Srovnání cen » Knihy, filmy, hudba » Knihy » Učebnice/Odborná literatura » Srovnání cen Jiří Vlček, Daniela Fialová: Klinická farmacie I

Učebnice/Odborná literatura

Jiří Vlček, Daniela Fialová: Klinická farmacie I

Hodnocení: 1x
  • 4

Monografie je v našich podmínkách první učebnicí klinické farmacie, primárně je určena pro pregraduální vzdělávání v oboru klinická farmacie, představuje však nezbytný materiál i pro předatestační a postgraduální přípravu. Je účelně zpracovaná, prakticky orientovaná a tvoří základní zdroj informací pro práci ...a dál?

Radost vám udělá:
  • 5
skladem

Jaké má kniha
Klinická farmacie I
hodnocení na ČBDB?

Filtrovat: i

Za tyto obchody dáme ruku do ohně

Více možností? Jiří Vlček, Daniela Fialová: Klinická farmacie I koupíte i tady

Specifikace Jiří Vlček, Daniela Fialová: Klinická farmacie I

Kategorie Učebnice/Odborná literatura
Nejnižší cena 539 Kč

První učebnice klinické farmacie u nás je primárně určena pro pregraduální vzdělávání v oboru klinická farmacie, nezbytná je ale i pro předatestační a postgraduální přípravu. Je účelně zpracovaná, pra ... a dál?

Produkt Jiří Vlček, Daniela Fialová: Klinická farmacie I

Jiří Vlček, Daniela Fialová: Klinická farmacie I - parametry

Název produktu: Jiří Vlček, Daniela Fialová: Klinická farmacie I
Výrobce: NEUVEDEN
Minimální cena: 539 Kč
Maximální cena: 639 Kč
Ušetríte až: 100 Kč
Průměrné hodnocení uživatelů: 4 bodů z 5
Počet hodnocení: 1 x
Hodnocení:
  • 4
Podrobný popis:

Monografie je v našich podmínkách první učebnicí klinické farmacie, primárně je určena pro pregraduální vzdělávání v oboru klinická farmacie, představuje však nezbytný materiál i pro předatestační a postgraduální přípravu. Je účelně zpracovaná, prakticky orientovaná a tvoří základní zdroj informací pro práci klinických farmaceutů na lůžkovém oddělení, v ambulantní praxi i při poskytování klinicky orientované farmaceutické péče v lékárnách. Díky své přehlednosti a zaměření na moderní poznatky racionální farmakoterapie u vybraných nozologických jednotek (doplněné názornými kazuistikami a edukačními testy) může být využita i lékaři a sestrami při praktikování moderní racionální farmakoterapie. V obecné části prvního dílu monografie jsou obsaženy základní informace o oboru klinická farmacie (historie oboru, zařazení v rámci zdravotní péče) a hlavní poznatky z oblasti aplikované farmakokinetiky a rizik farmakoterapie využívané klinickými farmaceuty. Speciální část obsahuje kapitoly věnované jednotlivým nozologickým jednotkám z oblasti kardiovaskulárních onemocnění (hypertenze, hyperlipidémie, ateroskleróza, ischemická choroba srdeční a ischemická choroba dolních končetin, chronické selhání srdeční, tromboembolická nemoc a arytmie), vybraným metabolickým a neurologickým onemocněním (diabetes mellitus, tyreopatie, obezita, spánkové poruchy, epilepsie) a dalším onemocněním (deprese, bolest). Kniha obsahuje základní poznatky potřebné k práci klinických farmaceutů - odborníků, kteří se specializují na komplexní posouzení lékového režimu s využitím moderních poznatků racionální farmakoterapie a relevantních informací o změně terapeutické hodnoty léků v rozličných klinických podmínkách (v odlišných lékových režimech, při změnách laboratorních markerů apod.). Kliničtí farmaceuti poskytují komplexní, klinicky orientované lékové poradenství lékařům, sestrám i pacientům s cílem maximalizovat účinnost a lékovou compliance a minimalizovat léková pochybení a rizika užívaných léků. Klinická farmacie se vnašich podmínkách rozvíjí již od 70.let minulého století. Jde o klinický obor s multidisciplínární rozsahem, orientovaný, především na bezpečnost léčby, posouzení terapeutické hodnoty léčiv za různých klinických podmínek a na individualizaci lékových režimů.


Nejoblíbenější knihy:

Obsah stránek www.srovname.cz je chráněn autorským zákonem. Přepis, šíření nebo další zpřístupňování tohoto obsahu či jeho částí veřejnosti, a to jakýmkoliv způsobem, je bez předchozího souhlasu autorů těchto stránek v rozporu s právním řádem České republiky.
Tyto internetové stránky používají soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Více informací zde.