Srovnání cen » Knihy, filmy, hudba » Knihy » Knihy pro děti a mládež » Srovnání cen Jiřina Bednářová: Orientace v prostoru a v čase pro děti od 5 do 7 let

Knihy pro děti a mládež

Jiřina Bednářová: Orientace v prostoru a v čase pro děti od 5 do 7 let

Hodnocení: 1x
  • 4

Publikace obsahuje: 1) cvičení pro děti od 5 do 7 let, která se zaměřují mimo jiné na rozvoj: orientace v prostoru orientace v čase vnímání časového sledu a posloupnosti řeči zrakového vnímání, grafomotoriky 2) metodický návod pro dospělé, který: doporučuje zásady pro práci s dítětem pomáhá překonávat obtíže Vážená ...a dál?

Radost vám udělá:
  • 5
skladem

Jaké má kniha
Orientace v prostoru a ..
hodnocení na ČBDB?

Filtrovat: i

Za tyto obchody dáme ruku do ohně

Více možností? Jiřina Bednářová: Orientace v prostoru a v čase pro děti od 5 do 7 let koupíte i tady

Specifikace Jiřina Bednářová: Orientace v prostoru a v čase pro děti od 5 do 7 let

Kategorie Knihy pro děti a mládež
Nejnižší cena 89 Kč

Publikace je určena předškolním dětem k rozvoji časové orientace a prevenci potíží ve čtení, psaní, matematice a obtíží v získávání studijních dovedností plynoucích z nedostatečně rozvinuté časové or ... a dál?

Produkt Jiřina Bednářová: Orientace v prostoru a v čase pro děti od 5 do 7 let

Jiřina Bednářová: Orientace v prostoru a v čase pro děti od 5 do 7 let - parametry

Název produktu: Jiřina Bednářová: Orientace v prostoru a v čase pro děti od 5 do 7 let
Výrobce: NEUVEDEN
Minimální cena: 89 Kč
Maximální cena: 129 Kč
Ušetríte až: 40 Kč
Průměrné hodnocení uživatelů: 4 bodů z 5
Počet hodnocení: 1 x
Hodnocení:
  • 4
Podrobný popis:

Publikace obsahuje: 1) cvičení pro děti od 5 do 7 let, která se zaměřují mimo jiné na rozvoj: orientace v prostoru orientace v čase vnímání časového sledu a posloupnosti řeči zrakového vnímání, grafomotoriky 2) metodický návod pro dospělé, který: doporučuje zásady pro práci s dítětem pomáhá překonávat obtíže Vážená čtenářko, vážený čtenáři, zaujala vás kniha určená 57letým dětem. Zřejmě tedy hodláte pořídit dítěti knihu, která by ho potěšila, zaujala a také přinesla užitek předškolákovi či začínajícímu školákovi. Některé děti v tomto věku půjdou do školy za rok, jiné už letos v září a další již patří mezi prvňáčky. Všem však může kniha Orientace v prostoru a v čase pro děti od 5 do 7 let přinést něco užitečného. Jistě mi dáte za pravdu, že i pro nás dospělé je důležité cítit se dobře mezi ostatními lidmi. To znamená umět se orientovat v nových podmínkách, vztazích, dokázat si zorganizovat práci, být dochvilný. Když se nám to daří, cítíme se úspěšní, spokojení v rodině, v práci, ve sportu. A to vše potřebuje i dítě, aby bylo ve škole šťastné a mohlo se dobře učit: je to součást takzvané školní zralosti. Dobrá orientace v čase a prostoru ovlivňuje sociální a citové vyzrávání dítěte a přispívá k jeho odolnosti vůči školní zátěži. Významným faktorem při rozvíjení orientace v čase a prostoru je samozřejmě rozvoj zrakového a sluchového vnímání spolu s cvičením obratnosti vedoucí ruky, kterou dítě píše. A v neposlední řadě je to také komunikace, řeč dítěte, tedy jeho schopnost formulovat svá přání, dokázat vyjádřit, co ví, co umí. Pro spokojenost začínajícího školáka je důležité, aby se uměl domluvit s učitelem, se spolužáky. Dítě potřebuje rozumět tomu, když se řekne dopoledne, který měsíc následuje po září, co je od nás vpravo či vlevo, co je zcela vpředu nebo vzadu, a také které jevy v přírodě provázejí například jarní měsíce. Zajímavý příběh, přitažlivé ilustrace, úkoly a cvičení odpovídající věku, to vše najdete v této útlé, avšak obsažné knize. Její autorka, významná poradenská pedagožka, napsala pro děti a jejich dospělé přátele řadu podobných knih. Ať se už týkají zrakového či sluchového vnímání, početních dovedností nebo grafomotoriky, tato kniha věnující se orientaci v prostoru a čase vše završuje. Zjistíte-li tedy při práci s publikací, že by dítě potřebovalo ještě více procvičit něco z předchozích dovedností, najdete podporu v již vydaných knihách Jiřiny Bednářové. A tak, milí dospělí, s chutí do příjemné práce s dítětem! Nemějte obavu, zvládnete to textem a úkoly vás bude provázet autorčino doporučení, jak dosáhnout úspěchu. Společnou radostnou a užitečnou práci vám všem přeje PhDr. Alena Šafrová, externí pedagožka Pedagogické fakulty MU v Brně (kdy to bylo, kde se stalo, medvídě již nebloudilo) Publikace: Orientace v prostoru a v čase pro děti od 5 do 7 let-Kdy to bylo, kde se stalo, medvídě již nebloudilo - Kdy to bylo, kde se stalo, medvídě již nebloudilo - Jiřina Bednářová. Publikace je určena předškolním dětem k rozvoji časové orienta


Nejoblíbenější knihy:

Obsah stránek www.srovname.cz je chráněn autorským zákonem. Přepis, šíření nebo další zpřístupňování tohoto obsahu či jeho částí veřejnosti, a to jakýmkoliv způsobem, je bez předchozího souhlasu autorů těchto stránek v rozporu s právním řádem České republiky.
Tyto internetové stránky používají soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Více informací zde.