Srovnání cen » Knihy, filmy, hudba » Knihy » Učebnice/Odborná literatura » Srovnání cen Jitka Kendíková: Jak zvládnout problémy dětí se školou?

Učebnice/Odborná literatura

Jitka Kendíková: Jak zvládnout problémy dětí se školou?

Hodnocení: 1x
  • 4

Jak zvládnout problémy dětí se školou? – Děti se speciálními vzdělávacími potřebami ve škole – praktická příručka pro rodiče, učitele a další odborné pracovníky - Jitka Kendíková, Miroslav Vosmik. V současné době se v běžných českých základních i středních školách vzdělává poměrně velké množství žáků se speciálními ...a dál?

Radost vám udělá:
  • 0

Filtrovat: i

Za tyto obchody dáme ruku do ohně

Více možností? Jitka Kendíková: Jak zvládnout problémy dětí se školou? koupíte i tady

Specifikace Jitka Kendíková: Jak zvládnout problémy dětí se školou?

Kategorie Učebnice/Odborná literatura
Nejnižší cena 154 Kč

V současné době se v běžných českých základních i středních školách vzdělává poměrně velké množství žáků se speciálními vzdělávacími potřebami (SVP). Aby jim daná škola mohla vytvořit vhodné podmínky pro uskutečňování jejich vzdělávání v patřičné kvalitě, musí úzce spolupracovat s jejich rodiči, zákonnými zástupci. Cílem této publikace je zvýšit informovanost rodičů, pedagogů a dalších zainteresovaných pracovníků. Text je doplněn mnoha příklady z praxe a také vzory příslušných formulářů a dokumentů. V knize mimo » ... a dál?

Produkt Jitka Kendíková: Jak zvládnout problémy dětí se školou?

Jitka Kendíková: Jak zvládnout problémy dětí se školou? - parametry

Název produktu: Jitka Kendíková: Jak zvládnout problémy dětí se školou?
Výrobce: NEUVEDEN
Minimální cena: 154 Kč
Maximální cena: 276 Kč
Ušetríte až: 122 Kč
Průměrné hodnocení uživatelů: 4 bodů z 5
Počet hodnocení: 1 x
Hodnocení:
  • 4
Podrobný popis:

Jak zvládnout problémy dětí se školou? – Děti se speciálními vzdělávacími potřebami ve škole – praktická příručka pro rodiče, učitele a další odborné pracovníky - Jitka Kendíková, Miroslav Vosmik. V současné době se v běžných českých základních i středních školách vzdělává poměrně velké množství žáků se speciálními vzdělávacími potřebami (SVP). Aby jim daná škola mohla vytvořit vhodné podmínky pro uskutečňování jejich vzdělávání v patřičné kvalitě, musí úzce spolupracovat s jejich rodiči, zákonnými zástupci. Cílem této publikace je zvýšit informovanost rodičů, pedagogů a dalších zainteresovaných pracovníků. Text je doplněn mnoha příklady z praxe a také vzory příslušných formulářů a dokumentů. V knize mimo jiné naleznete odpovědi na následující otázky: ¦ Kdo mi pomůže vyřešit potíže mého dítěte ve škole? ¦ Kdy se mám obracet na poradenská zařízení a co od nich mohu žádat? ¦ Jak má vypadat péče o žáka se SVP ve škole? ¦ Je pro mé dítě vhodný odklad školní docházky, individuální vzdělávání nebo přípravná třída? ¦ Bude pro mé dítě lepší přestup na jinou školu? Jak to zařídit? ¦ Jak zvládnout přechod na střední školu? ¦ Jak úspěšně ukončit střední školu? ¦ Jakou roli má asistent pedagoga? ¦ Kdy a za jakých podmínek je vhodný asistent pedagoga? ¦ Jak pomůže mému dítěti individuální vzdělávací plán (IVP)? ¦ Co musí obsahovat IVP? Jak zvládnout problémy dětí se školou? – Děti se speciálními vzdělávacími potřebami ve škole – praktická příručka pro rodiče, učitele a další odborné pracovníky - Jitka Kendíková, Miroslav Vosmik od nakladatelství Pasparta v kategorii | | za skvělé ceny na e-shopu Knihydobrovsky.cz


Nejoblíbenější knihy:

Obsah stránek www.srovname.cz je chráněn autorským zákonem. Přepis, šíření nebo další zpřístupňování tohoto obsahu či jeho částí veřejnosti, a to jakýmkoliv způsobem, je bez předchozího souhlasu autorů těchto stránek v rozporu s právním řádem České republiky.
Tyto internetové stránky používají soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Více informací zde.