: Biologie člověka pro učitele - Jitka Machová. Úspěšná učebnice se věnuje základům anatomie a fyziologie lidského těla s přihlédnutím k vývojovým zvláštnostem, seznamuje se základy lidské genetiky s těžištěm v poznatcích z klinické genetiky, zabývá se ontogenetickým vývojem a charakterizuje jednotlivá věková období. V závěru se autorka zamýšlí i nad otázkami zdraví člověka a rozebírá rozhodující faktory, které ovlivňují životní styl a životní prostředí. Kniha obsahuje velké množství orientačních obrázků a tabulek. Publikace: Biologie člověka pro učitele - Jitka Machová.


Nejoblíbenější knihy:

Obsah stránek www.srovname.cz je chráněn autorským zákonem. Přepis, šíření nebo další zpřístupňování tohoto obsahu či jeho částí veřejnosti, a to jakýmkoliv způsobem, je bez předchozího souhlasu autorů těchto stránek v rozporu s právním řádem České republiky.
Tyto internetové stránky používají soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Více informací zde.