Srovnání cen » Knihy, filmy, hudba » Knihy » Knihy naučná literatura » Srovnání cen Jiří Spáčil: Angiologie 2010 - Pokroky v angiologii

Knihy naučná literatura

Jiří Spáčil: Angiologie 2010 - Pokroky v angiologii

Hodnocení: 1x
  • 4

Publikace: Angiologie 2010 - Pokroky v angiologii - Jiří Spáčil;Debora Karetová;Miroslav Chochola;pořadatelé. Články obsažené ve sborníku představují podstatnou část přednáškového programu z Angiologického sympozia ve Valticích 2009 v písemné podobě a stejně jako v minulých letech přinášejí souhrnné informace ...a dál?

Radost vám udělá:
  • 5

Jaké má kniha
Angiologie 2010 - Pokro..
hodnocení na ČBDB?

Filtrovat: i

Za tyto obchody dáme ruku do ohně

Více možností? Jiří Spáčil: Angiologie 2010 - Pokroky v angiologii koupíte i tady

Specifikace Jiří Spáčil: Angiologie 2010 - Pokroky v angiologii

Kategorie Knihy naučná literatura
Nejnižší cena 184 Kč

Články obsažené ve sborníku představují podstatnou část přednáškového programu z Angiologického sympozia ve Valticích 2009 v písemné podobě a stejně jako v minulých letech přinášejí souhrnné informace ... a dál?

Produkt Jiří Spáčil: Angiologie 2010 - Pokroky v angiologii

Jiří Spáčil: Angiologie 2010 - Pokroky v angiologii - parametry

Název produktu: Jiří Spáčil: Angiologie 2010 - Pokroky v angiologii
Výrobce: NEUVEDEN
Minimální cena: 184 Kč
Maximální cena: 245 Kč
Ušetríte až: 61 Kč
Průměrné hodnocení uživatelů: 4 bodů z 5
Počet hodnocení: 1 x
Hodnocení:
  • 4
Podrobný popis:

Publikace: Angiologie 2010 - Pokroky v angiologii - Jiří Spáčil;Debora Karetová;Miroslav Chochola;pořadatelé. Články obsažené ve sborníku představují podstatnou část přednáškového programu z Angiologického sympozia ve Valticích 2009 v písemné podobě a stejně jako v minulých letech přinášejí souhrnné informace týkající se tří tematických okruhů. První část příspěvků, věnovaných prevenci tepenných onemocnění, uspořádal prim. Spáčil a přizval k ní naše přední odborníky zabývající se rizikovými faktory aterosklerózy. Druhá část sdělení, seřazená doc. Karetovou, se týkala prevence žilních onemocnění a byla zaměřena především na žilní trombózu. Závěrečný blok příspěvků shromáždil dr. Chochola, který koordinoval část programu zabývající se akutními tepennými uzávěry, což je téma pro rozsáhlou interdisciplinární spolupráci. Publikace: Angiologie 2010 - Pokroky v angiologii - Jiří Spáčil;Debora Karetová;Miroslav Chochola;pořadatelé.


Nejoblíbenější knihy:

Obsah stránek www.srovname.cz je chráněn autorským zákonem. Přepis, šíření nebo další zpřístupňování tohoto obsahu či jeho částí veřejnosti, a to jakýmkoliv způsobem, je bez předchozího souhlasu autorů těchto stránek v rozporu s právním řádem České republiky.
Tyto internetové stránky používají soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Více informací zde.