Srovnání cen » Knihy, filmy, hudba » Knihy » Srovnání cen Jiří Štaif: Moderní podnikatelské elity-metody a perspektivy bádání

Knihy

Jiří Štaif: Moderní podnikatelské elity-metody a perspektivy bádání

Hodnocení: 1x
  • 3.5

Moderní podnikatelské elity-metody a perspektivy bádání - Jiří Štaif. Historické bádání o moderních elitách se u nás začalo soustavně rozvíjet až po roce 1989. Časem se ukázalo, že bude třeba rozlišit různé typy vůdčích vrstev, mezi nimiž hrají nezastupitelnou roli právě elity podnikatelské. Organizace jejich výzkumu ...a dál?

Radost vám udělá:
  • 5

Filtrovat: i

Za tyto obchody dáme ruku do ohně

Více možností? Jiří Štaif: Moderní podnikatelské elity-metody a perspektivy bádání koupíte i tady

Specifikace Jiří Štaif: Moderní podnikatelské elity-metody a perspektivy bádání

Kategorie Knihy
Nejnižší cena 240 Kč

Historické bádání o moderních elitách se u nás začalo soustavně rozvíjet až po roce 1989. Časem se ukázalo, že bude třeba rozlišit různé typy vůdčích vrstev, mezi nimiž hrají nezastupitelnou roli práv ... a dál?

Produkt Jiří Štaif: Moderní podnikatelské elity-metody a perspektivy bádání

Jiří Štaif: Moderní podnikatelské elity-metody a perspektivy bádání - parametry

Název produktu: Jiří Štaif: Moderní podnikatelské elity-metody a perspektivy bádání
Výrobce: NEUVEDEN
Minimální cena: 240 Kč
Maximální cena: 315 Kč
Ušetríte až: 75 Kč
Průměrné hodnocení uživatelů: 3.5 bodů z 5
Počet hodnocení: 1 x
Hodnocení:
  • 3.5
Podrobný popis:

Moderní podnikatelské elity-metody a perspektivy bádání - Jiří Štaif. Historické bádání o moderních elitách se u nás začalo soustavně rozvíjet až po roce 1989. Časem se ukázalo, že bude třeba rozlišit různé typy vůdčích vrstev, mezi nimiž hrají nezastupitelnou roli právě elity podnikatelské. Organizace jejich výzkumu se ujal Ústav hospodářských a sociálních dějin na Filozofické fakultě Univerzity Karlovy v Praze, jenž vytvořil k tomuto účelu zvláštní badatelský tým. Sborník Moderní podnikatelské elity – metody a perspektivy bádání přináší první výsledky tohoto výzkumu. Metodologicky je postaven na solidní znalosti zahraničních vzorů. Jeho autorky a autoři se domnívají, že podnikatelské elity je možno považovat i ve vícenárodnostním prostředí českých zemí (1848–1948) za malé skupiny lidí, které se ve sféře hospodářských aktivit vyznačují vysoce nadprůměrným výkonem, vůdčími pozicemi v klíčových rozhodovacích procesech a schopností vytvářet exkluzivní, nezřídka i vzájemně rivalizující sítě formálního i neformálního společenského vlivu. Moderní podnikatelské elity-metody a perspektivy bádání - Jiří Štaif od nakladatelství v kategorii Management, Marketing | za skvělé ceny na e-shopu Knihydobrovsky.cz


Nejoblíbenější knihy:

Obsah stránek www.srovname.cz je chráněn autorským zákonem. Přepis, šíření nebo další zpřístupňování tohoto obsahu či jeho částí veřejnosti, a to jakýmkoliv způsobem, je bez předchozího souhlasu autorů těchto stránek v rozporu s právním řádem České republiky.
Tyto internetové stránky používají soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Více informací zde.