Srovnání cen » Knihy, filmy, hudba » Knihy » Knihy naučná literatura » Srovnání cen Jiří Vokáč Čmolík: Trhák aneb 21 kapitol o vašem mozku

Knihy naučná literatura

Jiří Vokáč Čmolík: Trhák aneb 21 kapitol o vašem mozku

Hodnocení: 1x
  • 5

Autor : Jiří Vokáč Čmolík, Trhák aneb 21 kapitol o vašem mozku napsal Jiří Vokáč Čmolík . Je to kniha, která vám umožní do důsledků pochopit, jak lidský mozek funguje a jak zajistit, aby pracoval podle vašich představ. V knize najdete průřez nejnovějšími padesáti neurologickými výzkumy s důrazem na praktické využití ...a dál?

Radost vám udělá:
  • 4.83423
skladem

Jaké má kniha
Trhák aneb 21 kapitol o..
hodnocení na ČBDB?

Filtrovat: i

Za tyto obchody dáme ruku do ohně

Specifikace Jiří Vokáč Čmolík: Trhák aneb 21 kapitol o vašem mozku

Kategorie Knihy naučná literatura
Nejnižší cena 208 Kč

Kniha Trhák je transformační knihou o vašem mozku. V knize se dozvíte šokující informace z nejnovějších neurologických výzkumů mozků s propojením do praktické roviny našeho života. Všechno je jinak! Autor Jiří Vokáč Čmolík seznamuje ve 21 kapitolách čtenáře s výsledky svého vlastního výzkumu mozku, ale také s výzkumy kolegů neurologů z celého světa ve více jak 50 převratných výzkumech. V knize najdete všechny aspekty našeho života a seznámíte se s tím, kdo ovládá váš život. S vaším mozkem! V knize je také » ... a dál?

Produkt Jiří Vokáč Čmolík: Trhák aneb 21 kapitol o vašem mozku

Jiří Vokáč Čmolík: Trhák aneb 21 kapitol o vašem mozku - parametry

Název produktu: Jiří Vokáč Čmolík: Trhák aneb 21 kapitol o vašem mozku
Výrobce: NEUVEDEN
Minimální cena: 208 Kč
Maximální cena: 208 Kč
Ušetríte až: 0 Kč
Průměrné hodnocení uživatelů: 5 bodů z 5
Počet hodnocení: 1 x
Hodnocení:
  • 5
Podrobný popis:

Autor : Jiří Vokáč Čmolík, Trhák aneb 21 kapitol o vašem mozku napsal Jiří Vokáč Čmolík . Je to kniha, která vám umožní do důsledků pochopit, jak lidský mozek funguje a jak zajistit, aby pracoval podle vašich představ. V knize najdete průřez nejnovějšími padesáti neurologickými výzkumy s důrazem na praktické využití v normálním lidském životě. Naučené definice a zažité principy jsou na nic. Víte proč? Zapomeňte na svobodnou vůli. Nic takového neexistuje. Trhák aneb 21 kapitol o vašem mozku vás podrobně seznámí s tím, jak jste zmanipulovaní a jak mylný může být váš pohled na svět. Výzkumy nad vší pochybnost prokázaly, že centra v mozku, která jsou odpovědná za určité reakce, se zapojují do rozhodování o pár sekund dřív, než se testované osoby rozhodly provést jednoduchý úkon. Jednalo se například o stisknutí červeného či modrého tlačítka nebo jakýkoliv jiný výběr ze dvou libovolných možností. Ještě než účastník projektu zvolil, bylo z online pohledu do jeho mozku jasné, jak se rozhodne. Vypadá to, že veškerá rozhodování má na svědomí vytvořený program. Ten provede rozhodnutí a následně nás přesvědčí, že jsme to byli my, kdo se tak rozhodl. Kniha dostala název Trhák v návaznosti na trhací stránky s návody a cvičením pro váš mozek. Nemáte-li strach, pojďte se seznámit s tím, kdo vás ovládá. Zjistěte, jak na peníze, jak se mozek učí, jak ovlivnit vztahy, své okolí, zaměstnání i výchovu dětí. Vše je možné změnit. Součástí titulu je také unikátní kód, který vám umožní přístup k bonusové části knihy, jež je umístěna na webových stránkách. Jiří Vokáč Čmolík je mezinárodně uznávaným řečníkem, jeden z devíti mistrů techniky firewalking (chůze po žhavém uhlí), spoluautorem systému Neuro Restart. Ve své práci propojuje principy neurověd s praktickou rovinou života. "Strach je skvělou zásobárnou energie. Proměňte strach v energii pro vaše cíle a vize. Nic lepšího už nepříjde, podnikněte akci teď. Umět zacházet se strachem, je jako umět zacházet s nožem." Objednejte si Trhák aneb 21 kapitol o vašem mozku v knižním e-shopu KNIHCENTRUM.CZ audioteka.cz - ukázka z audioknihy a mp3 ke stažení do počítače či mobilního telefonuDruh sortimentu : Kniha, Trhák aneb 21 kapitol o vašem mozku, Jazyk : Čeština, Počet stran : 184 Kniha Trhák je transformační knihou o vašem mozku. V knize se dozvíte šokující informace z nejnovějších neurologických výzkumů mozků s propojením do praktické roviny našeho života. Všechno je jinak! Autor Jiří Vokáč Čmolík seznamuje ve 21 kapitolách čtenáře s výsledky svého vlastního výzkumu mozku, ale také s výzkumy kolegů neurologů z celého světa ve více jak 50 převratných výzkumech. V knize najdete všechny aspekty našeho života a seznámíte se s tím, kdo ovládá váš život. S vaším mozkem! V knize je také unikátní kód, díky kterému se dostanete zdarma do bonusové části ke knize na webu. Název knihy Trhák odkazuje na trhací stránky v knize s praktickými návody a cvičeními pro váš mozek. Mozek a peníze, sex, vztahy,


Nejoblíbenější knihy:

Obsah stránek www.srovname.cz je chráněn autorským zákonem. Přepis, šíření nebo další zpřístupňování tohoto obsahu či jeho částí veřejnosti, a to jakýmkoliv způsobem, je bez předchozího souhlasu autorů těchto stránek v rozporu s právním řádem České republiky.
Tyto internetové stránky používají soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Více informací zde.