Srovnání cen » Knihy, filmy, hudba » Knihy » Knihy naučná literatura » Srovnání cen Jitka Koderová, Milan Sojka, Jan Havel: Teorie peněz

Knihy naučná literatura

Jitka Koderová, Milan Sojka, Jan Havel: Teorie peněz

Hodnocení: 1x
  • 4

Teorie peněz - Jitka Koderová, Milan Sojka, Jan Havel. Kniha Teorie penět se věnuje hlavním směrům ve vývoji peněžních teorií od nejstarších dob po současnost a napsali ji Jitka Koderová, Milan Sojka a Jan Havel. Druhé vydání publikace je rozšířeno o novou, dvanáctou kapitolu, věnovanou vývoji peněžních teorií v ...a dál?

Radost vám udělá:
  • 4.83819

Filtrovat: i

Za tyto obchody dáme ruku do ohně

Specifikace Jitka Koderová, Milan Sojka, Jan Havel: Teorie peněz

Kategorie Knihy naučná literatura
Nejnižší cena 212 Kč

Publikace: Teorie peněz, 2., rozšířené vydání - Havel Jan;Koderová Jitka;Sojka Milan. Kniha se věnuje hlavním směrům ve vývoji peněžních teorií od nejstarších dob po současnost. Druhé vydání publikace je rozšířeno o novou, dvanáctou kapitolu, věnovanou vývoji peněžních teorií v českém ekonomickém myšlení v období mezi světovými válkami. Nově tedy vychází kompletní učební text, který je určen studentům oboru finance a oboru bankovnictví a pojišťovnictví Fakulty financí a účetnictví Vysoké školy ekonomické v Praze, » ... a dál?

Produkt Jitka Koderová, Milan Sojka, Jan Havel: Teorie peněz

Jitka Koderová, Milan Sojka, Jan Havel: Teorie peněz - parametry

Název produktu: Jitka Koderová, Milan Sojka, Jan Havel: Teorie peněz
Výrobce: NEUVEDEN
Minimální cena: 212 Kč
Maximální cena: 261 Kč
Ušetríte až: 49 Kč
Průměrné hodnocení uživatelů: 4 bodů z 5
Počet hodnocení: 1 x
Hodnocení:
  • 4
Podrobný popis:

Teorie peněz - Jitka Koderová, Milan Sojka, Jan Havel. Kniha Teorie penět se věnuje hlavním směrům ve vývoji peněžních teorií od nejstarších dob po současnost a napsali ji Jitka Koderová, Milan Sojka a Jan Havel. Druhé vydání publikace je rozšířeno o novou, dvanáctou kapitolu, věnovanou vývoji peněžních teorií v českém ekonomickém myšlení v období mezi světovými válkami. Nově tedy vychází kompletní učební text, který je určen studentům oboru finance a oboru bankovnictví a pojišťovnictví Fakulty financí a účetnictví Vysoké školy ekonomické v Praze, a to jak v bakalářském, tak magisterském stupni studia. Kapitoly 1 až 3 nastiňují vývoj přístupu k penězům v učení starověkých myslitelů a klasických ekonomů, včetně názorů na peníze v ekonomické teorii Karla Marxe. Kapitoly 4, 6, 7, 8 a část kapitoly 10 seznamují studenty se základními charakteristikami učení směrů, které jsou předmětem výkladu, a s hlavními osobnostmi, které poskytly východisko pro jejich další rozvíjení. Zbývající kapitoly pak umožní nejen studentům, ale i všem ostatním zájemcům seznámit se s vývojem nejreprezentativnějších názorů na peníze a měnovou politiku od nejstarších dob až po současnost. Teorie peněz - Jitka Koderová, Milan Sojka, Jan Havel od nakladatelství v kategorii za skvělé ceny na e-shopu Knihydobrovsky.cz Publikace podává pohled na účetnictví pro podnikatele vycházející ze zákona č. 563/1991 Sb., o účetnictví, ve znění jeho novely č. 348/2007 Sb., která nabyla účinnosti 1. ledna 2008, a to včetně souvislostí a vazeb na obchodní právo, daňové předpisy a další zákonné normy. Kniha obsahuje systémy účtů a přístupy k oceňování v účetnictví podnikatelů se zřetelem na podnikatele v zemědělství. Autor knihy Jitka Koderová, Milan Sojka, Jan Havel, Vydavatelstvo Wolters Kluwer, Kniha,2011


Nejoblíbenější knihy:

Obsah stránek www.srovname.cz je chráněn autorským zákonem. Přepis, šíření nebo další zpřístupňování tohoto obsahu či jeho částí veřejnosti, a to jakýmkoliv způsobem, je bez předchozího souhlasu autorů těchto stránek v rozporu s právním řádem České republiky.
Tyto internetové stránky používají soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Více informací zde.