Srovnání cen » Knihy, filmy, hudba » Knihy » Učebnice/Odborná literatura » Srovnání cen Jiří Widimský: Hypertenze

Učebnice/Odborná literatura

Jiří Widimský: Hypertenze

Hodnocení: 1x
  • 3.5

Třetí rozšířené a přepracované vydání monografie Hypertenze autorského kolektivu vedeného prof. Jiřím Widimským představuje ucelenou moderní koncepci patogeneze, diagnostiky a léčby hypertenze. V knize, která je určena internistům, kardiologům, nefrologům i praktickým lékařům, jsou shrnuty epidemiologické údaje, ...a dál?

Radost vám udělá:
  • 5
skladem

Filtrovat: i

Za tyto obchody dáme ruku do ohně

Více možností? Jiří Widimský: Hypertenze koupíte i tady

Specifikace Jiří Widimský: Hypertenze

Kategorie Učebnice/Odborná literatura
Nejnižší cena 549 Kč

Třetí rozšířené a přepracované vydání monografie Hypertenze autorského kolektivu vedeného prof. Jiřím Widimským představuje ucelenou moderní koncepci patogeneze, diagnostiky a léčby hypertenze. V kniz ... a dál?

Produkt Jiří Widimský: Hypertenze

Jiří Widimský: Hypertenze - parametry

Název produktu: Jiří Widimský: Hypertenze
Výrobce: NEUVEDEN
Minimální cena: 549 Kč
Maximální cena: 1 083 Kč
Ušetríte až: 534 Kč
Průměrné hodnocení uživatelů: 3.5 bodů z 5
Počet hodnocení: 1 x
Hodnocení:
  • 3.5
Podrobný popis:

Třetí rozšířené a přepracované vydání monografie Hypertenze autorského kolektivu vedeného prof. Jiřím Widimským představuje ucelenou moderní koncepci patogeneze, diagnostiky a léčby hypertenze. V knize, která je určena internistům, kardiologům, nefrologům i praktickým lékařům, jsou shrnuty epidemiologické údaje, klasifikace a diagnostika hypertenze včetně metod měření krevního tlaku (měření kauzálního krevního tlaku, ambulantního 24hodinového monitorování i domácího měření). Autoři věnují pozornost moderním metodám léčby hypertenze, léčbě farmakologické i nefarmakologické. Opírají se o nejnovější poznatky českých i evropských směrnic o diagnostice a léčbě hypertenze vydaných v roce 2007. Ve vybraných kapitolách jsou probrány jednotlivé třídy antihypertenziv, používané v monoterapii i v kombinační léčbě. Část knihy je věnována léčbě hypertoniků v perioperační době, léčbě rezistentní hypertenze či hypertenzní krize. Zvláštní kapitola pojednává o léčbě hypertenze starších osob. Velká pozornost je věnována různým typům sekundární hypertenze, její diagnostice a léčbě, především renální, renovaskulární a endokrinní hypertenzi.V knize jsou probrány i další specifické problémy: hypertenze u diabetes mellitus, hypertenze v těhotenství, hypertenze u metabolického syndromu, hypertenze po transplantaci jater a srdce, hypertenze a ischemická choroba srdeční. Závěr knihy tvoří seznam studií antihypertenzní léčby a seznam směrnic o léčbě hypertenze. Do skupiny idiopatických střevních zánětů jsou řazena tato onemocnění: ulcerózí kolitida, Crohnova nemoc a tzv. neurčitá kolitida. Autor se v publikaci věnuje tomuto tématu z hlediska historie, epidemiologie, etiologie a patogeneze, klinického obrazu, průběhu a vývoje, diagnózy, komplikací a extraintestinálních manifestací. Neopomíjí ani problematiku idiopatických střevních zánětů v těhotenství a v dětství. Důkladně probírá otázky spojené s diferenciální diagnózou, konzervativní a chirurgickou léčbou a prognózou těchto onemocnění. Kniha obsahuje barevnou přílohu, která je užitečným doplňkem textu. Autor knihy Jiři Widimský, Vydavatelstvo Triton,


Nejoblíbenější knihy:

Obsah stránek www.srovname.cz je chráněn autorským zákonem. Přepis, šíření nebo další zpřístupňování tohoto obsahu či jeho částí veřejnosti, a to jakýmkoliv způsobem, je bez předchozího souhlasu autorů těchto stránek v rozporu s právním řádem České republiky.
Tyto internetové stránky používají soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Více informací zde.