Srovnání cen » Knihy, filmy, hudba » Knihy » Učebnice/Odborná literatura » Srovnání cen Jiří Skřivan: Záněty středního ucha Sluch a jeho poruchy Hluchota

Učebnice/Odborná literatura

Jiří Skřivan: Záněty středního ucha Sluch a jeho poruchy Hluchota

Hodnocení: 1x
  • 3.5

V první kapitole se autor po obecném úvodu věnuje poruchám sluchu z různých hledisek. Píše o nedoslýchavosti a hluchotě, o poruchách vrozených a získaných, o převodní vadě sluchu, jejíž příčinou jsou onemocnění, která lze zvládat terapeuticky, ať už léky nebo operačním zásahem, a o percepčních vadách sluchu, kde je ...a dál?

Radost vám udělá:
  • 4.86782
skladem

Filtrovat: i

Za tyto obchody dáme ruku do ohně

Specifikace Jiří Skřivan: Záněty středního ucha Sluch a jeho poruchy Hluchota

Kategorie Učebnice/Odborná literatura
Nejnižší cena 38 Kč

V první kapitole se autor po obecném úvodu věnuje poruchám sluchu z různých hledisek. Píše o nedoslýchavosti a hluchotě, o poruchách vrozených a získaných, o převodní vadě sluchu, jejíž příčinou jsou onemocnění, která lze zvládat terapeuticky, ať už léky nebo operačním zásahem, a o percepčních vadách sluchu, kde je léčba mnohem obtížnější, neboť jejich podkladem je zničení citlivých buněk v hlemýždi nebo porucha funkce sluchového aparátu. Díky moderním technologiím je však někdy možné úbytek sluchu nahradit » ... a dál?

Produkt Jiří Skřivan: Záněty středního ucha Sluch a jeho poruchy Hluchota

Jiří Skřivan: Záněty středního ucha Sluch a jeho poruchy Hluchota - parametry

Název produktu: Jiří Skřivan: Záněty středního ucha Sluch a jeho poruchy Hluchota
Výrobce: NEUVEDEN
Minimální cena: 38 Kč
Maximální cena: 38 Kč
Ušetríte až: 0 Kč
Průměrné hodnocení uživatelů: 3.5 bodů z 5
Počet hodnocení: 1 x
Hodnocení:
  • 3.5
Podrobný popis:

V první kapitole se autor po obecném úvodu věnuje poruchám sluchu z různých hledisek. Píše o nedoslýchavosti a hluchotě, o poruchách vrozených a získaných, o převodní vadě sluchu, jejíž příčinou jsou onemocnění, která lze zvládat terapeuticky, ať už léky nebo operačním zásahem, a o percepčních vadách sluchu, kde je léčba mnohem obtížnější, neboť jejich podkladem je zničení citlivých buněk v hlemýždi nebo porucha funkce sluchového aparátu. Díky moderním technologiím je však někdy možné úbytek sluchu nahradit sluchadly nebo kochleárními implantáty. Druhá kapitola pojednává o onemocnění značně rozšířeném a závažném svým průběhem i důsledky – akutním a chronickém zánětu středního ucha. Ve třetí kapitole se autor soustřeďuje na hluchotu, její příčiny, ale i na možnost zčásti nahradit sluch pomocí kochleární neuroprotézy. Publikace: Záněty středního ucha Sluch a jeho poruchy Hluchota - Jiří Skřivan. Publikace: Záněty středního ucha Sluch a jeho poruchy Hluchota - Jiří Skřivan. Autor : Jiří Skřivan, Druh sortimentu : Kniha, Záněty středního ucha Sluch a jeho poruchy Hluchota, Jazyk : Čeština, Počet stran : 44 Autor knihy Jiří Skřivan, Vydavatelstvo Triton, Kniha,2001


Nejoblíbenější knihy:

Obsah stránek www.srovname.cz je chráněn autorským zákonem. Přepis, šíření nebo další zpřístupňování tohoto obsahu či jeho částí veřejnosti, a to jakýmkoliv způsobem, je bez předchozího souhlasu autorů těchto stránek v rozporu s právním řádem České republiky.
Tyto internetové stránky používají soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Více informací zde.