Srovnání cen » Knihy, filmy, hudba » Knihy » Knihy naučná literatura » Srovnání cen Jiří Vaništa, Tamara Starnovská: Diety při onemocnění mononukleózou

Knihy naučná literatura

Jiří Vaništa, Tamara Starnovská: Diety při onemocnění mononukleózou cena od 0 Kč

Jiří Vaništa, Tamara Starnovská: Diety při onemocnění mononukleózou

Hodnocení: 1x
  • 4

Co je infekční mononukleóza, první varovné příznaky, jak dochází k nákaze, co se při infekční mononukleóze děje v lidském těle, co je při běžném životním režimu pro vznik choroby nejrizikovější, jaká doporučení by měl rekonvalescent dodržovat – to vše se dovíte v úvodním slovu lékaře – specialisty na dané onemocnění. ...a dál?

Produkt neprodává žádný obchod na Srovnáme.cz, zkuste fulltextové vyhledávání:

Jiří Vaništa, Tamara Starnovská: Diety při onemocnění mononukleózou - parametry

Název produktu: Jiří Vaništa, Tamara Starnovská: Diety při onemocnění mononukleózou
Výrobce: NEUVEDEN
Minimální cena: 0 Kč
Maximální cena: 0 Kč
Ušetríte až: 0 Kč
Průměrné hodnocení uživatelů: 4 bodů z 5
Počet hodnocení: 1 x
Hodnocení:
  • 4
Podrobný popis:

Co je infekční mononukleóza, první varovné příznaky, jak dochází k nákaze, co se při infekční mononukleóze děje v lidském těle, co je při běžném životním režimu pro vznik choroby nejrizikovější, jaká doporučení by měl rekonvalescent dodržovat – to vše se dovíte v úvodním slovu lékaře – specialisty na dané onemocnění. Následuje tabulka doporučených a zakázaných potravin a cca 50 receptů. Diety při onemocnění mononukleózou (Jiří Vaništa; Tamara Starnovská) - Co je infekční mononukleóza, první varovné příznaky, jak dochází k nákaze, co se při infekční mononukleóze děje v lidském těle, co je při běžném životním režimu pro vznik choroby nejrizikovější, jaká doporučení by měl rekonvalescent dodržovat – to vše se dovíte v úvodním slovu lékaře – specialisty na dané onemocnění. Následuje tabulka doporučených a zakázaných potravin a cca 50 receptů. Formát: 116 x 200 x 6 mm Počet stran: 32 Diety při onemocnění mononukleózou - Jiří Vaništa; Tamara Starnovská Co je infekční mononukleóza a jak se projevuje. Rizika vzniku choroby a nutnost změny celkového režimu života pacientů. Seznam nevhodných potravin. Přes 60 receptů na teplá i studená jídla z dostupných potravinářských surovin. Recepty označené dia jsou vhodné i pro nemocné cukrovkou. z kategorie Knihy | Naučná literatura | Kuchařky | Diety při onemocnění | Ostatní od Vydavatelství MAC naleznete ne e-shopu KnihyDobrovsky.cz!


Nejoblíbenější knihy:

V rámci zpříjemnění uživatelského zážitku používáme soubory cookie. Setrváním na našem webu s jejich použitím souhlasíte. Více informací zde.


© 2006 - 2018 Srovname.cz | Všechna práva vyhrazena.