Srovnání cen » Knihy, filmy, hudba » Knihy » Učebnice/Odborná literatura » Srovnání cen Jiřina Bartůňková, Milan Paulík: Vyšetřovací metody v imunologii

Učebnice/Odborná literatura

Jiřina Bartůňková, Milan Paulík: Vyšetřovací metody v imunologii

Hodnocení: 1x
  • 4

Vyšetřovací metody v imunologii. 2. přepracované a doplněné vydání - kolektiv autorů . Druhé, zcela přepracované a doplněné vydání úspěšné učebnice, která je koncipována jako stručná příručka pro studenty a klinické i laboratorní pracovníky zabývající se imunologií, obsahuje základní informace o funkci imunitního ...a dál?

Radost vám udělá:
  • 5
skladem

Jaké má kniha
Vyšetřovací metody v im..
hodnocení na ČBDB?

Filtrovat: i

Za tyto obchody dáme ruku do ohně

Více možností? Jiřina Bartůňková, Milan Paulík: Vyšetřovací metody v imunologii koupíte i tady

Specifikace Jiřina Bartůňková, Milan Paulík: Vyšetřovací metody v imunologii

Kategorie Učebnice/Odborná literatura
Nejnižší cena 284 Kč

Druhé, zcela přepracované a doplněné vydání úspěšné učebnice, která je koncipována jako stručná příručka pro studenty a klinické i laboratorní pracovníky zabývající se imunologií, obsahuje základní in ... a dál?

Produkt Jiřina Bartůňková, Milan Paulík: Vyšetřovací metody v imunologii

Jiřina Bartůňková, Milan Paulík: Vyšetřovací metody v imunologii - parametry

Název produktu: Jiřina Bartůňková, Milan Paulík: Vyšetřovací metody v imunologii
Výrobce: NEUVEDEN
Minimální cena: 284 Kč
Maximální cena: 355 Kč
Ušetríte až: 71 Kč
Průměrné hodnocení uživatelů: 4 bodů z 5
Počet hodnocení: 1 x
Hodnocení:
  • 4
Podrobný popis:

Vyšetřovací metody v imunologii. 2. přepracované a doplněné vydání - kolektiv autorů . Druhé, zcela přepracované a doplněné vydání úspěšné učebnice, která je koncipována jako stručná příručka pro studenty a klinické i laboratorní pracovníky zabývající se imunologií, obsahuje základní informace o funkci imunitního systému a jeho poruchách, popisuje indikace k vyšetření, laboratorní metody i interpretace patologických výsledků. Jedná se o základní učebnici v oboru pro studenty VOŠ, bakalářského a magisterského studia oboru zdravotní labo-rant. Publikace je dále určena lékařům a přírodovědcům vzdělávajícím se v problematice klinické a laboratorní imunologie, postgraduálním studentům v biomedicíně přicházejícím do styku s laboratorními metodami, biochemi-kům, mikrobiologům, farmakologům, ale i klinickým lékařům jiných odborností. Vyšetřovací metody v imunologii. 2. přepracované a doplněné vydání - kolektiv autorů od nakladatelství GRADA Publishing, a.s. v kategorii za skvělé ceny na e-shopu Knihydobrovsky.cz V úvodu knihy je zrekapitulována základní informace o funkci imunitního systému a jeho poruchách. Druhá část obsahuje základní popis laboratorních metod používaných v diagnostice imunopatologických stavů, jejich principů, úskalí, včetně ekonomických aspektů. Třetí část je zaměřena na stanovení parametrů buněčné i humorální imunity, indikace, možnosti metodického výběru stanovení, výhody a nevýhody jednotlivých druhů metodik ke stanovení určitého parametru, indikace k vyšetření i interpretace patologických výsledků. Stručně je zmíněna i laboratorní problematika transplantační a protinádorové imunity. Poslední část je zaměřena okruhově na soubor doporučených vyšetření při podezření na jednotlivé imunopatologické stavy (alergie, autoimunita, imunodeficience).


Nejoblíbenější knihy:

Obsah stránek www.srovname.cz je chráněn autorským zákonem. Přepis, šíření nebo další zpřístupňování tohoto obsahu či jeho částí veřejnosti, a to jakýmkoliv způsobem, je bez předchozího souhlasu autorů těchto stránek v rozporu s právním řádem České republiky.
Tyto internetové stránky používají soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Více informací zde.