Srovnání cen » Knihy, filmy, hudba » Knihy » Srovnání cen Jiří Suchý: Využití hypoxie a hyperoxie ve sportovním tréninku

Knihy

Jiří Suchý: Využití hypoxie a hyperoxie ve sportovním tréninku

Hodnocení: 1x
  • 4

Využití hypoxie a hyperoxie ve sportovním tréninku - Jiří Suchý. Využívání vyšší nadmořské výšky je považováno za jednu z hlavních možností zvyšování limitní výkonnosti ve sportu. Třítýdenní pobyty ve vyšší nadmořské výšce tradičně patří k standardním způsobům jejího zařazování do tréninkového procesu. V současné ...a dál?

Radost vám udělá:
  • 4.83703

Jaké má kniha
Využití hypoxie a hyper..
hodnocení na ČBDB?

Filtrovat: i

Za tyto obchody dáme ruku do ohně

Specifikace Jiří Suchý: Využití hypoxie a hyperoxie ve sportovním tréninku

Kategorie Knihy
Nejnižší cena 145 Kč

Publikace: Využití hypoxie a hyperoxie ve sportovním tréninku - Jiří Suchý. Využívání vyšší nadmořské výšky je považováno za jednu z hlavních možností zvyšování limitní výkonnosti ve sportu. Třítýdenní pobyty ve vyšší nadmořské výšce tradičně patří k standardním způsobům jejího zařazování do tréninkového procesu. V současné praxi ovšem trenéři často využívají zkrácené desetidenní až dvanáctidenní pobyty ve výšce, ačkoli v odborné literatuře se nám nepodařilo dohledat obsáhlejší studie potvrzující » ... a dál?

Produkt Jiří Suchý: Využití hypoxie a hyperoxie ve sportovním tréninku

Jiří Suchý: Využití hypoxie a hyperoxie ve sportovním tréninku - parametry

Název produktu: Jiří Suchý: Využití hypoxie a hyperoxie ve sportovním tréninku
Výrobce: NEUVEDEN
Minimální cena: 145 Kč
Maximální cena: 220 Kč
Ušetríte až: 75 Kč
Průměrné hodnocení uživatelů: 4 bodů z 5
Počet hodnocení: 1 x
Hodnocení:
  • 4
Podrobný popis:

Využití hypoxie a hyperoxie ve sportovním tréninku - Jiří Suchý. Využívání vyšší nadmořské výšky je považováno za jednu z hlavních možností zvyšování limitní výkonnosti ve sportu. Třítýdenní pobyty ve vyšší nadmořské výšce tradičně patří k standardním způsobům jejího zařazování do tréninkového procesu. V současné praxi ovšem trenéři často využívají zkrácené desetidenní až dvanáctidenní pobyty ve výšce, ačkoli v odborné literatuře se nám nepodařilo dohledat obsáhlejší studie potvrzující jejich efektivitu. Předkládaná monografie, jak napovídá i její název, se systematicky zabývá verifikací vlivu desetidenních pobytů ve vyšší nadmořské výšce na sportovce. Efektivitu pobytu a tréninku v hypoxickém prostředí jsme posuzovali na základě změn úrovně trénovanosti i vybraných biochemických a fyziologických ukazatelů. Monografie také shrnuje výsledky pilotního šetření, které potvrdilo účinnost krátkodobé hyperoxie na zlepšení anaerobní výkonnosti za hypoxických i normoxických podmínek. Komparací literárních zdrojů s výsledky výzkumů vznikla monografie, kterou si vám, odborníkům, studentům i trenérům a dalším zájemcům o praktické i teoretické využití hypoxie a hyperoxie ve sportovním tréninku, autor dovoluje předložit. Věří, že přispěje nejen k rozšíření poznatků v oblasti sportovního tréninku, ale také dalších příbuzných oborů. Využití hypoxie a hyperoxie ve sportovním tréninku - Jiří Suchý od nakladatelství Karolinum v kategorii | za skvělé ceny na e-shopu Knihydobrovsky.cz


Nejoblíbenější knihy:

Obsah stránek www.srovname.cz je chráněn autorským zákonem. Přepis, šíření nebo další zpřístupňování tohoto obsahu či jeho částí veřejnosti, a to jakýmkoliv způsobem, je bez předchozího souhlasu autorů těchto stránek v rozporu s právním řádem České republiky.
Tyto internetové stránky používají soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Více informací zde.