Srovnání cen » Knihy, filmy, hudba » Knihy » Učebnice/Odborná literatura » Srovnání cen Jiří Vychopeň: Nemovité věci v podnikání

Učebnice/Odborná literatura

Jiří Vychopeň: Nemovité věci v podnikání

Hodnocení: 1x
  • 4

Nemovité věci v podnikání - Jiří Vychopeň. Publikace je určena širokému okruhu fyzických a právnických osob, které při svém podnikání využívají nebo se chystají využívat vlastní, případně i cizí nemovité věci, anebo se při svém podnikání přímo či nepřímo podílejí na činnostech spojených s používáním nemovitých věcí, ...a dál?

Radost vám udělá:
  • 4.85575

Jaké má kniha
Nemovité věci v podnikání
hodnocení na ČBDB?

Filtrovat: i

Za tyto obchody dáme ruku do ohně

Specifikace Jiří Vychopeň: Nemovité věci v podnikání

Kategorie Učebnice/Odborná literatura
Nejnižší cena 227 Kč

Publikace je určena širokému okruhu fyzických a právnických osob, které při svém podnikání využívají nebo se chystají využívat vlastní, případně i cizí nemovité věci, anebo se při svém podnikání přímo či nepřímo podílejí na činnostech spojených s používáním nemovitých věcí, popřípadě sami s nemovitými věcmi obchodují. V jednotlivých kapitolách knihy jsou objasněny nejen běžné, ale i některé specifické právní, účetní a daňové otázky související s používáním nemovitých věcí při podnikání, a to podle aktuálně platné » ... a dál?

Produkt Jiří Vychopeň: Nemovité věci v podnikání

Jiří Vychopeň: Nemovité věci v podnikání - parametry

Název produktu: Jiří Vychopeň: Nemovité věci v podnikání
Výrobce: NEUVEDEN
Minimální cena: 227 Kč
Maximální cena: 331 Kč
Ušetríte až: 104 Kč
Průměrné hodnocení uživatelů: 4 bodů z 5
Počet hodnocení: 1 x
Hodnocení:
  • 4
Podrobný popis:

Nemovité věci v podnikání - Jiří Vychopeň. Publikace je určena širokému okruhu fyzických a právnických osob, které při svém podnikání využívají nebo se chystají využívat vlastní, případně i cizí nemovité věci, anebo se při svém podnikání přímo či nepřímo podílejí na činnostech spojených s používáním nemovitých věcí, popřípadě sami s nemovitými věcmi obchodují. V jednotlivých kapitolách knihy jsou objasněny nejen běžné, ale i některé specifické právní, účetní a daňové otázky související s používáním nemovitých věcí při podnikání, a to podle aktuálně platné právní úpravy. Publikace vychází z právního stavu v roce 2014, ale v některých kapitolách jsou zmíněny i nové změny od 1. 1. 2015. Nemovité věci v podnikání - Jiří Vychopeň od nakladatelství v kategorii | | Ekonomie | za skvělé ceny na e-shopu Knihydobrovsky.cz V knize naleznou čtenáři řadu zajímavých stanovisek a názorů daňových odborníků ke konkrétním praktickým otázkám vznikajícím v souvislosti s používáním nemovitých věcí při podnikání. Autor vybral a zařadil do knížky podle jednotlivých témat celkem 200 čtenářských dotazů včetně odpovědí na ně.


Nejoblíbenější knihy:

Obsah stránek www.srovname.cz je chráněn autorským zákonem. Přepis, šíření nebo další zpřístupňování tohoto obsahu či jeho částí veřejnosti, a to jakýmkoliv způsobem, je bez předchozího souhlasu autorů těchto stránek v rozporu s právním řádem České republiky.
Tyto internetové stránky používají soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Více informací zde.