Srovnání cen » Knihy, filmy, hudba » Knihy » Učebnice/Odborná literatura » Srovnání cen Jiřina Vitvarová: Pravopisná cvičení jinak

Učebnice/Odborná literatura

Jiřina Vitvarová: Pravopisná cvičení jinak

Hodnocení: 1x
  • 4

Publikace: Pravopisná cvičení jinak - Jiřina Vitvarová. Navazuje na předchozí publikaci ''Pravopisná cvičení hrou pro žáky 3.-5.roč. ZŠ''.Žáci zde najdou možnosti procvičování základních mluvnických pravidel českého pravopisu i větné skladby. Publikace: Pravopisná cvičení jinak - Jiřina Vitvarová. Navazuje na ...a dál?

Radost vám udělá:
  • 4.88228
skladem

Filtrovat: i

Za tyto obchody dáme ruku do ohně

Specifikace Jiřina Vitvarová: Pravopisná cvičení jinak

Kategorie Učebnice/Odborná literatura
Nejnižší cena 84 Kč

Navazuje na předchozí publikaci ''Pravopisná cvičení hrou pro žáky 3.-5.roč. ZŠ''.Žáci zde najdou možnosti procvičování základních mluvnických pravidel českého pravopisu i větné skladby. ... a dál?

Produkt Jiřina Vitvarová: Pravopisná cvičení jinak

Jiřina Vitvarová: Pravopisná cvičení jinak - parametry

Název produktu: Jiřina Vitvarová: Pravopisná cvičení jinak
Výrobce: NEUVEDEN
Minimální cena: 84 Kč
Maximální cena: 98 Kč
Ušetríte až: 14 Kč
Průměrné hodnocení uživatelů: 4 bodů z 5
Počet hodnocení: 1 x
Hodnocení:
  • 4
Podrobný popis:

Publikace: Pravopisná cvičení jinak - Jiřina Vitvarová. Navazuje na předchozí publikaci ''Pravopisná cvičení hrou pro žáky

3.-5.roč. ZŠ''.Žáci zde najdou možnosti procvičování základních

mluvnických pravidel českého pravopisu i větné skladby. Publikace: Pravopisná cvičení jinak - Jiřina Vitvarová. Navazuje na předchozí publikaci ''Pravopisná cvičení hrou pro žáky 3.-5.roč. ZŠ''.Žáci zde najdou možnosti procvičování základních mluvnických pravidel českého pravopisu i větné skladby. (pro žáky 6.-9. ročníku základní školy)


Nejoblíbenější knihy:

V rámci zpříjemnění uživatelského zážitku používáme soubory cookie. Setrváním na našem webu s jejich použitím souhlasíte. Více informací zde.


© 2006 - 2018 Srovname.cz | Všechna práva vyhrazena.